Вижте резултатите от анкетата: Използвате ли MHL възможностите на вашият телевизор ?

Гласували
52. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да - много е удобно

    4 7.69%
  • Не - нямам възможност

    8 15.38%
  • Не съм наясно какво е това

    23 44.23%
  • Достатъчна ми е DLNA

    6 11.54%
  • С флашката е по-просто

    4 7.69%
  • Няма подробна информация

    2 3.85%
  • Не ми е интересно

    5 9.62%
Страница 15 от 49 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 730

Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    142
    #211

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Това тотално не е от софта.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    1
    #212

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте здобих се с 46PFL8008S искам да попитам .Менюто му е много бавно нещо като бавен комп.Така ли си е самия телевизор или има проблем, като пусна филм от хард и отварянето на менюто става още по зле.?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-04-14 в 19:25.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    5
    #213

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    QF2EU-0.173.50.0 това е версията и положението е трагично особено при sd каналите имам сони 2012г и има 10 класи по добра картина от филипса и това се случи след първата актуализация която направих (модела е 6008)

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #214

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от ani4i Виж публикацията
    ... и положението е трагично особено при sd каналите ...
    Ако има телевизори, които да показват приемливо SD каналите, то това е точно Филипс, това всеки ще ти го каже. Що се отнася до софтуерът, актуална е версията, която имаш - .173.050. Що за доставчик ползваш, да не би оттам да идва калпав сигнал?
    Жалваш се и от HD каналите (...особено...), това пък съвсем не е нормално, картината е превъзходна. Да не говорим пък за истинското HD.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Ansone Виж публикацията
    Здрабейте здобих се с 46PFL8008S искам да попитам .Менюто му е много бавно ...
    Честито, взел си страхотен телевизор! Да, Филипс не се слави с особено бързо меню, но пък е чудесно подредено и логично. Свиква се, а и няма по-важно от картината, където си ударил джакпота.

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    5
    #215

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    виж аз нямам файда да лъжа пробвал съм всякакъв вид настройки и сонито предава по добре източникът е един и същ някои ако прати настройки веднага ще ги пробвам при hd каналите режима трябва да е филмов иначе при бързи движения има леко насичане

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    57
    #216

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    При мен с гореспоменатата версия не мога да връщам с бутона от канал на канал.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    142
    #217

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    На 4508 има нов ъпдейт от вчера.

    Колега, менютата с какъв телевизор сравняваш бързината на реакцията? Архитектурата му няма нищо общо с техниката от преди 5-6 години.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #218

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Новите модели от 2014г. идват с безплатна 5г. гаранция. Има ги в ТМ.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #219

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    В ТП с 5 г. удължена гаранция са само моделите с амбилайт, независимо от годината на производство.

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...PFL6067-3D-LED

  12. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    3
    #220

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от Ansone Виж публикацията
    Здравейте здобих се с 46PFL8008S искам да попитам .Менюто му е много бавно нещо като бавен комп.Така ли си е самия телевизор или има проблем, като пусна филм от хард и отварянето на менюто става още по зле.?
    Имам 46PFL8008S/12 , за него както и за 6008к последният софтуер е 173.046. След ъпдейта до тази версия се случи следното:качеството на картината се влоши рязко -SD каналите работят като на по-ниските серии 4-та , 3-та серия, HD каналите са почти със същото лошо качество като на тези серии, картината стана доста по-тъмна, цветовете са абсолютно нереални за всички програми независимо дали са SD или HD, размазва картината, гама корекцията освен на тоналността влияе и на осветеността, мишката от дистанционното работи когато си иска , телевизора се рестартира често , забива и се налага да се изключва от захранването за 2,3 минути за да заработи и т.н.....
    Софтуерът е ъпдейтван с флашка. Пробвал съм всички намерени в интернет настройки за калибриране ,за всички опции на картината , резултатът е плачевно отвратителен . Накратко казано - телевизор от над 2400 лв работи като такъв от 400 лв. Нищо общо като качество на картината при по-старите софтуери. Ще изчакам да излезе по-нов софтуер ,ако въобще излезе,и ако не се оправи най-вероятно ще заминава в сервиз за даунгрейдване .
    Така че ако ти работи добре телевизора не го ъпгрейдвай.
    Ще съм благодарен ако някой може да даде съвет за справяне с горецитираният проблем.
    Този пост е редактиран от alex_sat; 06-03-14 в 01:29.

    Ъпгрейднах го с последната версия QF2EU-0.173.50.0 , проблема не се оправя, след великденските празници заминава в сервиз.

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    5
    #221

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    когато го вземеш от сервиза ако обичаш пиши дали има ефект защото аз го взех от emag и ремонта ще се проточи благодаря

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #222

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    За всички с проблеми с картината, пробвайте с различните типове вградени Picture style. Веднага ще забележите, че картината рязко се подобрява на режим Movie (разбира се, ако не сте му променяли настройките). Ако видите и какви са настройките на този режим, ще ви светне откъде идват проблемите на телевизора.

    Весели празници!

  16. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    5
    #223

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от Suren Виж публикацията
    За всички с проблеми с картината, пробвайте с различните типове вградени Picture style. Веднага ще забележите, че картината рязко се подобрява на режим Movie (разбира се, ако не сте му променяли настройките). Ако видите и какви са настройките на този режим, ще ви светне откъде идват проблемите на телевизора.

    Весели празници!
    този режим наистина е най добър но преди да прецакът софта в режим жива картината беше супер а сега единствено при филм и с всички изключени екстри картината е горе доу

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    91
    #224

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Вчера забелязах неприятен ефект на вградения плеър. При пускане на 3Д филм от флашка дистанционното не може да управлява телевизора и единствения начин да спреш филма или каквото е да е друго, е да изваждиш щепсела от контакта . Този ефет при мен се получи с последното обновяване от този месец на 7 серия!

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #225

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от Suren Виж публикацията
    ...Веднага ще забележите, че картината рязко се подобрява на режим Movie...
    Това е само лично мнение, с което аз, например, въобще не съм съгласен - всичко е въпрос на личен вкус.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от bright Виж публикацията
    ...и единствения начин да спреш филма или каквото е да е друго, е да изваждиш щепсела от контакта . Този ефет при мен се получи с последното обновяване от този месец на 7 серия!
    Едва ли точно ъпдейтът е причината. А и е несериозно да се очаква гледане на 30-40-50 ГБ филм през обикновено бавно действаща флашка на принципно тромав плеър и телевизор с ограничена оперативна памет и процесорна мощ - това е телевизор, а не компютър. И не е създаден за гледане на филми от торенти, а съвсем други файлове.
    Дистанционното си работи с и тежки файлове, но по-бавно спира, защото "дръпнатата" в оперативната памет информация трябва да иде някъде дори след командата за спиране.
    Има по-прости начини за гледане на 3Д филми - през компютър или външен плеър, тогава всичко работи ОК.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 49 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 12:41
  2. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 10:01
  3. Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1683
    Последно: 07-01-15, 17:11
  4. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 20:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе