Резултати от 1 до 3 от общо 3

Телевизор напълно поддържащ MKV видео?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    10
    #1

    Телевизор напълно поддържащ MKV видео?

    Здравейте! Надявам се да ми помогнете. Трябва ми 32" LED Full HD за около 600-700 лева на който мога да гледам mkv видео. Пълна поддръжка - смяна на аудиопотока и субтитрите, поддръжка на .ass субтитри. Фен съм на анимето, и почти всичкото което гледам е в този формат, с вградени различни субтитри и различни аудиопотоци в един файл. Не знам дали вградените плейъри на повечето телевизори го поддържат - съмнявам се честно казано. А може би ми трябва смарт телевизор, може би плейърите им са по-подходящи? Има ли такъв телевизор, или трябва да прибягвам до външни андроид устройства. което не ми допада особенно. Помагайте!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,169
    #2

    Отговор: Телевизор напълно поддържащ MKV видео?

    За Самсунг съм сигурен , че поддържат формата със субтитри (за .ass субтитри не съм сигурен ) и смяна на аудипотока.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Отговор: Телевизор напълно поддържащ MKV видео?

    Жоро , mkv е контейнер който може да съдържа поточно видео с различни кодировки. Никой производител не дава пълни специфицакии какво точно подържа. Преди месец плеъра на моя гнусмас от подписа отказа да плейне някакъв филм пакетиран в mkv ама със някаква странна компресия. Най-добрият начин е с външен плеър.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 39
    Последно: 05-02-09, 01:05
  2. Отговори: 24
    Последно: 02-08-07, 20:06
  3. Отговори: 32
    Последно: 12-09-06, 12:49
  4. DVD Sony поддържащ BG Subtitles?
    От Jovany във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 15
    Последно: 01-11-05, 17:39
  5. Даунлоад менажер поддържащ PHP
    От FunFun във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 09-01-04, 13:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе