Страница 60 от 88 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследноПоследно
Резултати от 886 до 900 от общо 1320
Like Tree121Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на satmann
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    59
    #886

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от tishotch Виж публикацията
    Изпробвано на 3 телевизора. Резултата е перманентен
    И при мен се получи!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #887

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от tishotch Виж публикацията
    Ето решение на проблема: Спирате нета(рутера), влизате в смарт хъба, отваряте уеб браузъра и влизате в настройки, там променяте началната страница (тази на Самсунг) с друга (напр. google.com). Спирате ТВ и пускате нета. Не би трябвало да имате проблема занапред.
    Ако спра нета и се опитам да отворя браузера ми казва, че няма нет и ме праща да си настройвам нета - тава е на F4510

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    54
    #888

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от tishotch Виж публикацията
    Ето решение на проблема: Спирате нета(рутера), влизате в смарт хъба, отваряте уеб браузъра и влизате в настройки, там променяте началната страница (тази на Самсунг) с друга (напр. google.com). Спирате ТВ и пускате нета. Не би трябвало да имате проблема занапред.
    При мен се получи без да спирам нета(рутера).

  5. Junior Member Аватара на satmann
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    59
    #889

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Интересно, който не е правил нищо, дали се появява още прозорчето, защото сутринта промених началната страница с моя, а сега като пуснах браузера гледам сама се сменила на msn.com.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    54
    #890

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    @satmann И при мен точно същото, прозорчето го няма началната е като твоята.

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    3
    #891

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте! Имам голям проблем и ще съм страшно благодарна ако някой има идея как да го разреша. Телевизора ми е UE40ES6100. До скоро си гледах филмчета с All Share без проблем. Купих си нов лаптоп и от него гледах няколко пъти филми, но преди няколко дни ТВ-то започна да ми изписва "избраният от вас файл засега не се поддържа" и това го прави и с филмите, които преди това съм гледала. От стария комп няма проблем. Windows-а ми е 8-ца. Само тази разлика намирам с другия комп.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #892

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от satmann Виж публикацията
    Интересно, който не е правил нищо, дали се появява още прозорчето, защото сутринта промених началната страница с моя, а сега като пуснах браузера гледам сама се сменила на msn.com.
    За тези като мен, на които бутоните на браузера са им блокирани и не могат да променят началната страница - ката сте в браузера натиснете return от дистанционното.
    Промених началната на google онзи я смени на msn, сложих about:blank, смени я на bing. Накрая сложих най-разглеждани или нещо подобно беше и засега не го е сменил.

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    17
    #893

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Потвърждавам и при мен се получи, като задох гугъл за начална се смени веднага на мсн. Най-важното е че досадния прозорец го няма поне за сега

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #894

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Pisa Виж публикацията
    Здравейте! Имам голям проблем и ще съм страшно благодарна ако някой има идея как да го разреша. Телевизора ми е UE40ES6100. До скоро си гледах филмчета с All Share без проблем. Купих си нов лаптоп и от него гледах няколко пъти филми, но преди няколко дни ТВ-то започна да ми изписва "избраният от вас файл засега не се поддържа" и това го прави и с филмите, които преди това съм гледала. От стария комп няма проблем. Windows-а ми е 8-ца. Само тази разлика намирам с другия комп.
    Несъвместимост с Windows 8. Собствениците и на други марки ТВ се оплакват от това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #895

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Моят 46Ф8000 сам си е сменил началната страница с МСН и досадното съобщение го няма. Това в последните час-два.

  13. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    3
    #896

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Несъвместимост с Windows 8. Собствениците и на други марки ТВ се оплакват от това.

    Значи няма шанс да си гледам филмчетата Благодаря за отговора, поне да не си блъскам главата и да се занимавам с техници.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #897

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Pisa Виж публикацията
    Значи няма шанс да си гледам филмчетата Благодаря за отговора, поне да не си блъскам главата и да се занимавам с техници.
    Просто смени DLNA сървъра, погледни има цял раздел. Аз лично съм много доволен от руския Домашний медиа-сервер.

    лисо одобрява това.

  16. fit
    fit е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    63
    #898

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте,вчера си купих самсунг 55H6670 и забелязах при двете черни линии на HD формат се получава леко осветляване като петно на долната линия.Притеснително ли е,да го връщам ли?Мерси предварително!

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #899

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Дай някакви снимки. Снимай в затъмнена стая.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    71
    #900

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Струва ми се, че след последния сервиз от самсунг българия малко попрекалиха.Първо проблема с геолокейшъна , после от къде на къде ще ми сменят избора на хоум пейдж и накрая, някакси са ми пипнали настройката за аутоъпдейт и сега заварвам софт 1120.А ми беше изключено и си бях с 1118.Та питам с какво право ще ми бърникат телевизора без мое съгласие...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 60 от 88 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1678
    Последно: 12-04-24, 22:47
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  5. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе