Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 60 от 113 ПърваПърва ... 1050585960616270110 ... ПоследноПоследно
Резултати от 886 до 900 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    10
    #886

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте колеги,

    От няколко дни съм горд собственик на LG 32LA667s.

    Имам обаче въпрос относно 3D картината. Пробвах няколко филмчета и това, което ми направи впечатление е, че някой от тях автоматично стават в 3D т.е. не се изисква от мен да избирам какъв е 3D формата.

    Други обаче трябва аз ръчно да избера в какъв формат са клипчетата (едно до друго или едно върху друго) в този случай когато го правя ръчно картината е много размазана и много неща се виждат двойни. Ако седна в средата и напрегна погледа си се получава, но очите ми трябва да са напрегнати през цялото време което е почти невъзможно.

    Според вас каква може да е причината? Дали се опитвам да гледам не потдържан формат?

    Благодаря

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #887

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    От компютър ли пускаш филмите? Тази тема може да ти е полезна
    https://forum.setcombg.com/%D0%BE%D0...%80%D0%B8.html

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #888

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    За някои може да се наложи да им размениш местата - лявото да отиде вдясно - има такава функция в опциите за 3Д .

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #889

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от venom8888 Виж публикацията
    Дали има начин да се сложи софтуер от ЛА телевизор на ЛМ ?
    Не - базирани са на различни шасита.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    10
    #890

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    От компютър ли пускаш филмите? Тази тема може да ти е полезна
    https://forum.setcombg.com/%D0%BE%D0...%80%D0%B8.html
    Филма който се вижда размазан го гледам от компютъра директно, чрез HDMI. Използвам VLC Player, като и с BS Player пробвах, но и с двата не става. Когато го пусна двата екрана са един над друг. Аз ръчно слагам да е 3d като избирам опцията, че двата екрана са един над друг, но тогава става много размазано.
    От youtube обаче видеата вървят без забележка.

  7. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #891

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цеци, пусни си 3д филма и влез в настройки на картината и от там избери настройка на 3д.От там можеш да придадеш повече дълбочина на 3д-то, да промениш разминаването на картината и още допълнителни настройки.Ако вече си го направила то извинявай за мнението ми!Можеш да отидеш до магазина и да им обясниш за евентуален проблем.Също така, кога е закупен телевизорът?Питам, защото имаше доста дефектни(върнати от потребители) бройки, които се предлагат отново!
    Този пост е редактиран от competition; 17-04-14 в 07:44.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #892

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Новите LG-та се появиха в Румъния. Вероятно тази или другата седмица ще ги има и при нас.

    47LB730 - 2189лв
    42LB730 - 1532лв
    47LB670 - 1751лв
    42LB670 - 1313лв
    47LB650 - 1576лв
    42LB650 - 1226лв
    47LB630 - 1489лв
    42LB630 - 1138лв
    * всички цени са с ДДС.

    Източник: shopit.ro
    Този пост е редактиран от aldokalcone; 17-04-14 в 10:06.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #893

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Tzetzy Виж публикацията
    Филма който се вижда размазан го гледам от компютъра директно, чрез HDMI. Използвам VLC Player, като и с BS Player пробвах, но и с двата не става. Когато го пусна двата екрана са един над друг. Аз ръчно слагам да е 3d като избирам опцията, че двата екрана са един над друг, но тогава става много размазано.
    Най-вероятно е от настройките на плеъра/компютъра. Прегледай и задавай въпроси в темата на която съм дал линк. Дълга е, чети от 20 стр. нататък. Според мен VLC Player, като и BS Player не са удачни за гледане на 3Д видео, пробвай с КМплеър. В темата има препоръки за плеъри и настройки, макар и да са малко разхвърляни.
    zabadara одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #894

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Аз тормозих ЛГ грижата за клиенти за проблемите на Youtube приложението и за липсата на настройка De-blur в trumotion...( Някаде по чужди форуми прочетох,че уж са се заели да я добавят най-после,но дали е истина незнам.. пишете им и вие и се оплакваите ... а ето и отговорите :
    Аз:

    Защо телевизорите от серия 6 ЛА имат въпросната настройка ( TruMotion - De-blur) кйто е 400 Хз MCI a същия такъв от ЛМ серията , тази настройка липсва ? Уж са с еднакви херца а разликата е голяма ... На телевизор 47Лм670с , който няма тази настройка, картината е видимо по- лоша, по-мътна и размазана при бързо движение????? Да не говорим- че с последния софтуерен ъпдейт( 04.52.07), приложението на Youtube зарежда по 5 мин и изобщо не става за употреба..

    Те:


    Уважаеми Господине,
    Благодарим Ви, че се свързахте с LG Electronics!

    В моделите от серията LM има настройка TruMotion- De-Judder.Това са модели от 2012 година,докато серията LA е от 2013 година и има по-ширoка гама за настройки.
    Нямаме информация за проблеми при зареждането на приложението на YouTube.При проверка от наша страна то работи безпроблемно.

    Аз:
    Е как ще зарежда нормално, като преди не беше така и с последната версия на софтуера 04.52.07 за телевизор ЛМ670С приложението на youtube стартира супер бавно и цялостната му работа е затруднена и бавна .Интернет връзката ми е 100 мегабита.Нулирал съм настройките от менюто на телевизора след ъпдейта и положението е същото.. Има и доста хора който се оплакват от същия проблем, ще запиша и видеоклип ако трябва и ще го публикувам в Интернет да се види, че с тези ъпдейти на софтуера за телевизора вместо да се подобрява качеството на картината и цялостната работа на телевизора то точно обратното става. И картината е по-зле , по-размазана,по-мътна,без фокус, с кофти динамика.Да не говорим ,че дори този телевизор ме съмнява, да има и 100 реални херца,както и липсата на настройка за движенията De-blur в Trumotion го потвърждава.

    Те:



    Уважаеми Господине,
    Благодарим Ви, че се свързахте с LG Electronics!

    Благодарим Ви за забелязването на този проблем.Ще предадем оплакването Ви на отговорните за това лица.В този случай,моля изчакайте следващото Софтуерно обновяване,което ще разреши този проблем.
    aldokalcone одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #895

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    За de-blur-а и за тове , че лъжат ,че ЛМ6 серията е със 100хц панели им бях писал още преди година и половина и отговора ми общо взето беше - дрън-дрън , не можете да си настроите тв - леко ме отсвириха и след още едно -две писма аз ги отсвирих .
    zabadara и venom8888 харесват това.

  13. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    2
    #896

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Hello Friends

    I have LG 39LA620S and I want do downgrade because of fault in 04.22.11 and 04.23.43 (italy version).

    I try to select Options and push 7xFAV but nothing has happened. (File is in right place on pendrive)
    How can I do downgrade?

    Or maybe someone of you can fix this error in firmware.

    I use CAM module to watch pay SAT TV.
    If I program recording for night and TV must wakeup from standby, firmware doesn't give enough time to start for CAM Module. I need to program start TV at least 1minute before programmed recording (coded channel).

    Sorry for english but I dont know Bulgarian

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #897

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Hi jordan87 :rolleyes: and welcome to the forum / Witam i zapraszam na forum

    Downgrade for models 2012/2013
    Пошаговая инструкция
    Понижение версии ПО телевизоров LG 2012-2013 гг.

    translate from russian
    Google Translate

    Tłumaczenie na język polski
    http://translate.google.bg/translate...tml&edit-text=
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-04-14 в 19:58.

  16. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    2
    #898

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Only this nsu update will work? Понижение версии ПО телевизоров LG 2012-2013 гг.
    I cant downgrade from usb?

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #899

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от jordan87 Виж публикацията
    Only this nsu update will work? Понижение версии ПО телевизоров LG 2012-2013 гг.
    I cant downgrade from usb?
    1. Yes - only this.
    2. You can not downgrade from usb.

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #900

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    В AVS форумите имаме отзиви за LG 55LB7200 и какво да видим? Толкова трагично DSE, че дори на статична снимка се вижда. Радващото е, че благодарение на теста с "облаците" от нашия форум, може много бързо да се установи подобен дефект на панела още в магазина. За това тествайте преди да купувате!

    LB7200dse71c6.PNG

    EDIT:

    Новите модели на LG налични в ТМ. Брошура

    LG 42LB730 - 1449лв
    LG 42LB670 - 1369лв
    LG 47LB670 - 1599лв
    LG 32LB580 - 749лв
    LG 42LB580 - 999лв
    LG 32LB550 - 529лв

    *с оглед на това, че Филипс са пуснали безплатна 5г. гаранция, очаквам това да го направят и LG. Предполагам до края на месеца или началото на Май ще има подобна промоция(подобно на миналата година).
    Този пост е редактиран от aldokalcone; 18-04-14 в 11:27.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе