Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 91 от 113 ПърваПърва ... 41818990919293101 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,351 до 1,365 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #1351

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от ComputerMan Виж публикацията
    Имам един 55LM860V, и се чудя има ли някакъв начин да си върна старият фърмуер. Не съм сигурен дали е от това, но HDMI портовете спряха да работят. Пробвах с друг телевизор, компютъра се свързва без проблем. Върнах фабричните на моя, но не се оправи. Това е модел от 2012, и до колкото си спомням, бях чел някъде, че LG били направели така, че моделите от 2012 и на горе да не може да си ги доунгрейдниш.
    Опитай с това..стига да не си изгорил портовете.
    Downgrade за модели 2013
    http://snu.no-ip.biz/help.html
    http://snu.no-ip.biz/index.html

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    74
    #1352

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Даунгрейда до по ниска версия няма да помогне на колегата. Мисля си, че порт е здухал чипа, който е един и за трите HDMI порта. На предния ми модел LB631V му се скапаха и антенния и сателитния вход, а DVR-a за видеонаблюдението който бе вързан през HDMI порта, с изгарянето си от гръм порази и чипа на HDMI. Резултата бе, че и трите порта не реагираха. Разпознаваха само, че има свързано нещо към тях, ама до там. Така, че се пазете. Както каза колегата, удари ли гръм в близост, няма спасение. Само ще посоча, че от бурите тук, ми изгърмяха на два дена телевизор, всички суичове в частна интернет мрежа, DVR и една скъпа камера. Порта на лана на компа не се брои. Още възстановявам загубите. Поне ми смениха телевизора.
    Но и да посоча, че стара техника оцеля, а всичко ново изгоря. Имам един самсунг, 40 инча LCD, дървен софтуер и стар, преживял е много бури, ама си работи. А новото LG издъхна на първата светкавица.
    Така че безжичен нет към телевизора, и другото да се вадят кабелите. Няма спасение наистина. Имал съм 100метра кабел по трасето, напълно стопен. Коя защита да издържи на тая сила!

    А и понеже се занимавам с това, много интернет рутери и суичове бяха аут. Всички сервизи бяха задръстени с изгоряла техника. Така че свeтне ли навън, се спазва едно старо и изпитано правило. Броите до 10 след светкавицата и ако до тогава не чуете гърма, не се притеснявайте. Далече е. Ако е под 10 сeкунди звука от гръмотевицата, изключвайте всичко и се пазете!
    Smash, aleksenergo и kad харесват това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    21
    #1353

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Линковете по-горе не работят. Днес взех един PS3 и за мое щастие на който и от hdmi портовете да го мушнах тръгваше. Тоест портовете работят перфектно. Имам два други смарт телевизора, един samsung и още едно LG. Като включа HDMI кабела от компа ми ги отчита и двата, само на този не става. Смених и драйверите на видеото, същата работа. Не мога да разбера къде точно е проблема.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    74
    #1354

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Може би е несъвместимост някаква. Щом портовете работят, то трябва да пробваш с по ниска версия или да чакаш ъпдейт. Звънни на съпорта. Търси там техническия отдел. Аз преди време говорих с тях по повод разпознаването на хард и бяха много отзивчиви. Може би знаят нещо по въпроса.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    21
    #1355

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Най-вероятно се е получила някаква несъвместимост с уиндоус. Макар, че от доста време съм с 8.1, може при някой ъпдейт да се е получил някакъв бъг. Съмият уиндоус ми го отчита така :
    Снимка :: Snimki.be - качване на снимки лесно и без регистрация а при драйверите не го отчита : Снимка :: Snimki.be - качване на снимки лесно и без регистрация. Пробвах и с китайски таблет, веднага ми го разпозна телевизора, както и с лаптоп с Седмица на него, пак без проблем. Явно е от Осмицата.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    74
    #1356

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Може да се е сбъгясала, да. Що не пробваш да я върнеш осмицата малко назад, когато го е нямало тоя проблем. Или друг вариант, да я преинсталираш. Трето, да пробваш с друг компютър.
    zabadara одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #1357

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Има нов ъпдейт за ЛМ сериите : 04.60.10 някой да е пробвал ? На сайта е качен !

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от venom8888 Виж публикацията
    Има нов ъпдейт за ЛМ сериите : 04.60.10 някой да е пробвал ? На сайта е качен !
    Нищо ново не забелязвам освен, че пак приложението на youtube не работи и зацикля и зарежда за 10 мин и изобщо не става за употреба..

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #1358

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 21-07-14 в 19:52.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    40
    #1359

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте
    Сблъсках се със следното нещо на LB670, при всяко пускане на филм от вграденият USB плеър настройките са се ресетнали, дори да не вкл. и изкл. ТВто, а само да прехвърля на телевизия и после да се върна пак в плеъра всичко вече е забило на някакви заводски стойности Доста е неприятно, някой има ли идея от какво може да е и друг дали се е сблъсквал с подобно нещо.
    Благодаря

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #1360

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Zapa Виж публикацията
    Здравейте
    Сблъсках се със следното нещо на LB670, при всяко пускане на филм от вграденият USB плеър настройките са се ресетнали, дори да не вкл. и изкл. ТВто, а само да прехвърля на телевизия и после да се върна пак в плеъра всичко вече е забило на някакви заводски стойности Доста е неприятно, някой има ли идея от какво може да е и друг дали се е сблъсквал с подобно нещо.
    Благодаря
    Кои настройки се ресетват? При мен единствено кодировката на субтитрите се ресетва на дефолтната при стартиране на нов филм без значение през USB или DLNA.
    По-неприятното е, че понякога при превключване от USB/DLNA филм към ТВ, App или интернет ме изхвърля от филма в SmartShare менюто и не помни точката на прекъсване. Не вярвам причината да е в запълване на кеша и чистенето му от WebOS. В същото време няколко други приложения работят коректно във фонов режим. Нали WeOS я рекламират като мултизадачна.
    LB670 ver.03.23.24

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    40
    #1361

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Всички настройки на картината които съм си направил на конкретният USB вход

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #1362

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Zapa Виж публикацията
    Всички настройки на картината които съм си направил на конкретният USB вход
    Рядко ползвам USB за гледане на видео и затова реших, да направя тест с потребителски настройки на картината. Оказа се, че при мен го няма този проблем. ТВ си пази настройките след превключване към канали, при изключване на USB диска, при смяна на филма и дори при изключвне от захранването за продължително време, което приятно ме изненада.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    40
    #1363

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    егати и тъпото тазгодишните модели ще излезнат яко недоклатени, всяка една бройка си е с характер и си дава индивидуални проблеми
    Благодаря ти за теста който си направил, аз продължавам да търся решение
    Поздрави

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    Iuly Kostov одобрява това.

  18. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1365

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте!
    Някаква нова информация за най-новия ъпдейт на LM(2012) има ли?
    Че този път не бързам да инсталирам новите ъпдейте.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе