Резултати от 1 до 12 от общо 12
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Nedelcho D. Nedelchev

LG 42LB679V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    35
    #1

    LG 42LB679V

    Здравейте,
    не намерих тема за този модел телевизори. Насочил съм се към него, и ако някой може да сподели мнение ще съм много благодарен.
    В момента е на промоция в Техномаркет за 1199 лв + подарък саундбар LG NB2540 и безлихвен кредит за 6 месеца.
    За мен това е добра оферта, но може и да греша...
    Поздрави!
    Неделчо.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    6
    #2

    Отговор: LG 42LB679V

    Лично аз бих ти препоръчал следния модел:
    ТВ LED LCD Philips 42PFS7109 - Търговска верига "Зора"

    Има предимства пред LG - то: двустранен амбилайт + безплатна 5 годишна гаранция. В магазини Зора го прдлагат съща на безлихвено изплащане

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    35
    #3

    Отговор: LG 42LB679V

    Благодаря, ще го поразгледам по-обстойно, макар като цяло ориентацията ми да е към марката LG
    cooler одобрява това.

  5. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    6
    #4

    Отговор: LG 42LB679V

    Не пиши глупости! Първо се информирай по въпроса, преди да даваш такива изявления.
    mod/edit
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-07-14 в 20:03.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #5

    Отговор: LG 42LB679V

    Цитат Първоначално публикувано от Nedelcho D. Nedelchev Виж публикацията
    Здравейте,
    не намерих тема за този модел телевизори.
    Неделчо.
    Защо да няма? Обърни внимание на втори пост.
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...D1%82-6-a.html
    LG 42LB679V (106cm) webOS Smart Cinema 3D TV с нова и проста операционна система

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    35
    #6

    Отговор: LG 42LB679V

    Цитат Първоначално публикувано от Nerazur5 Виж публикацията
    Не пиши глупости! Първо се информирай по въпроса, преди да даваш такива изявления.
    mod/edit
    Прощавай Nerazur5, но не разбрах какви глупости съм написал? Просто ти благодарих за препоръката...не ме обиждай така, моля.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    - - - - - - - - - -

    - - - - - - - - - -


    Здравей,
    ами в търсачката на форума изписах модела на телевизора и нищо не ми излезе. Затова казвам, че не съм намерил тема за модела. Иначе в сайта на LG го зная, но ми трябваха мнения от хора, които вече са си го закупили. Както и да е, довечера ще го взема ( поръчал съм го вече ).
    Благодаря за отзивчивостта!
    Поздрави!
    Този пост е редактиран от Nedelcho D. Nedelchev; 23-07-14 в 16:27.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    105
    #7

    Отговор: LG 42LB679V

    Това с червеното не се отнася до теб и не е написано от въпросния потребител. Редактирано е от модератор, обръщайки се към автора му, който беше написал глупост.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    40
    #8

    Отговор: LG 42LB679V

    Одеве прочетох, че дисплеите на Шеста серия не са с реални 100Hz, както е при 7-ма. 100 се постигали чрез някаква технологична хватка. Ще опитам да намеря изречението... Офертата си я бива, особено ако този саунд бар свири прилично.

    Объркал съм се - 100 си е. Трябва да се гледа по-внимателно. Обяснявам къде се обърках - в тест на LB650 между другото е споменат модел от 2012-та (LM670 с MCI 400). Просто са сравнили рязкостта при LB650 с тази на по-стария от 2012-та година модел и нещата са към три пъти по-добри. Не съм обърнал внимание, че в точно това изречение се говори за LM, а не за LB.

    Твърдо съм решил да купя от LB650 до 731 и знам, че от 630 включително са със 100Hz панели, ама.....

    Хайде, и да кажеш в тази тема дали си доволен от покупката и най-вече как намираш качеството на изображението (тъмните петънца в краищата дали ги има конкретно при твоя).
    Този пост е редактиран от andy_forresite; 29-07-14 в 15:07.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    35
    #9

    Отговор: LG 42LB679V

    Да, като цяло съм доволен от покупката...саундбара има доста добър звук, но на мен ми беше излишен и го продадох
    Картината разбира се не е като в магазина, но вероятно има още много настройки и тънкости, които ми предстои да научавам с времето, и с четене по форумите.
    За съжаление обаче тъмните петънца в четирите ъгъла на екрана ги има...в магазина не ги забелязах, но в къщи си ги виждам...Предполагам, че ако не бях прочел за тях в този форум нямаше и да ги забележа, ноооо...сега ги виждам
    Надявам се, че не е сериозен проблем, защото не ми се занимава с рекламации и разправии...как мислите?
    Иначе явно е проблем възпроизвеждането на 3D субтитри ( имам предвид с вградения в телевизора плеър )...все още се ровя и разучавам има ли начин да го преодолея .
    Браузъра като чели малко ме разочарова - сравнително бавно зарежда страници, но вероятно толкова са му възможностите. А и нямам база за сравнение. Май няма и flash плеър...
    Ами това в общи линии са ми първите впечатления...Не са ми и съвсем ясни предимствата и възможностите на smart телевизорите...дали изобщо ми беше необходим такъв...но този въпрос трябваше да си го задавам преди покупката
    Поздрави!
    Неделчо.
    Този пост е редактиран от Nedelcho D. Nedelchev; 30-07-14 в 15:03.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #10

    Отговор: LG 42LB679V

    Не си заслужава да се тормоциш за "петънцата".
    Няма телевизор, който да поддържа 3D субтитри.
    Поддържа Flash.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    35
    #11

    Отговор: LG 42LB679V

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Не си заслужава да се тормоциш за "петънцата".
    Няма телевизор, който да поддържа 3D субтитри.
    Поддържа Flash.
    Благодаря на Христослав за отговорите
    Но относно Flash не се справих - пускам си една игра от Фейсбук ( GATE ) и ми изписва "инсталирането на добавка за Flash не се поддържа на това устройство"

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #12

    Отговор: LG 42LB679V

    Цитат Първоначално публикувано от Nedelcho D. Nedelchev Виж публикацията
    Благодаря на Христослав за отговорите
    Но относно Flash не се справих - пускам си една игра от Фейсбук ( GATE ) и ми изписва "инсталирането на добавка за Flash не се поддържа на това устройство"
    За Flash-а сгреших..извинявай - модели 2014 не поддържат Adobe Flash Player

    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:21652-78#3115
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-08-14 в 20:51.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе