Страница 23 от 37 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 542
Like Tree70Одобрявам

Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #331

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Мисля ,че на страницата им имаше обяснено как да си направиш плейлиста - още не съм си "играл" с музикалните опции - иначе за сериалите и филмите ми харесва как си прави "фенарт"-а .

    Само с някои филми с DD truеHD съм имал проблеми на Egreat-а - може да е някой бъг - префлашни го с друга версия .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    24
    #332

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Благодаря,разбрах как става.Който не чете настройките за аудио,така е.Може да се слушат една след друга или разбъркано.Нещо друго.Мога ли с безжична мрежа да направя шеъринг и файловете от лаптопа да се появят на плейъра и той да ги възпроизвежда.Или пък при сваляне на торенти на лаптоп да се препращат безжично на външен хард свързан към MED 1000X3D.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    14
    #333

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Здравейте момци!
    Решил съм да си купя Mede8er ,но се чудя между 600-800-1000.
    Каква е разликата между трите модела?
    Аз съм се насочил към
    med600x3D поради факта,че няма вентилатор. Сега имам мултиемедиен плеър с вентилатор и е много шумен особеннно в началото когато го включа. В началото не беше шумен,но след една годишна употреба шумът се увеличава. Много трудно се намират вентилатори за тях от личен опит го зная. Намерих три вентилатора,но са високо-оборотни и са по шумни от оригиналният,та ми дайте съвет какво да си купя. Благодаря предварително за съветите ви.


  5. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #334

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    MED1000 е твоят избор, но скъп избор. Другият вариант е MED600 . Никой не може да гарантира безпроблемна работа на вентилатора , но пък вносителя си има сервиз, където ще оправят нещата.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    14
    #335

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Искам да попитам MED1000X3D,като няма "климатик" не грее ли?

  7. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #336

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от zakata Виж публикацията
    Искам да попитам MED1000X3D,като няма "климатик" не грее ли?
    Разбира се че грее, но само ако има диск в него. Температурата идва от диска, но плеъра е изработен от алуминий и това му помага да отдава жегата. Проблеми не съм имал заради температура докато имаше хард диск в плеъра.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Живее в
    София
    Мнения
    2
    #337

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Купих преди 3 дни MED800X3D/WP-1TB, оказа се обаче, че не чете всички формати. На разширението пише .avi, ама от 10 филма 2 не тръгнаха. Не знам, примерно трябва ли да свалям (и мога ли) някакви кодеци?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #338

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    От версия 2.0 не се поддържа DIVX . Или прекодиране на файла или The BEST WORKARROUND to play your DIVX files with latest Firmware Your X3D . В този пост е обяснено как се лъже плеъра и възпроизвежда тези файлове . Въпрос на лиценз.

    - - - - - - - - - -

    Молба към потребителите на този форум . Ако въпроса и получения отговор са свързани с нещо ,което или работи и помага или не работи и се търси друго решение , да се напише - това ще е от полза за всички - не следващите да се чудят проработил ли е даден съвет или не !
    svetlio1 и frizera харесват това.

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Живее в
    София
    Мнения
    2
    #339

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от pipchi Виж публикацията
    От версия 2.0 не се поддържа DIVX . Или прекодиране на файла или The BEST WORKARROUND to play your DIVX files with latest Firmware Your X3D . В този пост е обяснено как се лъже плеъра и възпроизвежда тези файлове . Въпрос на лиценз.

    - - - - - - - - - -

    Молба към потребителите на този форум . Ако въпроса и получения отговор са свързани с нещо ,което или работи и помага или не работи и се търси друго решение , да се напише - това ще е от полза за всички - не следващите да се чудят проработил ли е даден съвет или не !
    Ами от мен хиляди благодарности. Свалих програмката от линка, макар, че малко ме притесни , че е от 2008. Там всичко си беше написано. Стартира се, отваряш файла и сменяш името на кодека. За нула време работа и после си гледаш филма.
    Качих и новия firmware 4.0. Всичко работи перфектно.

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #340

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Така, нещо като проблем, не знам дали е от плеъра - на два Блу-рей структура филма - The Grand Budapest Hotel и на The Amazing Spiderman 2 3D като при втория по-малко, на определени места филма прескача, при първия филм 4-5 пъти в първите 10 минути на филма, прескачането е около 2-3 секунди от филма, но е дразнещо. Това е при плейване от външен хард. С фърм 4.0 е, някой да е засичал подобен проблем? Сега тегля ремукс на Будапеща Хотел-а да видя, как ще е там.

    ПП - Сега прегледах на компютъра, самите файлове си свършват така отрязани, ясно рипа е некачествен. Или като е свалян от някъде другаде, за да го качат нашите убавци е бил на 99% или от сорта.
    Този пост е редактиран от Vanquished; 03-03-15 в 13:30.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #341

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Не знам за тези релийзи точно как стои въпроса , но при тази блурей структура и възпроизвеждането и има проблем ,когато основния филм не е един единствен голям файл , а е нацепен на множество малки . Тогава прехода между тези файлове се възприема като накъсване на картината и звука . Това е проблем на всички плеъри . Един Шерлок Холмс направо ме изкара от нерви . Сега като свалям такива гледам да са с един файл или използвам MAKEMKV за да го направя един!
    Този пост е редактиран от pipchi; 03-03-15 в 21:52.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #342

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    На други блу-реи не съм забелязвал подобно нещо. Както и да е, гледах го ремукснат Гранд Хотел-а.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #343

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    И аз досега само на един съм попадал , но за спорта погледни и сравни в папка STREAM колко са файловете на основния филм /за тези филми ,които не са ти проблемни и новите/. За Хотела го погледнах в З____дата и файловете са доста повече от един с размер 1-2 Гб !

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    46
    #344

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Здравейте,имам следният проблем,качвам даден филм на флашка или външен хард диск и когато ги включа към плейъра(MED600) то той не го "вижда",все едно няма нищо,а дефакто си е там!!!!
    Когато прехвърлям безжично няма проблем макар че са "родилни мъки" двете устройства(РС и MED) да се "видят",обикновено на 7-та става почти веднага но на 8 си е мъка,непрекъснато рестартиране докато се засекат,а да не Ви казвам на 10 няма никакъв начин да тръгнат

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #345

    Отговор: Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница

    Изтрий двата файла , които обикновено си прави плеъра на ХДД/флашката .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 37 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Dune (всички модели)
    От hristoslav2 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 535
    Последно: 18-05-21, 07:33
  3. Media Player - MiniX (всички модели)
    От z_harris във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 53
    Последно: 19-03-21, 18:58
  4. Media Player - HiMedia (всички модели)
    От orlie във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 99
    Последно: 17-12-17, 13:04
  5. Media Player - Hyundai (всички модели)
    От myDiva във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 508
    Последно: 29-03-14, 18:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе