Страница 23 от 59 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 876

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #331

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Стенли коя версия на Battlefront?
    Аз съм си фен на Star Wars Battlefront - имам една версия май фулл преди има няма година се обзаведох но сега искам да взема някакъв ъпгрейд - но не мога да се ориентирам покрай всички тези понятия - сизон пак ала бала ултимейти. Някой може ли да ме светне какво да си купя за да надградя така, че да не се налага да купувам на парче пакети и за в бъдеще ако излезе нещо да си го свалям фрии.. За call of duty - оплетох се във версиите им...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #332

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    За SW Battlefront Season Pass-a и Ultimate Edition (играта + сезонния пас ) са на една цена - 59.90 (ако си с БГ профил)
    Кое COD те интересува
    - последното е Infinite warfare и най-скъпия комплект е + Modern Warfare remastered + season pass(Digital Deluxe Edition) IW+MWr (Legacy edition)
    - предното е COD Black Ops III -
    - още по-предното Adwanced Warfare
    - Ghost е първото за ПС4

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #333

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Имам STAR WARS™ Battlefront™ и сега въпроса е какво да си купя за да надградя. Каква е разликата между STAR WARS™ Battlefront™ Season Pass за 59.90 и STAR WARS™ Battlefront™ Death Star 29.90 и другите експанжъни? Има ли начин да си купя на куп тези пакети имайки в предвид, че имам вече играта...
    За COD AW гледам е доста намалено - ще го грабя
    И F1 съм си заплюл, че съм фен - дано става за нещо.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #334

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Вземаш Season Pass-a - там са всички излезли досега DLC карти (остава още един пакет да излезе) , то си пише какво включва - прочети инструкцията преди да платиш ако не си сигурен за нещо
    Последният Dirt също е с голямо намаление -май и аз ще го взема.
    Някои неща са повече на далевера през английски профил - примерно Overwatch ми излезе с 10лв по-евтино
    При XBOX-а също има добри сделки.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    7
    #335

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте, имам няколко въпроса относно ПС4, тъй като възнамерявам да се забъркам и аз в този филм така да се каже. Та бихте ли ме посъветвали с какъв хард да я взема и дали да е Slim или не ? Четох някъде че тия с 1ТВ прегрявали но не знам колко е вярно. Ако мястото на харда не стига, може ли да се копират сейфовете на външен хард през USB-то и съответно да се връщат обратно ? Благодаря предварително

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #336

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Имам/л съм от всички модификации на ПС4 (без слим) и проблеми от техническо естество не съм срещал освен, че при първите със сензорни бутони има проблем със "спонтанно" изкарване на диска - просто бутона е много чувствителен - реших го като просто елиминирах бутона с малко изолирбанд
    Вземаш модела с най-голям ХДД ..., който естествено сле известно време се препълва ако имаш повечко игри от големите ... Сейфовете се пазят и в "облака" ако си "плюс" абонат, но няма проблем да се прехвърлят и на външен носител.
    ХДД също се сменя безпроблемно - аз за по-евтино си взех външен Segate Expansion 2TB(са към 160лв) и след бекъп и съответно рестор на бекъп-а всичко си е пак в конзолата .
    За сега няма поддръжка на външни ХДД за разширяване обема използван от конзолата и да не се налага подмяна на вътрешния ХДД - най-чаканата от мен екстра - имам известни надежди, след като на новият ПС4про вече (най-накрая) сложиха USB порт и на задния панел.

    п.п. Честно казано освен финансови не виждам други разумни причини да се купува модел различен от ПС4про .
    Този пост е редактиран от svetlio1; 02-12-16 в 15:27.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    7
    #337

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Благодаря за бързия и изчерпателен отговор .

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #338

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане



    най-накрая !

    +




    да добавя и най-чаканата от мен -
    Този пост е редактиран от svetlio1; 04-12-16 в 00:49.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    3
    #339

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    ВНИМАНИЕ СКОРО ЩЕ ИМА PUBLIC PS4 JAILBREAK, НЕ ЪПДЕЙТВАЙТЕ ФИРМУЕРА НАД ВЕРСИЯ 4.05!!!!!!!
    ДЖЕЙЛБРЕЙКА ЩЕ Е ВАЛИДЕН ЗА ВСИЧКИ ВЕРСИИ ПО НИСКИ ОТ 4.05!!! Ако ъпдейтнете над 4.05/4.07 шансът някога да има хак за тази версия е много нисък. А ако вече сте ъпдейтвали на версия 4.07 почти на 100 процента е сигурно че няма да имате шанс за Jailbreak.
    info-то е от сайта psxhax

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #340

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    И за какво ти е джейлбрейк? Да си играеш офлайн? А игри от къде? Предпочитам да не се занимавам с подобни глупости.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Haskovo
    Мнения
    30
    #341

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Здравейте колеги , реших да измисля причина и да си подаря ps4 за празниците,но не съм много запознат с конзолата каква е разликата между 3-те варианта на пазара предимства и недостатъци ако може малко помощ и съвет ще ви бъда благодарен.Весели празници

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #342

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Slim и стандартната PS4 като цяло са еднкави от към гейминг (злите езици говорят, че Slim версията е орязана PS4 с премахнати "излишни" елементи по платката). PS4 Pro е предните две на стероиди. Позволява 4к "изживяване". Заради по-добрата си видео карта и клокнатият процесор, има по-добър framerate, по-хубав AA (AntiAlaising) и в комбинация с 4К телевизор определено има разлика. Ако парите не са проблем, по-добре да си вземеш PS4 Pro. Тепърва ще излизат игри които ще покажат пълният потенциал на козолата. От другите две, аз лично бих избрал старата PS4 заради това, че се е доказала последните две години като читава конзола. Минуса е, че малко грее по време на игра и често ще чуваш неприятно "фучене" на вентилатора.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Haskovo
    Мнения
    30
    #343

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Благодаря ти колега. Ако си заслужава наистина парите не са проблем на този етап а и ще се ползва тв който подържа 4к , а игрите еднакви ли са за всички варианти ? Минусите които си описал за ПС4 липсват ли при версия про ?

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #344

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Минуса е, че малко грее по време на игра и често ще чуваш неприятно "фучене" на вентилатора.
    Е ти с изключен звук ли играеш?!? Аз до сега не съм чул вентилатора но винаги със звук си джиткам

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #345

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    На определени игри, PS4-ката ми направо се опитваше да излита (Uncharted4, Rocket league). Там шума беше просто невъобразим, щом през слушалките чувах шума на вентилатора. Моята конзола беше от първата пусната ревизия и може да е била от по-шумните (Макар, че не познавам приятел с PS4 който да не се оплаква от шума на вентилатора). При PS4Pro този "проблем" е отстранен, конзолата грее по-малко и вентилатора е по-тих.

    eray, игрите са еднакви за всички PS4. Сони са оставили на разработчиците да си решат дали да оптимизират и за PS4Pro. Ако се подържат разни екстри, в менюто на играта ще има опция за пускането им..Дори и да се играе старо съдържание пак има подобрения. Скоро играхме с приятели Destiny и на raid-a в един момент всички се оплакаха от зверско накъсване на играта. Аз подобни драми нямах и при мен всичко си се движеше гладко.
    Този пост е редактиран от stenly; 21-12-16 в 08:54.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 59 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 01:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 12:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 20:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 20:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 19:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе