Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 39 от общо 39
Like Tree17Одобрявам

Повдигнати ъгълчета на ламинат - защо?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #31

    Отговор: Повдигнати ъгълчета на ламинат - защо?

    Струва ми се, че тая работа ще стане - Много баби, хилаво бебе! Прави, квото правиш, и седни на една салатка с ракия и повече не гледай ламината! Все 7-8-10 години ще изкара.
    estqwerty и blue1 харесват това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #32

    Отговор: Повдигнати ъгълчета на ламинат - защо?

    Колега, чувал ли си за съществуването на Комисия за защита на потребителите? http://www.kzp.bg/ Подаваш оплакване до тях и оттам-насетне ще има развитие в твоя полза, ако си пазиш квитанцията за извършената от "майстора" услуга.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,223
    #33

    Отговор: Повдигнати ъгълчета на ламинат - защо?

    Аз до момента не съм виждал "майстор" да дава някакъв документ за извършен монтаж!
    Изключвам големите строителни фирми и сервизите.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #34

    Отговор: Повдигнати ъгълчета на ламинат - защо?

    Цитат Първоначално публикувано от botev4o Виж публикацията
    Колега, чувал ли си за съществуването на Комисия за защита на потребителите? http://www.kzp.bg/ Подаваш оплакване до тях и оттам-насетне ще има развитие в твоя полза, ако си пазиш квитанцията за извършената от "майстора" услуга.
    И на мен ми дойде като идея да го предлложа, но после си викам, че няма как да докаже в негова полза...

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #35

    Отговор: Повдигнати ъгълчета на ламинат - защо?

    Досега няколко пъти сме прибягвали до услугите на майстори (не за паркет, а за други дърводелски или електротехнически услуги) и винаги поръчителството е ставало изрично след уверение за издаване на квитанция/гаранция за извършената работа. Това условие лесно отказваше някои кандидат-майстори. И има защо!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    111
    #36

    Отговор: Повдигнати ъгълчета на ламинат - защо?

    Да, майстора е на "свободна практика" но си е сръчен човека, само дето идеята беше да претупа набързо нещата. Показа доста добро съотношение качество/скорост на работа. Няколко приятели и един независим майстор (надявам се) видяха лично (не само на снимка) въпросните ъгълчета и казаха, че не са болка за умиране. Не си струвало да се пренарежда заради това. Така че, оставям си го такъв и си гледма живота, мерси на всички включили се в темата. Иначе опита ми да го набия със скоба не даде нужния резултат. Триъгълните фуги се позатвориха, но ъгълчета останаха да си стърчат. Едно пред вратата даже вече се излъска и ми проблясва като огледалце като влизам. Забелязах обаче, че ръбчета има и на участъка с гардероба, което ме навежда на мисълта, че гардероба може да е причина за дъгообразното редене, но не и за ръбчетата. Последните вероятно са заради някакви мустачки по ламината които при по-внимателно редене и оглеждане, предполагам биха могли да се махат. Но... следващия път, евентуално. Иначе тая серия на Егер май ще се окаже доста сполучлива. Комшията който ми помага с местенето на гардероба си е сложил някакъв гладък кронопол и каза че при подобни суркания неговия 100% ще се надере (беше го одраскал вече с нещо много по-малко от стар гардероб). Но времето ще покаже, сега е рано да се каже.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #37

    Отговор: Повдигнати ъгълчета на ламинат - защо?

    Имам абсолютно същия ламинат Егер с Евроклик 2014 закопчаване и до момента не съм имал никакви проблеми. Редиха го момчета от фирмата, от която го купих.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #38

    Отговор: Повдигнати ъгълчета на ламинат - защо?

    Цитат Първоначално публикувано от Joroкъ Виж публикацията
    Имам абсолютно същияТАЗинат Егер с Евроклик 2014 закопчаване и до момента не съм имал никакви проблеми. Редиха го момчета от фирмата, от която го купих.
    Понеже сте го взел от читав търговец, който го е съхранявал правилно и не се овлажнил и изметнал. Хиляда страници тема за един очевадно изметнат ламинат. Ужас!

    П.П. Абе, къде остана емотикона на оня сладур тасманийския дявол?

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #39

    Отговор: Повдигнати ъгълчета на ламинат - защо?

    Цитат Първоначално публикувано от avast3 Виж публикацията
    Понеже сте го взел от читав търговец, който го е съхранявал правилно и не се овлажнил и изметнал. Хиляда страници тема за един очевадно изметнат ламинат. Ужас!

    П.П. Абе, къде остана емотикона на оня сладур тасманийския дявол?
    Аз пък мисля, че на нашия съфорумник не са му наредени ламинатните дъски по правилен начин.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Защо ?!
    От dokkito във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 42
    Последно: 17-10-14, 17:55
  2. защо?
    От lorams във форум Овърклок
    Отговори: 13
    Последно: 19-07-09, 19:29
  3. Дебела подложка под ламинат?
    От mooncow във форум Друга битова техника
    Отговори: 12
    Последно: 04-09-08, 15:15
  4. Поставяне на ламинат
    От Malone във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 12
    Последно: 02-07-07, 00:03
  5. Защо?
    От Lupus във форум За Форума
    Отговори: 17
    Последно: 03-05-04, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе