Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 35
Like Tree3Одобрявам

Избор на сапунерка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    162
    #16

    Отговор: Избор на сапунерка

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Преди 4г. Sony DSC-H10 падна от около метър височина върху теракот с отворен обектив и светкавица. Нищо не пострада от падането, само се счупиха щифтчетата на страничната капачка на AV и USB кабела . Месец Април тази година падна върху асфалт от около 50-60см. височина в изключено състояние, съвсем леко се ожули единия ъгъл на апарата . До ден днешен вече повече от 8г. си работи и прави доста прилични снимки. Но корпусът му е от много качествена и солидна пластмаса, като тези на DSLR апаратите и е произведен в Япония. Та, не всички апарати биха се споминали след падане върху твърда повърхност.
    Ти пък един апарат не можеш да счупиш.
    iwan33 и Lokoto харесват това.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #17

    Отговор: Избор на сапунерка


  4. Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    162
    #18

    Отговор: Избор на сапунерка

    Кажете каква карта да купя, че се обърках от четене. До колкото гледам 32гб. 10 клас, но от там скорости, марки и т.н. или да гледам по-голяма гаранция ?
    Мисля от тук да я поръчам
    http://mallbg.com/Flash-%D0%BA%D0%B0...ital_c215.html
    Този пост е редактиран от yoyo1; 24-10-14 в 18:00.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #19

    Отговор: Избор на сапунерка

    Вземи си две карти по 16 gb.

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #20

    Отговор: Избор на сапунерка

    Аз съм със Transcend на около 2 години и съм доволен. Иначе ако трябва сега да избирам бих си взел Карта памет 32GB SDHC Class 10 10MB sec min performance - APA-SDHCLASS10-32GB - - от

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    162
    #21

    Отговор: Избор на сапунерка

    С две карти не ми се занимава при положение че има wifi.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #22

    Отговор: Избор на сапунерка

    Имам три карти на Самсунг и съм доволен. Последната ми е тази. Made in Korea.
    Този пост е редактиран от pilot; 25-10-14 в 22:04.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #23

    Отговор: Избор на сапунерка

    Цитат Първоначално публикувано от yoyo1 Виж публикацията
    С две карти не ми се занимава при положение че има wifi.
    Не знам с какво ще ти помогне wifi-я в случай на повреждане или загубване на картата. Въобще- някой пълнил ли е 32 GB карта със снимки и клипчета и то със "съпунерка" ?

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #24

    Отговор: Избор на сапунерка

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Не знам с какво ще ти помогне wifi-я в случай на повреждане или загубване на картата. Въобще- някой пълнил ли е 32 GB карта със снимки и клипчета и то със "съпунерка" ?
    Картите имат гаранция. Дали ще вземеш 2 * 16 или 1 * 32, разликата, е че примерно ако едната се скапа, ще имаш втора резервна. Но пък от друга страна, такава карта носена отделно винаги може да се изгуби или повреди физически...
    Гаранцията, за фаиловете е да се прави периодичен бекъп...
    Аз съм със 16 gb на сапунерка и е пълна. Даже миналия ден се наложи да снимам видео и се оказа, че няма място...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #25

    Отговор: Избор на сапунерка

    glowndark предполагам, че си "източил" картата няколко пъти преди да я напълниш до 16 гб, за мен таво е твърде рисковано. Аз лично снимам с DSLR и имам три карти 2,4 и 8 gb, а ако загубя или повреда някоя резревна карта значи съм загубил или повредил фотоапарата си . 32 gb на съпунерка за мен е безсмислено, просто не мога да си представя ситуация в която за кратко време ще напълниш такава карта и колко чифта батерии ще си изхабил без да си имал достъп до компютър на който да си свалиш снимките. Много хора си държат снимките в апаратчетата и се сещат да ги "източат" едва когато картата им се напълни- колкото по-голяма е картата, толкова е по -голям плача понякога
    danbog одобрява това.

  13. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #26

    Отговор: Избор на сапунерка

    Да източвам си я периодично. Не бих разчитал на една карта да ми пази ценната информация...
    А иначе моита сапонерка записва видео с 3GB в час. Значи за 5 часа 16 Gb са пълни...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    162
    #27

    Отговор: Избор на сапунерка

    Не искам с 2 карти, защото от честа смяна на карти ми се е случвало да се разваля краче или каквото там се казва. Има ли разлика ако купя микро с адаптер ?
    glowndark Май си повече за камера

  16. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #28

    Отговор: Избор на сапунерка

    Цитат Първоначално публикувано от yoyo1 Виж публикацията
    Не искам с 2 карти, защото от честа смяна на карти ми се е случвало да се разваля краче или каквото там се казва. Има ли разлика ако купя микро с адаптер ?
    glowndark Май си повече за камера
    Може и така да е, но докато не купя отделни устройства, ползвам това мултифункционалното. И в общи линии съм доволен и като камера и като фото...
    За картите съм останал с впечатление, че стандартните ( големите са по трайни) имам поне 2-3 микро SD развалили се от нищо...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    13
    #29

    Отговор: Избор на сапунерка

    - - - - - - - - - -

    Може ли и аз да използвам темата; харесах си един Canon PoweShot sx 300 hs, но не намирам отзиви за модела. Може би е нов на пазара. Ако някой има впечатление или информация, моля да сподели. Търся добър апарат около 300 лв. за туристически снимки. Олимпус и фуджифилм вече надраснах.
    P.P. Възниква и въпроса каква е разликата на горния и Canon PowerShot sx 600 hs. От сайта на Е- маг нямат разлика.
    Този пост е редактиран от danbog; 05-02-15 в 23:51.

  18. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #30

    Отговор: Избор на сапунерка

    Цитат Първоначално публикувано от danbog Виж публикацията
    - - - - - - - - - -

    Може ли и аз да използвам темата; харесах си един Canon PoweShot sx 300 hs, но не намирам отзиви за модела. Може би е нов на пазара. Ако някой има впечатление или информация, моля да сподели. Търся добър апарат около 300 лв. за туристически снимки. Олимпус и фуджифилм вече надраснах.
    P.P. Възниква и въпроса каква е разликата на горния и Canon PowerShot sx 600 hs. От сайта на Е- маг нямат разлика.
    Panasonic също правят много добри апарати...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на сапунерка с бюджет 330-350 лева
    От dechev във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 14-11-13, 17:14
  2. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  3. избор на ТВ, кой ли от голямия избор на пазара
    От sa6o_767 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-12-11, 19:49
  4. Избор на компактен фотоапарат (сапунерка)
    От lightmaster във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 16
    Последно: 18-04-08, 00:28
  5. Избор на Хардуер...Избор на фирма
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 28-11-05, 20:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе