Вижте резултатите от анкетата: Какви функции искате да има вашият телевизор ?

Гласували
233. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Internet / браузър

    140 60.09%
  • PVR (запис на HDD)

    121 51.93%
  • VOD - възможност за наемане на филми

    35 15.02%
  • Music Service

    24 10.30%
  • 3D

    118 50.64%
  • Възможност за изтегляне на приложения

    99 42.49%
  • Възпроизвеждане на IPTV (Stream TV)

    102 43.78%
  • Touchscreen

    34 14.59%
  • Други

    50 21.46%
  • Не знам / не мога да отговоря

    12 5.15%
Отговори на анкетата
Страница 123 от 152 ПърваПърва ... 73113121122123124125133 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,831 до 1,845 от общо 2280

Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1831

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Упс , моя грешка .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    89
    #1832

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Преди 10 дни ходихме в технополис да купим за сестра ми телевизор,бяхме си харесали sony 42W829 мислех че е с VA панел и матрица.Като го изкараха от кашона беше с 2 чифта очила за пасивно 3д,познах ги защото имам същите за моето LG,казах на консултантът че изкаме телевизор с активно 3д,той ми каза да този е такъв,но очилата са за пасивно 3д му отвърнах той взе да мига,като че не разбираше за какво му говорех.След като викнах още 3 негови колеги се разбрахме че с VA панел е 50W829.Така,че излиза наистина 42W829 е с IPS панел.Взехме Samsung UE-40H6400 и засега сестрата е доволна.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1833

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Вчера в мол във Варна и София имаше черен петък и отстъпките на новите колекции основно бяха 20-30%, което е лек напредък с минали години, когато въобще нямаше за новите модели дрехи и обувки или бяха 10%.
    Специално за новите модели техника, най-много да е 10%, за нещо залежало може и повече...ако има черен петък във веригите. В Е..г ще има, днес видях билборд.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Shumen
    Мнения
    29
    #1834

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Някой ако може да даде мнение за този модел SAMSUNG UE48H6270,заплануван е за купуване от Германия и не не го намирам по Българските магазини.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    8
    #1835

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Черен петък може и да има. Но не се знае дали и какво ще бъде налично в ТМ.
    Днес опитах да купя хладилник и дърво - останала била само мострата...
    В ТМ това е практика - имат по една, максимум две бройки и в повечето случаи са със скрити дефекти.
    Отказах се от тях след неколкократно потвърждение на подозренията ми. Преди това им бях фен.

    Относно моят избор по нагоре в темата - днес ходин до ТП и Самсунга(UE48H6400) отпадна в надпреварата с 50AS650 и 47AS750. В режим "кино", на нивото на очите Панасониците го бият като черно, а и иначе ми се стори, че цветовете са една идея по-близки до реалното. Според мен, де - всеки има собствено цветоусещане.
    Утре ще реша дали сега или и аз като колегата да се пробвам да изчакам коледните оферти и да взема тогава.
    Този пост е редактиран от mama; 22-11-14 в 22:01.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #1836

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от kar4o73 Виж публикацията
    Преди 10 дни ходихме в технополис да купим за сестра ми телевизор,бяхме си харесали sony 42W829 мислех че е с VA панел и матрица.Като го изкараха от кашона беше с 2 чифта очила за пасивно 3д,познах ги защото имам същите за моето LG,казах на консултантът че изкаме телевизор с активно 3д,той ми каза да този е такъв,но очилата са за пасивно 3д му отвърнах той взе да мига,като че не разбираше за какво му говорех.След като викнах още 3 негови колеги се разбрахме че с VA панел е 50W829.Така,че излиза наистина 42W829 е с IPS панел.Взехме Samsung UE-40H6400 и засега сестрата е доволна.
    Ти си потвърждение на това, че мнозинството хора са възприели, че пасивно 3D е възможно само при IPS панели...
    Е да ама, не е така

    Тази структура на субпикселите, от какъв тип матрица е?
    subpixel.jpg

    Sony KDL42W829/ KDL-42W829B (W829) Review

    успоредно ревю(това е 2-рата страница) - погледни замереният контраст
    Kalibracija i pregled testova | LG 42LB670V vs. Sony 42W815B Full HD Smart TV – usporedni test | HD Televizija - HDTV eZine | Stranica 2

    Поинтересувай се какъв тип матрици произвежда Acer Unipac Optronics
    AUO - Display Product




    Цитат Първоначално публикувано от krasen Виж публикацията
    Някой ако може да даде мнение за този модел SAMSUNG UE48H6270,заплануван е за купуване от Германия и не не го намирам по Българските магазини.
    Моделът не се предлага в България

    Ето ти сравнение на 6270 и 6200(на словашки)
    http://www.samsung.com/sk/consumer/c...UE48H6200AWXXH
    разлика в тунерите
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-11-14 в 22:45.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #1837

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Вградения плеър при Самсунг как е със субтитрите - големина , позиция, синхронизиране. 5-та и 6-та серия от тази година ме интересуват.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    315
    #1838

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Тоя черен петък си е психологически трик-българинът и 5 лев да даде по-малко си мисли ,че е в далаверата.Големите вериги чистят залежала стока,мостри и могат да намалят мааалко цената на по-новите стоки , защото са големи.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Мездра
    Мнения
    25
    #1839

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Здравейте, имам въпрос към собствениците на серията Н6500. Колко тунера има? Може ли да ми обясните какви са възможностите с тези тунери? Вчера в техномаркет продавач ми обяснява че имал три тунера(кабелен, ефирен и сателитен), КА модул само един и картина в картината можело само кабелен с HDMI. Вярно ли е това и този ка модул само за един тунер ли е ? Въобще какъв е смисъла от всичките тези тунери?
    Каква е разликата между H6500 и H6670?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #1840

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Има два входа - ефирен/кабелен общ и отделно е сателитния.
    За някои модели има "псевдо" двоен тунер за ефирна/кабелна. Това позволява да гледаш 1 програма и да записваш друга едновременно. Не знам как е при конкретния модел. CI+ слота е само един и можеш да сложиш само 1 CAM / карта по едно и също време. С две думи - или гледаш само кодираните кабелни или само сателитните, според CAM и картата, който си поставил.
    За PIP - тунер и от външен източник (HDMI примерно).
    6670 е с local dimming подсветка, което е все пак някакво предимство за изображението.
    Реални двойни тунери и PIP май имаха само върховите модели на Panasonic от тази и миналата година(AS750, WT60, DT60). Съответно и с два CI+ слота.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-11-14 в 19:33.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Мездра
    Мнения
    25
    #1841

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Благодаря за изчерпателният отговор.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    6
    #1842

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Здравейте,
    ще бъда малко досаден с питането си, но се надявам да помогнете. Плазмата ми на Самсунг c430 "полетя във Вечните ловни полета". Плазмата струваща толкова малко, а ми даде такова удоволствие. Предстои ми покупка на ново ТВ, и се загледах отново за плазма -ха изненада. Дори днес прочетох, че ЕС забранява продажбите и прозиводството на плазмени панели в ЕС.
    Та: има няколко модела, които висят по магазините - Samsung и на Panasonic, прави ми впечатление, че се предлага и LG. До колкото се зачетох Samsung и Panasoniс се изтеглят от пазара на плазма. Остана LG, като палитра от предлагани модели дори и в България.
    Загледах се по LED, Sharp quadro, IPS матрици, и въобще всякакви модели, но не мога да "намеря" истинския цвят. Sharp с новата си технология не ми хареса - имам преки впечатления, LED нямам много наблюдения. Имам едно LED TV в спалнята 32, но е абсолютен компромис, лиш зрителен ъгъл, сиво черно или ако може да се каже черно си е пълна измислица. Загледах се в по-старият си модел и видях, че е 18bit, какво ли още не. Та почнах да се чудя какво да купувам. Спрях се на няколко модела, изчитайки интернет форумите. Търся с добър ъгъл и "реални" цветове.
    МОделите са:
    1.SAMSUNG UE-40H6400 3D LED
    2.SAMSUNG UE-50H6400 3D LED
    3.Samsung UE48H6700
    4.SAMSUNG UE-40H6670 3D LED
    5.SONY KDL-50W829 3D LED
    6.SONY KDL-42W829 3D LED
    7.PANASONIC TX-42AS750 3D LED
    8.PANASONIC TX42AS650B

    Като в изборът ми съм сложил модели близки и по-големи от 42', какъвто беше стария модел, както и модели с IPS, матрица. като плюс проемам 3D, както и Smart функциите, като допълнение мога да добавя и факта, че през Дива пускам на дъщерями филмчета, които не са с най-добро качество и разделителна способност, т.е. търся и добър ъпскалинг(ако не се лъжа в думата).
    Търся модел, който да приближава като картина, ако може дори и да задминава старата ми плазма - нямам реална представа за състоянието на качеството на картината на тези модели. Може и всички модели да са по-добри. Че ще отида в магазин и реално ще ги погледна, ще го направя, но там мисля, че няма да получа пълна картина както всеки един от вас, който е имал допир и е притежавал и притежава тези модели.

    От изброениете модели, как бихте ги подридили? Както и има ли в момента плазма, която може да замени старата и е по-добра от LED и избраните модели в момента?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-11-14 в 16:52.

  16. Novice
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    6
    #1843

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Здравейте,

    Искам да си купя 65" HD LCD телевизор. Държа на добрата картина, но не толкова на смарт функции , 3д и т.н ще го гледам с IPTV от Виваком. Спрял съм се на този модел LG 65LB730V :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria може ли някой да даде впечатление за него ? Констраст, Свят скорост на опресняване ?
    Приемам и предложения за аналогични модели. Благодаря ви предварително

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    315
    #1844

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Още малко се напъни и вземи това:SONY KDL-65W955BBAEP :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    А иначе впечатления от толкова голям тв сигурно много малко хора от тоя форум ще ти дадат.Успех...

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    44
    #1845

    Отговор: Избор на LCD/Plasma телевизори-2014 / FAQ - на първа страница

    Здравейте, дойде време за смяна на телевизора и на баща ми като съм се спрял на следните модели до ~2300 лв:
    SONY KDL-55W815BSAE2

    LG 55LB731V 3D LED

    Според вас има ли други варианти и дали има смисъл да гледам 4к модели , които са доста по-скъпи
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-11-14 в 16:53.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 20:03
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 19:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 19:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 11:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе