Страница 22 от 59 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 876
Like Tree158Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #316

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    И как играеш игри за ПС3 на ПС4 ? Май тотално се обърка ?


    п.п. Сещай се що няма за ПС4

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #317

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Е нали не са съвместими от 3-ката на 4-ката?!? Да не би да е някакъв фърм емулация на ПС3-ка?

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #318

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Изобщо даже - съвсем друга архитектура - не случайно ги "ядат" точно заради обратната съвместимост . Има заглавия за ПС2 пригодени да се възпроизвеждат на ПС4 , но за ПС3 са само няколко ремастерирани заглавия, които са минали през пълна обработка - сиреч почти нови версии като The Last of Us Remastered

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #319

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Явно "дупка" е имало, но бързо е затворена от Сони - Нов пробив в сигурността на PlayStation 4, Game новини | HiComm

    - и все пак доста различно от описаното "хакване" по-горе...

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ноемврийските заглавия за ПС+ - http://www.trustedreviews.com/news/p...-unique-titles


    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    https://blog.eu.playstation.com/2016...adbpr=36969785

    http://kotaku.com/sony-announces-new...ium=Socialflow

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от svetlio1; 27-10-16 в 14:03.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #320

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Вчера по случайност си пуснах Uncharted4. Още при стартирането, играта каза, че е "видяла" HDR телевизор и попита искам ли да разреша опцията. Сега ще ми се наложи пак да я преигравам с пуснати красотички. За моя радост, телевизора не лагва при обработката на HDR а разликата е забележима. Да видим утре как ще ми пасне и PS4 Pro-то, че вече твърдо съм решил да го грабя.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #321

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    И аз съм го поръчал - отказах VR-а (за сега) ... обаче тв ми не поддържат HDR през HDMI , което си е странно (макар и да го знаех) - не би трябвало да има техническа причина за това ама кво да се прай - хората искат да си купим "нови" модели ... със същите чаркове

    Доста други "стари" игри получиха или ще получат HDR ъпдейт, а някой и 4К http://www.digitaltrends.com/gaming/...nhanced-games/

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #322

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Сериозно ли не подържа? А ми псувахте "глупавия" Филипс и как съм се бил набутал (Естествено това в кръга на шегата). Утре просто след работа минавам през Технополис и грабвам една конзола.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #323

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Е , и ти си "нов" модел - майтапа е ,че примерно Сони-то е същото хардуерно като 50% (поне) от моделите дето "поддържат" HDR , а даже и то поддържа ... ама само от USB , а и 90% съм сигурен, че и през тунера ще работи ... смятам да им подпаля мейлите тия дни , макар и да ме съмнява да има ефект . Може да се разтърся и за подобни на Самсунг решения - да сменя модела в сервизното ... щото то и ъпдейтите са еднакви с "поддържащите"
    Чувам , че най накрая се чакал Андроид 6 - ще видим и там какво ще е .
    За Панасоник-а не се и надявам на реакция - те тия са пуснали един-два ъпдейта за 2 години с ... нищо съществено .

    Филипс-а има ли HDR game режим - чета че без него е съществена разликата в лаг-а , последния ъпдейт при Сони беше точно за това ?

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #324

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    маняци...

    Верно ли ще тръшнете пари и за про версията само заради 4к-то? Отделно на 4к хардуера и няма да може да поддържа всички детайли в графиката на високо ниво...
    И какво ще правите със старите конзоли?

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #325

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    За старата ми конзола вече са се наредили на опашка колегите . От това което видях в нетЯ, новата ще ъпскейлва 1080p на 4к с повече детайли. Освен това е много по-тиха и хладна. А и вече има SATA III което в някакво близко бъдеще може да означава, че ще и сложа SSD Пък и старата ми скоро ще чукне 2 години от както я тормозя.


    "Филипс-а има ли HDR game режим - чета че без него е съществена разликата в лаг-а , последния ъпдейт при Сони беше точно за това ?"

    Има и директно него си го пусна, явно детектва конзолата. Китайците яки Аз очаквах да е epic fail представянето на Филчо в HDR гейминга. Щом плюха разни скъпарски модели на LG и Samsung, че лагват ....обаче ме изненада, при това много приятно.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #326

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане


  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #327

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Гледах го днес, хем си затрих почти всичко което не играя и пак имам едни 180 гиги за прехвърляне (което ще е няколко часа )

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #328

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Аз го правя нощем - пускам го и на сутринта да е готово - преди седмица сменях ХДД от 1тб на 2тб - сега ще има още повече да прехвърлям ...

    - - - - - - - - - -


  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #329

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане


  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #330

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    От днес "черен петък" и в плейстор-а. Вече напазарих Battlefront и CoD AW за малко пари.
    Този пост е редактиран от stenly; 25-11-16 в 08:16.
    ivodivo одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 59 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 11:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 19:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе