Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 108 от 113 ПърваПърва ... 5898106107108109110 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,606 до 1,620 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    27
    #1606

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Има наличен ъпдейт Ver. 04.25.05 по мрежата за LA /2013/серията.
    Някой знае ли нещо за него..?

    В момента съм с Ver. 04.24.33.

    Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1607

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Добро Утро!
    При мен все още няма такъв ъпдейт!

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    2
    #1608

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Добро утро и от мен!
    При мен се появи тази сутрин, но мисля да изчакам да се изкаже мнение за обновлението- какво се подобрява и кое се прецаква!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    27
    #1609

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    При мен се появи снощи около 19 часа.
    Може би наистина трябва да се изчака..да съберем повече нформация.

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Добро Утро!
    При мен все още няма такъв ъпдейт!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    86
    #1610

    Отговор: LG LCD & Oled TV / How Tos & FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията

    Натиснете бутона НОМЕ за 5 секунди и когато менюто изчезне натиснете "1105" и натиснете върху бутона OK..."


    В зависимост от модела вместо "HOME" натискаш бутон "MENU", или "SETTINGS". При мен работи. Погледни и линка - обяснено е доста добре.

    Здравейте, опитах много пъти с натискане на "SETTINGS"(при моето дистанционно няма "MENU" и "HOME"), но нищо не се получава. Телевизорът ми е 47LB731V, дистанционното е AKB73975729( http://www.amazon.com/ORIGINAL-LG-AK.../dp/B00NI47FN0 )Искам да си преподредя TV каналите, затова се мъча, помогнете.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #1611

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Колеги някакво инфо за Lg LN450 с каква матрица е и как се държи?

    едит: Super MVA производство на CHI MEI OPTOELECTRONICS CORP
    Този пост е редактиран от Zygot; 28-11-14 в 09:29.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Враца
    Мнения
    23
    #1612

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте, някой има ли инсталиран (и дали въобще може да се инсталира) Smartshare или Plex media на windows 8, защото при мен нещо не се получава и не мога да пускам филми от лаптопа директно на Lg-то.

  10. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #1613

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от kaldi Виж публикацията
    Здравейте, някой има ли инсталиран (и дали въобще може да се инсталира) Smartshare или Plex media на windows 8, защото при мен нещо не се получава и не мога да пускам филми от лаптопа директно на Lg-то.
    Правилната тема
    https://forum.setcombg.com/dlna-%D0%...%BD%D0%B5.html
    Под 7-ца няма проблеми ,но за 8-ца не знам

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Враца
    Мнения
    23
    #1614

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Да, колега със 7-цата нямах проблеми, но с 8-та не мога да инсталирам нищо и за това питам дали някой има инсталирани smart и plex

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    1
    #1615

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Nikolay Angelov Виж публикацията
    Добро утро и от мен!
    При мен се появи тази сутрин, но мисля да изчакам да се изкаже мнение за обновлението- какво се подобрява и кое се прецаква!
    Инсталирах 4.25.05 на 42LA691S. За сега не съм забелязал нещо да се е прецакало, даже напротив - вече прехвърлянето на дисплея от телефона и таблета към телевизора върви нормално, както беше с версиите преди 4.24.33. При нея за да тръгне миракаста или wi-di, трябваше телевизора да е на смарт менюто (екрана с иконите). Основно за това чаках новата версия . То другото винаги си е вървяло.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    21
    #1616

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от kaldi Виж публикацията
    Да, колега със 7-цата нямах проблеми, но с 8-та не мога да инсталирам нищо и за това питам дали някой има инсталирани smart и plex
    Plex се инсталира и работи на 8.1, пробвано.
    Този пост е редактиран от boggy; 29-11-14 в 21:38.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #1617

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от boggy Виж публикацията
    Plex се инсталира и работи на 8.1, пробвано.

    Потвърждавам. Smart share също се инсталира и тръгва безпроблемно, но пък след това идват проблемите.
    Аз се надявам някой да каже какъв максимален капацитет USB3 HARD DISK е пробвал за /гледане на филми/, някъде бях чел че над 1ТБ прави проблем

    ЕДИТ: даже днес в един ТМ консултантът ми каза, че са пробвали 750ГБ и нямало проблем, но с 1ТБ имало насичане при глеадне на филм. Така и не доуточни обаче на кой точно модел са си правили експеримент.
    Този пост е редактиран от Deyan Stoykov; 30-11-14 в 19:22.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    125
    #1618

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Как да видя отработените часове на 42LB550V ?

    Уредих се май с наяква мостра от БГ черния петък от ТМ и се чудя кво да правя щото определено не очаквах отворен и сглобяван телевизор, та съм неприятно изненадан и се чудя да го връщам ли има ли му нещо? Едни БГ мнителност ме е налегнала от тия отворени и ползвани промо стоки?
    иначе на 600 лв ми звучеше добре(по 500 са 32ките) а за модел 2014 г класическо тв 42 инча без смарт и 3д - е хубаво е да ги има но според мен тия функции се ползват много рядко май , както чувам

    Тествах го за пиксели и за неравно мерна подсветка по ъглите - изглежда ОК.
    Няма затъмняващи "перденца" по ъглите - ОК
    Тествах матрицата със снимките с решетката - няма оставащи черти както е в 67х серията ОК.

    Какво друго да му огледам?

    За сега проверих че е
    50Hz матрица ips LG пърово поколение
    произведен на 14.03.2014 иначе го дават по SN 04.2014 В ПОЛША С руска печатна платка предназначен за източна европа


    не ми харесва, че не поддържа DTS звук пише, че няма DTS декодер, мислех че 2014 вече проблема да е решен масово, много тъпо е да прекодирам с попкорна audio converter отново филма от DTS нa AC3?

    и малко тих/слаб ми е звука му, само 2х5вата са му говорителите!


    не намирам никъде в менюто относно продукта да ми каже коя версия е фирмуера или софтуера, явно няма да има обновявания за модела май

    пробвах от дистанционното с 5те 1 и само така разбрах версията 3.46.03.01(5890)


    за сега други забележки нямам

    много интересно решение е с бутона за вкл като джойстик и 4 позиции за смяна на канал и корекция на звук, идейно хареса ми!
    интересно че и говорителите са от долу и сочат на долу

    Иначе бях си харесал преди 2 месеца 42LB679V за 900лв от карфура, ама ако и те са били с проблеми в матрицата както серия 671 серията дето пак е пускат там на промо .

    Незнам кво да вземе човек май почвам да се заглеждам за смяна с 200 лв в повече => 42LB650V има DTS, 100Hz, WebOS, 3D, 2 пъти по силни говорители 10 вата , ама да ли си струва 200 лв отгоре?
    Този пост е редактиран от bambam2k; 01-12-14 в 03:20.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    60
    #1619

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от 4i4oman4o Виж публикацията
    Инсталирах 4.25.05 на 42LA691S. За сега не съм забелязал нещо да се е прецакало, даже напротив - вече прехвърлянето на дисплея от телефона и таблета към телевизора върви нормално, както беше с версиите преди 4.24.33. При нея за да тръгне миракаста или wi-di, трябваше телевизора да е на смарт менюто (екрана с иконите). Основно за това чаках новата версия . То другото винаги си е вървяло.
    И аз го инсталирах подобрение не забелязвам но вече не ми работи универсално дистанционно функцията, която ми беше удобна много направих ресет.

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #1620

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от bambam2k Виж публикацията
    Как да видя отработените часове на 42LB550V ?

    Уредих се май с наяква мостра от БГ черния петък от ТМ и се чудя кво да правя щото определено не очаквах отворен и сглобяван телевизор, та съм неприятно изненадан и се чудя да го връщам ли има ли му нещо? Едни БГ мнителност ме е налегнала от тия отворени и ползвани промо стоки?

    .............................

    Незнам кво да вземе човек май почвам да се заглеждам за смяна с 200 лв в повече => 42LB650V има DTS, 100Hz, WebOS, 3D, 2 пъти по силни говорители 10 вата , ама да ли си струва 200 лв отгоре?
    Ако искаш да ядеш и пиеш (и може би пушиш) 200 лева повече, оставаш си с отваряният мострен телевизор, на който те дразнят силата на звука, липсата на DTS, липсата на 100 Hz, липсата на WebOS и чувството оттук-насетне, че са те минали (макар и за по-ниска цена). Никой не може да реши вместо теб, колега. Изборът е изцяло твой. Все още имаш време да действаш. Щом се колебаеш и си писал толкова дълго разтревожено мнение тук, значи очевидно виждаш проблем и се чувстваш прецакан, с право. Но по същество всеки "ловец на ниски цени в черни петъци" и други подобни начини за пробутване на мостри и залежала/отремонтирана/дефектна стока трябва да е наясно, че ниската цена идва за сметка на нещо гнило в това, което получава.
    bambam2k, zabadara и competition харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе