Страница 7 от 59 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 876
Like Tree158Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #91

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    То и аз не бях пробвал и сега пуснах , но не го възпроизведе - ще е по-скоро ъпдейт на медия плеъра , че и там са малко форматите - flac също не възпроизвежда .
    Не бях забелязал , че има настройки за цвят , размер , кант , фон на субтитрите ... обаче трябват проби на точно какъв тип кодирани да са ... Имах филми с анси и утф-8 и показа само вторите , но при промяна на настройките ми (цвят , прозрачност , фон) вече показваше май само препинателните знаци ...
    martosblack одобрява това.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #92

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    И аз сега го ъпдейтнах и пробвах няколко цд-та (2 матрични) нито едно не тръгна.Не го знам какъв е ЦАП-а на плейстейшъна ,но ми се струва доста добър ,предвид това,че всички двд и блу рей аудио дискове вървят със завидно качество(доста по-добро от пуснатите такива през копмп.и с един и същ ресивър))Кофти е,че не може да се ползва през usb хард ,но това едва ли ще го оправят Сони и най-често заявяваната причина затова била -пиратството!

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #93

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Сони много се страхуват от пиратстването на конзолата ...за това гледат да я обременят със задължителен PS+ и да не дават много възможности на потребителите да пускат пиратско съдържание или такова което не се харесва на кораба майка. Ето мина година и все още няма хак за 4ките.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #94

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Те винаги са били с добри ЦАП , старите Плейстешън 1,2 и 3 винаги са давани като еталон за евтин ,но много качествен плеър - ПС3 май все още го водят един от най-добрите (бюджетни) BD плеъри ...
    Малко не им издържа довода с пиратството , щото те хората искат просто да се ползва за външен сторидж , вместо да сменяш вътрешния ХДД с всички произтичащи от това последствия и загуба на време ...

    п.п. ПС3 го хакнаха (май) 5 години след излизането и то с (неофициална) помощ от Сони
    martosblack и ianpav_4444 харесват това.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    1
    #95

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте,
    Първия ми въпрос е отностно настройките на телевизора, но все пак настройки спрямо PS4

    1. Въпроса ми е за оптималните настройки за максимално добро качество от даден телевизор. Знам, че e строго индивидуално от марка и модел, IPS – LED – LCD, от самия човек как възприема картината и тн. Но просто питам за вашите телевизори и настройките, които се въвели. Настройките, които ползвате по време на игра на playstation 4.
    Лично аз съм с LG 47LS5600 IPS LED – 2012та модел, малко или много си е телевизор на 3години, но понякога при игра ми се струва, че доста ръбеста ми изкарва картината. Пример: много хора хвалят играта The Witcher 3 (PS4), че била красива и тн, а аз не виждам нищо особено красиво в картината на телевизора ми. Точно затова се замислих за настройките, цвят, баланс, задно осветление, контраст, острота и тн. + допълнителните настройки като грижа за очите, TruMotion, динамични цветове, черно и тн. Надявам се да ми помогнете с някакъв съвет и вие какви настройки ползвате

    2. Вчера взех Uncharted The Nathan Drake Collection, след пъхане на диска в конзолата и започване на игра - започна и едно доста шумно бръмчене, все едно диска бръмчи, но играта си вървеше нормално. Даже след като си сложих ръката в/у конзолата от дясната страна бръмченето леко намали. Пробвах да изкарам диска и да го сложа наново, но уви отново започна да бръмчи дооста стабилно - вентилаторите отделно си духаха и те. Рекох си да продължа да поиграя в това положение и след 15-20мин игра бръмченето спря от самосебе си и се нормализира всичко - остана си шума от вентилатора само. Самото бръмчене в началото беше доста притеснително и не ми се е случвало с друга игра и диск. Диска на Ънчартета е нов и е кристално чист. Та въпроса ми е: дали това е нещо нормално и има ли място да притеснение

    Благодаря Ви!

  7. Junior Member Аватара на vynsente
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    The ANIMAL & NATURE KINGDOM
    Мнения
    67
    #96

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане


  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #97

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Огнян Стефанов
    - то си е индивидуално според човека и според ползвания тв - за всички (почти) обаче е необходимо да е включен режим "игра" в настройките на тв . Виж си формата на картината да е на just scan , а това "грижа за очите" май по-скоро пречеше , доколкото се сещам . ТВ си е стар модел , плюс това ЛГ не се славят с добра обработка , а и IPS-а си изглежда леко "блед" , та може и за това да ти се струва не толкова "уау" картината Нямам го Witcher 3 и не знам как е , но виж дали ти е ъпдейтнат - често вече го правят тоя номер от студиата да пускат играта с някои "леки" бъгове , които фиксват с ъпдейт още на ден първи ...

    Като пускам нови игри изчаквам първо да си я инсталира на ХДД-то и да си свали първия пач/ъпдейт ... най-вероятно си е качвала още неща от диска и от там вибрациите , а ПС4 е на три не особено стабилни и поемащи вибрациите крачета + че е и лека ...

    - - - - - - - - - -

    http://blog.us.playstation.com/2015/...-late-october/ - най-накрая и дистанционно

    , ама ако вкарат и поддръжка на старото от ПС3 и на рандом блутуут слушалки ( както при ПС3) ...
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от svetlio1; 08-10-15 в 22:53.

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #98

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Star Wars-a много красива като графика Разцъках я и съм приятно изненадан.
    svetlio1 одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #99

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Тъкмо щях да се похваля

    на скрийншота обаче не е излязло толкова красиво - забравих ,че вече може да прави и png - трябва да сменя настройките ... Играта обаче кърти и остава "най-желан продукт" !
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #100

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    От към графика определено е най-красивата до сега (говоря за PS4). От към геймплей обаче поне на мен на първо четене не ми хареса. Движенията на героя са странни (може би заради зора да докарат 60 кадъра), джетпака ме докарва до лудост, това с прегряването на оръжието също не ми се вписва в представата.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #101

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Ако си играл Battlefield няма да ти е странно - даже тука е доста по-добре ... Въпреки ,че не съм много по тоя тип игри , доста се позабавлявах , все пак има още какво да се пипва .

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #102

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Сега остава и пушка да предложат от Сони .....
    Цената на новото дистанционно за PS в САЩ е 30 долара .... спряха да уважават парите ....

  16. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #103

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Свалям някаква БЕТА версия на играта - да не е демо? Става ли да се играе...

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #104

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    За същото говорим по-горе - има мултиплеър и офлайн сървайвъл/оцеляване - на рундове ти прииждат имперци да ги мачкаш

  18. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #105

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Каква бета е това?!? Чисто демо си е...
    Обаче графиката ми хареса - ще се купува...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 59 ПърваПърва ... 567891757 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 11:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 19:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе