Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 43 от общо 43
Like Tree10Одобрявам

SAMSUNG или LG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    8
    #31

    Отговор: SAMSUNG или LG

    Ти отварял ли си Philips.....а за Sony можеш да питаш даже и вносителя за България...Те нямат нито собствена оптика нито собствени матрици..интернет е свободен за всички които се интересуват..за това аз казвам,всеки да купува това което му допада като цена,екстри и качество.А относно JVC от щатите не доумявам как пък точно моят работи без външен приемник..да до някъде си прав че си имат техни честоти даже и за радиото но това се промени след като всички големи производители започнаха да правят мултинационални уреди защото им излиза по евтино отколкото да правят за всяка страна различно.Само Японските модели нямат нищо общо с другите но там се продават под бранда VICTORY...Няма смисъл да се спори за глупости който иска ще намери всичко в интернет..тестове,инфо,кой от кой ползва компоненти и т.н.То и Айфон води битка със Самсунг но ползва дисплей от Самсунг...Шарп...и някои китайски ОЕМ производители.Всичко това не съм си го измислил да се правя на компетентен а са факти.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #32

    Отговор: SAMSUNG или LG

    Да - отварял съм модели 2008-2009 година. Единственото от LG бяха видеопанелите.
    Сони, след като продадоха своят дял в S-LCD, намалиха в пъти използването на Самсунг панели(основно в диагонали 40 и 48") и сега купуват видеопанели от AUO - Acer Unipac Optronics

    Пусни си щатското JVC на цифрова тукашна кабеларка или на ефирна...няма да можеш.
    Навремето ги правеха с мултитунери, но сега - Не.

  4. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #33

    Отговор: SAMSUNG или LG

    При положение, че е сдр всичко е само фърм.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    69
    #34

    Отговор: SAMSUNG или LG

    H6500 си заслужава повече

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #35

    Отговор: SAMSUNG или LG

    Сони, след като продадоха своят дял в S-LCD, намалиха в пъти използването на Самсунг панели(основно в диагонали 40 и 48") и сега купуват видеопанели от AUO - Acer Unipac Optronics
    Що ли????


  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    8
    #36

    Отговор: SAMSUNG или LG

    Ето,че фaктите зaговорихa...Philips ползвaт хaрдуер от LG...a Sony ползвa от други които сa достa по нaпред инaче щеше дa е обрaтното...понеже нямaм кaбелнa a съм нa сaт.ще кaжa,че JVC -то ми рaботи нормaлно нa цифров ефир...Ти може би визирaш моделите с DVB tuner който е зa стрaни кaто Aвстрия,но вече не се ползвaт тъй кaто държaвите с DVB спряхa стaндaртa .Aвстрия обмисля дaли дa не го пусне пaк но едвaли.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    2
    #37

    Отговор: SAMSUNG или LG

    здравейте,харесал съм си един модел на PHILIPS 40PFH 4309/88,някой може ли да ми каже нещо за този модел,дали дава дефекти,понеже напоследък много се оплакват от тази марка.Купих си LG,но не съм доволен и го продавам и съм се спрял на модела на PHILIPS,ще съм ви благодарен ако ме посъветвате

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #38

    Отговор: SAMSUNG или LG

    Цитат Първоначално публикувано от pito Виж публикацията
    Ето,че фaктите зaговорихa...Philips ползвaт хaрдуер от LG...a Sony ползвa от други които сa достa по нaпред инaче щеше дa е обрaтното...понеже нямaм кaбелнa a съм нa сaт.ще кaжa,че JVC -то ми рaботи нормaлно нa цифров ефир...Ти може би визирaш моделите с DVB tuner който е зa стрaни кaто Aвстрия,но вече не се ползвaт тъй кaто държaвите с DVB спряхa стaндaртa .Aвстрия обмисля дaли дa не го пусне пaк но едвaли.
    Ти в час ли си?...

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    8
    #39

    Отговор: SAMSUNG или LG

    За кое по точно,ако е за DVB лично Вие сте качили тема за това и ако се прочете внимателно там е описано почти всичко...почти.А в новите телевизори един потребител по нагоре е написал много точно и вярно...всичко е въпрос на фърм.Предполагам,че Сте запознат и с темата сервизно меню и настройки.И накрая Вие сам пишете,че Philips и Sony ползват чужд хардуер.Спирам да споря по темата.На потребителите само ще препоръчам да търсят инфо в нета за да разберат какъв телевизор им е необходим,защото ако попитат 100 човека ще им се кажат 100 различни гледни точки и то на база от това което имат те самите а знаем,че в БГ.за всеки най хубавото е това което си е купил и всичко останало е боклук..Тъпо.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #40

    Отговор: SAMSUNG или LG

    Абсолютно съгласен с последното изречение,което перифразирам така-,,нашите л....а най-хубаво миришат''.Следващата стъпка в спора е да разберем кой на коя марка е фен......

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #41

    Отговор: SAMSUNG или LG

    pito
    1.Когато говоря за цифрова имам в предвид DVB-T, а ти ми коментираш работата на телевизора ти с външен DVB-S приемник..
    2. Заради глупостите написани от теб за стандарта DVB-T в Европа......казвам, че не си в час. Чел си темата ми, но нещо не си разбрал.
    Ти може би визирaш моделите с DVB tuner който е зa стрaни кaто Aвстрия,но вече не се ползвaт тъй кaто държaвите с DVB спряхa стaндaртa .Aвстрия обмисля дaли дa не го пусне пaк но едвaли.
    DVB стандартът е задължителен за всички европейски страни. Никой не го е спирал- тъкмо обратното от няколко години насам всички минават на него.

    Всички производители ползват малко или много чужд хардуер.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 01-09-14 в 21:58.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    99
    #42

    Отговор: SAMSUNG или LG

    Отидете в някои ТМ или ТП и помолете консултантите да ви изкарат един Самсунг и едно Сони или LG примерно, с долу горе еднаква цена. Включете ги на един и същ сигнал(най добре от блурей плеър), един до друг, на еднаква светлина и тн. Като видите разликата в картината, ще разберете Самсунг какъв маркетинг е... Какво ви интересува кой какви части използва? Вие като правите кекс сами ли си произвеждате брашното и захарта? Важен е крайният резултат. Всичките неща които ги пишат по етикетите са ала бала...
    alfonso одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    156
    #43

    Отговор: SAMSUNG или LG

    Че то и Самсунг открай време ползват AUO матрици, какво лошо има?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Избор между Samsung UE-40H6200 и Samsung UE-40H6400
    От evgenigs във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 29-08-14, 00:25
  2. PANASONIC TX-L47ET50E vs LG 47LA641S vs SAMSUNG UE-46F6170 vs SAMSUNG UE-46F5000
    От mrowcp във форум LG телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 29-10-13, 21:57
  3. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 22:57
  5. Отговори: 0
    Последно: 07-10-10, 16:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе