Страница 11 от 59 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 876
Like Tree158Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #151

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    И аз не изключвам конзолата - никога! В rest mode когато не се ползва... вече 2-ра година никакви грижи...
    stenly одобрява това.

  2.  
     
  3. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #152

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Да отбележа за протокола... писах по назад за проблем, който от тогава не се е проявявал нито веднъж. От както съм купил конзолата никога не е изключвана. Винаги я слагам да нанка след "работа". Е, и при мен от Енергото се грижат много "съвестно" за техниката ми в къщи, та мисля е време да ги "почерпя" с една жалба... Преди години ми съсипаха единия компресор на хладилника..... добре че имах застраховка...
    martosblack одобрява това.

  4. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #153

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Имам едно питане...: някой знае ли как се премахва от "библиотеката" игра? Имам две или три, които инсталирах за тест, но след като ги изтрия те си стоят там, но с една малка стрелка надолу (тоест да я сваля отново) и това ме дразни много! Игрите са от безплатните предложения и изобщо не държа на тях. Това важи не само за игри, а и за приложения. Предполагам е замислено така да не се обърка потребителя и да свали отново нещо което преди време не му е допаднало, но това все пак се вижда както в библиотеката така и сторе-то?! Аз ли нещо не правя както трябва.....

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    37
    #154

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте. Според вас коя е по-добра 500г. Или 1т. Казаха ми бе втората вила по-шумна?
    Това последният модел ли е cuh-1216a

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #155

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Би трябвало вторите и третите ревизии на модела да са по-добри от първите - поне досегашната практика това показва .

    някой знае ли как се премахва от "библиотеката" игра?
    Мисля ,че не могат да се премахват , то това е и предназначението - да имаш "библиотека" на всичко сваляно . Не съм проверявал скоро ,но виж дали нямаше опция какво да виждаш - по-късно ще погледна и аз .

  7. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #156

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от cold/hot Виж публикацията
    Здравейте. Според вас коя е по-добра 500г. Или 1т. Казаха ми бе втората вила по-шумна?
    Това последният модел ли е cuh-1216a
    Моята конзола е cuh 1216b 1ТВ и няма какъвто и да е шум.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията



    Мисля ,че не могат да се премахват , то това е и предназначението - да имаш "библиотека" на всичко сваляно . Не съм проверявал скоро ,но виж дали нямаше опция какво да виждаш - по-късно ще погледна и аз .
    Да, така е, но все пак и в Store се вижда кое си свалял вече. Аз смятам че не е нужно да се купуват дискове които да събират прах и за това реших да ползвам т.н. дигитални решения. Нали все пак всичко е обвързано с акаунта който потребителя е създал!?
    Доста се тормозих, но не срещнах опция която да скрива нежелани Thumbs & Apps....

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #157

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Може да си настроиш какво и как да виждаш - по азбучен ред или последно играни ...

  10. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #158

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Може да си настроиш какво и как да виждаш - по азбучен ред или последно играни ...
    Мъчих се да намеря тази настройка, но не се справих. Както и да е. Снощи закупих The Last Of Us и получих право на достъп до PlayStation Plus за 24 часа. Веднага се възползвах и напазарувах Battlefield4 Full Game с 60% отстъпка. Има и други интересни заглавия, но ми се изчерпа лимита за харчене за този месец . Ако някой има намерение за някоя игра да провери какво може да "удари" днес.
    Не знам защо, но от известно време този сайт не работи: https://store.playstation.com/#!/en-us. Дори и когато използвам https://www.playstation.com/en-us/ и има препратка към по-горе споменатия също не се получава. Някой ако знае защо нека да сподели.

    Малка корекция относно неработещия линк - работи, но се отваря с Експлорър. Аз използвам основно Хром и от там идва заблудата, че не работи.
    Този пост е редактиран от frizera; 14-02-16 в 14:51.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #159

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Горе в дясно от падащото меню избираш как да ти ги подреди.
    Работи си и през Хром - нещо при теб е проблема .

  12. Junior Member Аватара на vynsente
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    The ANIMAL & NATURE KINGDOM
    Мнения
    67
    #160

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Много и Големи намаления в нашият https://store.playstation.com/#!/en-bg/home/games, налазвайте ! (до 10 и 17 март)

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #161

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Като се махне много и големи ...и в някои случаи намаления, останалото си е наред COD3 и NBK2k16 и SF се предлагат по магазините за 139 лева, в стора са с "цели" 10 лв.намалени. The Devision е без намаление на 139 лева. Като цяло поне за мен няма заглавие което да си купя от тук.

    Ха, вземам си думите назад. Трябва да се кликне на Great games great prices и излизат. Нека пазаруването започне сега
    Този пост е редактиран от stenly; 04-03-16 в 09:49.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #162

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    айде обзаведох се с още 2 игри

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #163

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Между другото днес все още имате възможност да пробвате бетата на мултиплеъра на Uncharted 4 и новия Hitman .

  17. Member Аватара на peshaka
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Сoфия
    Мнения
    154
    #164

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Някой знае ли, очаква ли се hbo go да дойде за пс4 на българските акаунти?

  18. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #165

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Може ли някой да каже как се нарича при SONY режим за игра от двама едновременно на цял екран? При LG се нарича Dual Play например. То този въпрос не е нито за тук нито за темата за телевизорите.... Явно ще сменям телевизора, та за това питам как се нарича....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 59 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 11:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 19:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе