Страница 12 от 75 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 1122
Like Tree145Одобрявам

Samsung Телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    209
    #166

    Отговор: Samsung TV 2015

    Случвало ли ви се е при първоначално пускане да не ви се стартира нормално ТВ-то, ами да даде образа от половината екран нагоре. А отдолу да е бял екран-само подцветката вероятно. След рестарт се оправя.
    Тв-то е Самсунг UE40H6400.
    Вързан е през HDMI кабел с Булсатски приемник. А също му боднах допълнителното дистанционно през ИР-а за да ползвам дистанционното на ТВ-то за да стартирам и управлявам Булсата. Та всичко работи, но се случи 2 пъти до тук да не стартира нормално през логото-Смарт и тнт, ами да дава половината образ както написах по горе.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    46
    #167

    Отговор: Samsung TV 2015

    Току-що като си играх с настройките забелязах,че черното не е много черно,а направо лилаво.
    Един колега беше споменал за такъв проблем,но аз не обърнах внимание,но сега като се загледах-ужасна картинка.
    Ще пробвам с настройките да го закрия този проблем.Ако при игрите е така-ще се наложи да му търся заместник.

  4. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #168

    Отговор: Samsung TV 2015

    По-доволен ли си от това Сервио?

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    209
    #169

    Отговор: Samsung TV 2015

    Ей, и вие какви сериозни проблеми имате с нюансите на тъмната материя, а Аз съм седнал да ви занимавам с моят Смарт 40-ка.

    Колега Мартин, ако играеш 8 часа без прекъсване на тоя "монитор" има вероятност черното да ти се получи и на розови кръгчета.

    Немога да ви разбера като зачоплите тая гама и тия нюанси дето са 256 милиона цвята. Методите за смесване на цветовете за Субтрактивен и Адитивен. Сигурно и най черното в природата погледнато по определен ъгъл и на определена светлина може да изглежда и бяло. А да не говориме че и наблюдатела е от голямо значение как възприема цветоусещането.
    Всъщност заобикалящите ни предмети имат обем и форма, но тяхната цветност е субективно физическо качество.
    Цветът на даден предмет зависи както от свойствата на самия предмет и заобикалящата го среда, така и от възприемащия го. От физична гледна точка предметът има цвета на светлината, която напуска неговата повърхност. Той обикновено зависи от спектъра на осветлението и от отразяващите свойства на самата повърхност, както и евентуално от ъглите на осветление и наблюдение.
    Неотразяващите предмети обикновено имат по-груба повърхност и цветът им се определя от това, кои дължини на вълната се разсейват. Когато всички дължини на вълната се разсейват равномерно, цветът е бял, а когато всички дължини се поглъщат, цветът е черен.

    Та в телевизионната техника се ползва адитивният метод на смесване при които от 3-те основни цвята се получава белият цвят. Поради което на кинескопните телевизори добавяха черен цвят допълнително.
    Та ако черното не е добро на тия ЛЕД тивита колега си вземи един кинескопен с Черен допълнителен и всичко ще е 6.
    Този пост е редактиран от kossis; 27-01-15 в 17:14.
    soon, aryman и Dedo харесват това.

  6. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #170

    Отговор: Samsung TV 2015

    48H6400 версия 02,от технополис.Работи си перфектно,всичко си върви през самусг линка,дори и mts2 си перкат

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Мездра
    Мнения
    25
    #171

    Отговор: Samsung TV 2015

    Кой е най-изгодният регион за Smart Hub, тоест с най-богата гама полезни приложения?Моля споделете какво сте настройли на вашите смарт ТВ-та.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    46
    #172

    Отговор: Samsung TV 2015

    Защо когато задам режим "Game" телевизора автоматично сменя настройките ? От режим"филм" влиза автоматично на режим "стандарт" Нормално ли е това чудо ?Доколкото чета в нета-тези настройки са специфични за всеки телевизор и не се барат,това вярно ли е ?

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #173

    Отговор: Samsung TV 2015

    Ами точно това е режим "game" - при включването прави настройките оптимални за игра и главно постигането на минимален лаг , като за целта изключва всичко "излишно" и оказващо влияние .

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    46
    #174

    Отговор: Samsung TV 2015

    Единственото което постига при някой игри е пълно мазало.PES 2015 е много добре,но сега пуснах Resident Evil и щях да умра буквално.Явно трябва да се настройва за всяка игра ми се струва.Хубавото е,че не мога да местя режим"стандарт" пичове са тези от Samsung

  12. Junior Member Аватара на di-ko
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Stara Zagora
    Мнения
    16
    #175

    Отговор: Samsung TV 2015

    Здравейте , може би ще е интересно на някой :Как да Промени региона на H-Series Samsung Smart TV

    https://support.unlocator.com/custom...msung-smart-tv

    това работи . прочетете внимателно и рестартирайте и TV и рутера след смяна на региона при мен стана.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-01-15 в 18:26.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    44
    #176

    Отговор: Samsung TV 2015

    Здравейте, от няколко дни ми излиза съобщение, че има наличен нов софтуер, но още не съм го пуснал да се ъпдейтне. Версията на моя е 1200, а новия го изписва като 1210. Някой има ли наблюдение, дали има смисъл да се слага или да си карам с настоящия, защото към момента ТВ си работи добре. Модела ми е UE55H8000.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    46
    #177

    Отговор: Samsung TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Ами точно това е режим "game" - при включването прави настройките оптимални за игра и главно постигането на минимален лаг , като за целта изключва всичко "излишно" и оказващо влияние .
    Но явно е забравило да изключи Динамичен контраст.След като го изключих и картината се промени корено.
    Явно и този режим иска да се пипне тук там.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #178

    Отговор: Samsung TV 2015

    Е той "динамичният" контраст няма отношение към лаг-а - засягат се обработващите картината процеси - на мен в режим $game" обикновено пък цветовете са ми далеч от реалните , но за игри всъщност не е толкова важно - те там по принцип в повечето случаи са си "със свое мнение" .

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #179

    Отговор: Samsung TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от sheftura Виж публикацията
    Здравейте, от няколко дни ми излиза съобщение, че има наличен нов софтуер, но още не съм го пуснал да се ъпдейтне. Версията на моя е 1200, а новия го изписва като 1210. Някой има ли наблюдение, дали има смисъл да се слага или да си карам с настоящия, защото към момента ТВ си работи добре. Модела ми е UE55H8000.
    За съжаление Семсун не публикуват CHANGELOG на версиите фирмуер
    Samsung bringt Update T-GFPDEUC-1210.3 für LED TV H8090 Serie › Samsung-Blog-News

    Samsung TV Firmware H-Serie (2014)


  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    46
    #180

    Отговор: Samsung TV 2015

    Вече спокойно мога да заявя,че игрите на новия Samsung изглеждат абсолютно по-същия начин,както на старото ми Sony.Разлика никаква.Тествах всичко каквото ми видят очите в нас.
    Очаквах,че ще са една идея по-добре,но съм живял в заблуда.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 75 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 158
    Последно: 21-12-23, 19:46
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе