Страница 58 от 88 ПърваПърва ... 848565758596068 ... ПоследноПоследно
Резултати от 856 до 870 от общо 1320
Like Tree121Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на satmann
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    59
    #856

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Явно при всички притежатели на Самсунг Смарт ТВ го има този проблем и мен ме съмнява, че е свързан с тазсутришната профилактика,в ранните часове на 22 юли, съобщение за която излизаше на екрана на телевизора от няколко дни.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #857

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    А какво е решението за този проблем, как се маха това нещо ?

  4. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #858

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Решението е спиране на достъп до нета-жичен или безжичен Значи при мен се реши така.Поне 5 минути стоях без нет и след рестарт на тв-то проклетия надпис изчезна Да видим за колко време.

  5. Junior Member Аватара на satmann
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    59
    #859

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Току що говорих със Самсунг България, казаха че имало много обаждания за този проблем, в момента все още вървяла тази профилактика /според тях, макар че би трябвало да е свършила/ и като свърши нещата ще се оправят. На въпроса докога- отговорът беше днес-утре...А да видим! А който не иска да му се появява това чудо на екрана, да си изключи временно нета!
    Този пост е редактиран от satmann; 22-07-14 в 15:40.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #860

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от satmann Виж публикацията
    И при мен излезе, не са активни бутоните-червен и зелен. Махна се, като изключих мрежовия кабел и телевизора от захранването. След включване отново на мрежов кабел и ТВ не се появи, докато не рестартирах телевизора и ....ето го пак......Прикачен файл 14279
    Хммм - искат да определят локацията ви(местоположението - държава и град). Мисля, че причината е в масовата смяна на Internet@TV или Smart Hub региона?
    Вероятно ще последва ъпдейт, който ще блокира тази възможност.

    The H Series Wiki - SamyGO
    SamyGO • View forum - H Series

    It should automatically disappear in the next 24hours.
    https://malaysia.answers.yahoo.com/q...2014752AAvLCHS

    https://www.kaldata.com/forums/topic...ng-ue-40f6400/
    http://hardwarebg.com/forum/showthre...0%D0%B8/page51
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-07-14 в 19:03.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    25
    #861

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Освен горният прозорец имам и големи промени в смарта.В таблицата за приложенията е само уеб браузърът,другите се виждат най-долу на още приложения.Когато се опитам да стартирам някое, блокира на черен екран и трябва да изключа телевизора и да го включа за да тръгне тв-то.Смарт дистанионното също не ми работи-Не си спомням как се сдвояваше с тв.(помощ за това)
    Признавам,че не съм влизала и ползвала смарт-а от 7-8 мес.Просто имах много малко свободно време и сега излизам в отпуска-сюрпризи.
    Ако някой знае как да си оправя проблемите -предварително благодаря за всяка помощ.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #862

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от satmann Виж публикацията
    Току що говорих със Самсунг България, казаха че имало много обаждания за този проблем, в момента все още вървяла тази профилактика /според тях, макар че би трябвало да е свършила/ и като свърши нещата ще се оправят. На въпроса докога- отговорът беше днес-утре...А да видим! А който не иска да му се появява това чудо на екрана, да си изключи временно нета!
    Това си е дилема: Или да спра нета на цялата къща, или да гледам филми от компа с тъпия рикуест в ъгъла.

  10. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #863

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от analgina Виж публикацията
    Това си е дилема: Или да спра нета на цялата къща, или да гледам филми от компа с тъпия рикуест в ъгъла.
    НЕ е нужно да го правиш! Просто си спри нета и след това си рестартирай телевизора.След тези операции вече можеш да пуснеш нета и докато не загасиш отново телевизора дивотията ,която господата с нешироките очички са сътворили няма да се появи

  11. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    7
    #864

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Аналогичен случай и у наше село.
    То верно че се решава проблема с пускането на ТВ без нет, ама идва момент, в който трябва да се спре телевизора.

    И днес - същата работа...

    Интересен е паралелен проблем - реших да ъпдейтна софтуера ( предполагайки, че това може да е свързано със съобщението за geolocation request)

    Хубаво ТВ-то откри, че съм с версия 1118, а актуалната е 1120, хубаво, че се засили да тегли, и като рече - няма мрежа, та няма мрежа.

    Ама мрежа има, и нета си върви - по жица, и това, че си гледам YouTube, е достатъчно убедителен факт, че нет има.

    Има, ама за актуализацията няма....

    Та си мисля - дали не е свързано всичко това?

  12. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1
    #865

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от joni81 Виж публикацията
    А какво е решението за този проблем, как се маха това нещо ?
    Натиснете бутона Smart TV Hub ( ) на вашето дистанционно. Отворете браузъра си. Щом се появи курсора, придвижете със стрелките върху този досаден прозорец и натиснете No ако не желаете да позволите геолокацията или Yes ако искате да я разрешите. Ще ви се появи страница с условия от Samsung, които аз лично не съм чел. Затворих браузъра, рестартирах телевизора и за сега всичко е наред.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-07-14 в 18:28.
    Aries одобрява това.

  13. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    1
    #866

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Veni1 Виж публикацията
    Аналогичен случай и у наше село.
    То верно че се решава проблема с пускането на ТВ без нет, ама идва момент, в който трябва да се спре телевизора.

    И днес - същата работа...

    Интересен е паралелен проблем - реших да ъпдейтна софтуера ( предполагайки, че това може да е свързано със съобщението за geolocation request)

    Хубаво ТВ-то откри, че съм с версия 1118, а актуалната е 1120, хубаво, че се засили да тегли, и като рече - няма мрежа, та няма мрежа.

    Ама мрежа има, и нета си върви - по жица, и това, че си гледам YouTube, е достатъчно убедителен факт, че нет има.

    Има, ама за актуализацията няма....

    Та си мисля - дали не е свързано всичко това?
    И при мен абсолютно същата работа...

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    7
    #867

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Koprinkov Виж публикацията
    Натиснете бутона Smart TV Hub ( ) на вашето дистанционно. Отворете браузъра си. Щом се появи курсора, придвижете със стрелките върху този досаден прозорец и натиснете No ако не желаете да позволите геолокацията или Yes ако искате да я разрешите. Ще ви се появи страница с условия от Samsung, които аз лично не съм чел. Затворих браузъра, рестартирах телевизора и за сега всичко е наред.
    Това - добре, ама като отворя браузера, и той се отваря на фул скрийн, и съответно гадната картинка остава отдолу- невидима.
    Как се процедира в тоя случай?

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    1
    #868

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Koprinkov Виж публикацията
    Натиснете бутона Smart TV Hub ( ) на вашето дистанционно. Отворете браузъра си. Щом се появи курсора, придвижете със стрелките върху този досаден прозорец и натиснете No ако не желаете да позволите геолокацията или Yes ако искате да я разрешите. Ще ви се появи страница с условия от Samsung, които аз лично не съм чел. Затворих браузъра, рестартирах телевизора и за сега всичко е наред.
    Хубаво е, че имате желание да помагате на хората, но друг път просто когато пишете нещо поне го преразказвайте или пишете източника на информацията, в случая сте копирали мнението изцяло от следният адрес:
    Geolocation request Allow geolocation request? Samsung TV | Bebefon - Всичко за семейството

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    71
    #869

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    На мен ми свърши работа, за другите ....

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    17
    #870

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    При мен не става, едвам изкарах прозореца пред този на браузъра, но пак не мога да цъкна нито единия бутон. Когато курсора е върху прозореца бутоните се променят, но не мога да "натисна" кой и да е бутон.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 58 от 88 ПърваПърва ... 848565758596068 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1678
    Последно: 12-04-24, 22:47
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  5. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе