Вижте резултатите от анкетата: Какви функции искате да има вашият телевизор ?

Гласували
233. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Internet / браузър

    140 60.09%
  • PVR (запис на HDD)

    121 51.93%
  • VOD - възможност за наемане на филми

    35 15.02%
  • Music Service

    24 10.30%
  • 3D

    118 50.64%
  • Възможност за изтегляне на приложения

    99 42.49%
  • Възпроизвеждане на IPTV (Stream TV)

    102 43.78%
  • Touchscreen

    34 14.59%
  • Други

    50 21.46%
  • Не знам / не мога да отговоря

    12 5.15%
Отговори на анкетата
Страница 95 от 152 ПърваПърва ... 45859394959697105145 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,411 до 1,425 от общо 2280
Like Tree195Одобрявам

Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1411

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от neredovenn Виж публикацията
    Може ли да ми кажете нещо за този телевизор http://www.technopolis.bg/b2c/detail...TX-50A300E-LED .. ще се ползва за филми през PC и рядко някоя игра, единствено ще се ползва за монитор на PC, телевизия през него няма да гледам и затова не ми трябват никакви смарт/интернет функции.
    Не съм виждал и пробвал модела..но намерих ревю на по-високата серия А400
    Panasonic TC-32A400U LED TV Review - Reviewed.com Televisions
    превод
    https://translate.google.bg/translat...iew&edit-text=
    https://translate.google.bg/translat...%2Fthe-science
    Прочети внимателно и крайната присъда(The Verdict)
    Може да отидеш и да го тестваш на място с лаптоп.

    P.S. Да не забравя - серия А300 се произвежда от Vestel Турция
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-07-14 в 18:15.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    15
    #1412

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Мерси за инфото, в такъв случай ще мина на 42-ка, какво бихте препоръчали до 900лв

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1413

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Ревюто горе, е оценка на устройството, като телевизор. Виж, като монитор за PC нещата може да стоят по-добре. Затова те посъветвах, да го тестваш на място в магазина с един лаптоп. 42" са основно тип IPS
    PANASONIC TX-42AS500E
    LG 42LB580V
    LG-42LA6130

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    15
    #1414

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Аз при всички положения ще го пробвам преди да го взема, искам да събера няколко модела да мога да ги сравня. На този панасоник не ми харесва че е турски и ми е още по съмнително че го няма в техния сайт.

  6. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,026
    #1415

    Question Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Здравейте и от мен

    Преди около седмица (миналия четвъртък), си закупих ТВ - Philips 48PFS6609 , като преди това имах LG 42LC 51 или нещо подобно беше като модел :D не съм на 100 % сигурен , но както и да е . Идеята ми е да над градя над старото ми ТВ, защото то бе вече на 6 години 60 херцово , HD Ready , но добре ми служеше , нямал съм проблеми с него. Да , появиха се в най горната част на екрана, 3-ри малко по тъмни зони, около 1 см, но няма как , на 6 години е .

    И така, обиколих няколко магазина в града ни, спрях се на този Филипс... като цена и характеристики, изглеждаше най ... сносно , поне на пръв поглед . В нещата които ми изредиха там продавач консултантите ... видях едни 400 херца, които ме впечатлиха , пуснаха там нещо да се джътка, екстру за стабилизация на картината, яркоста , а у и го купих (на изплащане) . Проблемите обаче започнаха да се забелязват след като го включих вкъщи .

    Реално тези 400 херца са всичко друго но не о това което търсех.... оказа се ,че имат нещо общо с кадрите в секунда, но не и чистотата на опресняване , която си е ... 60 Хз ... Забравих да ви спомена ,че го взимам с цел, да го ползвам включено в РС-то, предишното ползвах VGA входа и бях доволен, тук обаче се наложи да ползвам HDMI-a поради липсата на гореспоменатия вход . Бях отново адски разочарован от ин пут лага който имаше Филипса . Времето за реакция , от момента в който движа мишката и възпроизвеждането на това движение върху екрана бе нещо от сорта на секунда и половина, две ... което ме убиваше... но този проблем се реши , след няколко часово ровичкане по настройките. И да, интерфейса е ужасен , но аз като цяло никога не съм обръщал внимание на такива неща, защото.. пак ви казвам ,че го ползвам по скоро като огромен монитор.

    Всички тези смарт функции... да яки са до някъде, Миракаста работи що годе добре, с някои забележки, браузъра така и не успях да го ползвам, Флашката ми така ми я разпозна , но не и като устройва върху което да записва програми ... амбилайта е.. яко....станах му фен, като преди това мислех си че е... супер ненужна и глупава екстра.. с която просто ти взимат някой лев в повече , но доста облекчава очите, ако трябва да бъда честен. Тази допълнителна светлина добре се отразява на очите, особено при продължително гледане на филми или игране на игри , но пак казвам, че всички тези " екстри " и смарт функции.. скайпове майпове не ми бяха важни от колкото това да е .. с по голям екран от стария, фул ХД и повече херци при честотите на опресняване... да не говорим ,че качеството на самия екран, самата матрица не е от най добрите.Във всеки ъгъл на екрана има като по.. тъмни зони, все едно липса на контраст , точно там, при движение на изображението, да кажем при футболен мач, ако топката лети от едната врата към другата... почват да се виждат нещо като .... петна ? все едно екрана е зацапан , но това е просто неравномерна .. как да го кажа.. пигментация на всички пиксъли !? Това се забелязва при вече по старите телевизори , но тук говорим за ТВ на няколко дни.... или това си е характерно за LED LCD телевизорите ?? и така.. сори ,че ви описах, макар и на кратно моите неволи, но сега попаднах на хубавия ви форум и.... просто искам съвет , не съм сигурен дали това е точната тема , но ... какво да предприема !? Говорих с хората от ЗОРА, дали има възможност да го върна и да избера друг, те казаха - " Оставете телефон, ние ще ви се обадим " и т.н. , но вече 3 дни , ни кост ни вест
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 25-07-14 в 09:35.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    15
    #1416

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Сега загледах LG42/47 LN5400, изглежда добър за моите цели, някакви отзиви за него ?

  8.  
     
  9. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1417

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Ако не си претенциозен и нямаш база за сравнение (с плазмен ТВ да речем, какъвто е моя случай), мисля че ще ти хареса. Но задължително го тествай за равномерност на подсветката и DSE!!!

  10. fit
    fit е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    63
    #1418

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Здравейте,какво ви е мнението за този телевизор Sharp LC-60UQ10 в момента е на промоция в ТП?Предишния телевизор го избирах 6 месеца,сега съм решил по-малко да чета,но ето ме пак със запитване.Колебая се между него и един прожектор Optоma HD25LV.Ще се радвам за съвети,Мерси!
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-07-14 в 20:25.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    55
    #1419

    Re: Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    Здравейте и от мен

    Преди около седмица (миналия четвъртък), си закупих ТВ - Philips 48PFS6609 , като преди това имах LG 42LC 51 или нещо подобно беше като модел :D не съм на 100 % сигурен , но както и да е . Идеята ми е да над градя над старото ми ТВ, защото то бе вече на 6 години 60 херцово , HD Ready , но добре ми служеше , нямал съм проблеми с него. Да , появиха се в най горната част на екрана, 3-ри малко по тъмни зони, около 1 см, но няма как , на 6 години е .

    А и ти си си за бой...за 1250 лв искаш да вземеш 100хц телевизор, 48 инча, фул хд, с добър лаг.....няма такова животно под 1600 лв.

    Ето и едно ревю, което ако беше поровил в нета дори в магазина щеше да разбереш, че за МОНИТОР този ТВ е шит

    Philips 55PFS6609 Review | TV Reviews

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1420

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от fit Виж публикацията
    Здравейте,какво ви е мнението за този телевизор Sharp LC-60UQ10 в момента е на промоция в ТП?Предишния телевизор го избирах 6 месеца,сега съм решил по-малко да чета,но ето ме пак със запитване.Колебая се между него и един прожектор Optоma HD25LV.Ще се радвам за съвети,Мерси!
    Сериозно ли възнамерявяш, да платиш луди пари за квази Ultra HD телевизор ?

    SHARP LC-60UD20E - този, поне е истински 4к, но не знам дали и кога ще го пуснат в продажба. Също както и 767.

    ревюта на Sharp UQ10E
    http://www.fullhd.gr/reviews/tv-rev/...0e-review.html
    Sharp LC-60UQ10E test otwarty - więcej ostrości, więcej dokładności, więcej radości. - HDforum
    Sharp UQ10E : TV Edge LED Quattron Pro, 3D Active, THX, et CMS | HDfever
    Sharp LC-UQ17U review - CNET
    http://forums.cnet.com/7723-19410_10...ture-settings/

    Anteprima: Sharp Quattron Pro LC-60UQ10E | Pag 3: Prima verifica con immagini test | AV Magazine
    Anteprima: Sharp Quattron Pro LC-60UQ10E | Pag 4: Le prime misure in modalit
    Anteprima: Sharp Quattron Pro LC-60UQ10E | Pag 5: Le prime misure in modalit
    Anteprima: Sharp Quattron Pro LC-60UQ10E | Pag 6: Conclusioni | AV Magazine

    http://www.erenumerique.fr/sharp_lc6...le-8975-1.html
    http://www.erenumerique.fr/sharp_lc6...le-8975-2.html
    http://www.erenumerique.fr/sharp_lc6...le-8975-3.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-07-14 в 20:26.

  13. fit
    fit е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    63
    #1421

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Сега съм в ТП и си харесах самсунг55 6670.Заслужава ли си според теб?


    Взех го,живи и здрави!
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-07-14 в 20:25.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1422

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Честито

    Настройки за телевизори - кликнете върху съответното лого
    TV Einstellwerte - Burosch - The TV Image Experts

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #1423

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Има промо в техномаркет LG 47"LN5400 799лв. ето ревю LG LN5400 Review (42LN5400, 47LN5400, 50LN5400, 55LN5400, 60LN5400)
    Изглежда добра покупка за тази цена.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 28-07-14 в 18:02.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #1424

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Като за втори-трети телевизор в кухня, детска или спалня е добре. Или за хора с ограничени финансови възможности и без претенции за качеството на картината.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 28-07-14 в 18:01.

  18. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,026
    #1425

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2013(14) / FAQ и ръководство - на първа страница

    Така... отървах се от Филипса, продадох го ... Понабутах се с някоя стотачка... но нямах избор от зора така и не пожелаха да ми го сметнат... както и да е.. вече е в миналото..
    Дайте сега да видим , какво мога да взема.. Изискванията са ми да е FULL HD , чистотата на опресняване да е минимум 100 хз.. ИСТИНСКАТА ЧИСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ,а не други глупости с по 600 - 2500 хз , искам да го ползвам като монитор, чрез HDMI или VGA вход, да мога да му вкарам сигнал повече от 60 хз , съответно да има малък лаг , да е минимум 48 и максимум 50 инча . По възможност да е плазма, ако не и не.. да е LDC LED , но поне да е с качествена матрица... за парите.. от 1300 до 1600 лв . Не държа да има 3D, Wi-Fi , Smart и т.н.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе