Резултати от 1 до 6 от общо 6

избор на тв

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    3
    #1

    избор на тв

    Здравейте
    Искам да попитам какъв телевизор да си взема трябва да е 47-53 инча с цена до 1600 лева led smart tv. Също така, има ли възможност да гледам тв без приемник, понеже искам да сложа телевизора на стената и не искам приемника да се гледа и ако може на коя телевизия трябва да съм. също така, гледам интернет доставчик нет сърф предлага телевизия iptv - ​какво ще рече това?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-11-14 в 12:06.

  2.  
     
  3. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #2

    Отговор: избор на тв

    Здрасти!
    Толкова много ли бързаш, че даже и нямаш време да си оправиш темата да се чете по-прегледно
    Другото, което е как да ти се предложи телевизия като даже не си написал от къде си?
    Теми за Led-Smart телевизори има предостатъчно, а и според мен е по-важно да влезеш във всяка една тема и да прочетеш плюсовете и минусите в първите 3-4 поста за всяка марка.Христослав ненапразно ги е написал темите и няма да е лошо да отделяме малко време над труда му и да се информираме, и чак след това да питаме.Не се сърди, но с така написаната ти тема едва ли някой ще се наеме да ти отговори.
    Един съвет:
    Не бързай с покупката, а прочети важните теми за всяка една марка и си реши сам за себе си... ти ще си този, който ще си гледаш живот и здраве телевизора.

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    3
    #3

    Отговор: избор на тв

    ок аз съм от благоевград харесал съм си samsung 50h6400/samsung 48h6400 но в нета видях че има проблеми звука и устните се разминават след това се спрях на lg 47lb730v но прочетох темата по долу че има проблеми и с него.а й въпроса с приемника ми остава как да гледам тв без приемник каква е тая работа с iptv телевизията от нет сърф.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #4

    Отговор: избор на тв

    За IPTV се ползва външен приемник свързан с нета, а ако искаш да не ползваш такъв, трябва да търсиш оператор на кабелна телевизия DVB-C. Допълнително си купуваш от него модул и карта за кодираните програми.
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%B8%D1%8F.html

    SAMSUNG-UE-50H6400
    PANASONIC-TX-50AS650E
    PANASONIC-TX-47AS750E
    LG-47LB730V

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    3
    #5

    Отговор: избор на тв

    за да гледам телевизия на булсат без приемник dvb-c или dvb-s ми трябва? също така някой знае ли дали проблема с видео синхронизацията на SAMSUNG-UE-50H6400 е оправен

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #6

    Отговор: избор на тв

    Няма как да гледащ Булсат без техен приемник.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 20:31
  2. избор на ТВ, кой ли от голямия избор на пазара
    От sa6o_767 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-12-11, 20:49
  3. Избор на Хардуер...Избор на фирма
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 28-11-05, 21:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе