Страница 37 от 75 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследноПоследно
Резултати от 541 до 555 от общо 1122

Samsung Телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    167
    #541

    Отговор: Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Благодаря колеги за побутването в правилната посока! UE55H6400 вече гордо стои срещу мен! Изборът е абсолютно правилен! Сега ако някой помогне и с подходящи настройки за по-бързо! Христослав някъде беше постнал, но не го намирам сега. Извинявам се и за разводняването на темата.

  2.  
     
  3. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    821
    #542

    Отговор: Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    В менюто за аудио нямаше ли опция как да работи буксата - като изход за слушалки или като изход от предусилвателя ?
    Благодаря ти Светльо.Те са два жака -единия за слушалки,а другия аудио изход.Както каза и със настройките в менюто не излиза звук от аудио изхода.Сигурно нещо е прецакано.Ще го прежаля,друг начин няма.

  4. Banned
    Тук е от
    Oct 2014
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    99
    #543

    Отговор: Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Колеги,
    55h6400 с VA или IPS матрица е?
    Или само 40 инчовия е с VA панел?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #544

    Отговор: Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от israeliBG Виж публикацията
    Колеги,
    55h6400 с VA или IPS матрица е?
    Или само 40 инчовия е с VA панел?
    VA, IPS/PLS/ ползват в мониторите си и мобилни устройства.

  6. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #545

    Отговор: Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от popov Виж публикацията
    Благодаря ти Светльо.Те са два жака -единия за слушалки,а другия аудио изход.Както каза и със настройките в менюто не излиза звук от аудио изхода.Сигурно нещо е прецакано.Ще го прежаля,друг начин няма.
    Два жака са, но само единият е за звук. Другият е за IR кабела. По принцип има само два аудио изхода - 3.5 mm аналогов жак и цифров Toslink оптичен.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    167
    #546

    Отговор: Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Звук от слушалките излиза нормален, без да съм настройвал нищо. Какво е домашното кино?

  8.  
     
  9. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    821
    #547

    Отговор: Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    сони dav-dz231.От изхода за слушалки трябва да увеличавам почти докрай за да се чува нещо.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #548

    Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Домашното кино какви аудио входове има?

    PS: видях, че домашното кино има само чинчове за вход. Та да дам и моите 2 стотинки, че скоро се занимавах с това, но моето домашно кино има и дигитален коаксиален вход.

    През скарта трябва да ти се връща сигнал към киното. Закачаш скарт кабел и трябва да го включиш на TV. Обаче връща само от телевизията. Ако пускаш филми с мултимедийния плеър на телевизора, няма сигнал през скарта.

    За филми, ще трябва да си купиш някакъв Digital audio converter от братята китайци. Има много по Deal extreme, Aliexpress и т.н. Предполагам и у нас ще се намерят, но не знам на каква цена. Избираш конвертор от Digital optical (Toslink) към Analog audio. Обаче губиш съраунда на филмите. Също така не знам и качеството на конвертиране как е.

    Това виждам като варианти. През жака на слушалките си е мъка.
    Този пост е редактиран от analgina; 26-04-15 в 21:02.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    29
    #549

    Отговор: Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от stennly Виж публикацията
    Благодаря колеги за побутването в правилната посока! UE55H6400 вече гордо стои срещу мен! Изборът е абсолютно правилен! Сега ако някой помогне и с подходящи настройки за по-бързо! Христослав някъде беше постнал, но не го намирам сега. Извинявам се и за разводняването на темата.

    Заповядай колега:
    Samsung UN55H6400 Picture Settings Calibrations (UN50H6400, UN48H6400, UN60H6400, UN65H6400)

  12. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    821
    #550

    Отговор: Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    киното има hdmi който е към телевизора ,скарт,аудио вход -жак,и една тъпотия на сони димим порт.Основното за което ми трябва е за звука от плеяра на телевизора.Ако е за телевизия звука го вадя от сет топ бокса на виваком

  13. Banned
    Тук е от
    Oct 2014
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    99
    #551

    Отговор: Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Днес си поръчах 55H6400. След прочетеното тук, разбирам че има различни ревизии на панелите.
    Успях да заснема етикета на телевизора, който поръчах и там пише, че е версия: 03.
    Не виждам да сте коментирали ver: 03, затова имам дилема с какъв панел ще е поръчаната от мен бройка. В магазина
    нямаше как да ровим из сервизното меню. Ще се радвам, ако има собственици на 55H6400, да споделят какво е обозначено при тях.
    20150426_155645.jpg

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #552

    Отговор: Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от popov Виж публикацията
    киното има hdmi който е към телевизора ,скарт,аудио вход -жак,и една тъпотия на сони димим порт.Основното за което ми трябва е за звука от плеяра на телевизора.Ако е за телевизия звука го вадя от сет топ бокса на виваком
    Предполагам, че hdmi си го закачил на ARC порта на телевизора. И той ли връща звук само от телевизията, а не от плеъра?

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #553

    Отговор: Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    "Киното" е дърт модел DVD , като HDMI порта му е само изход , а така като гледам само тая 3.5 букса отпред е аналогов вход ... В Сони-то няма ли някакви настройки за тоя аудио вход ? Най-добре е май да мислиш за "ъпгрейд" - по-нов модел ресивър/дом. кино с HDMI(АRC) вход .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #554

    Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Това Сони много орязано. Моето кино е още по-дърто (няма HDMI), но има аналогов аудио вход на чинчове и дигитален аудио вход . Телевизорът има ли 3,5 мм Audio out, защото не намирам снимки в нета. Ако има, май това е единствения вариант за връзка към Audio in на лицевия панел на Сонито.

    Edit: Видях, че телевизора няма 3,5 mm Audio out. Остава варианта с Digital to analog audio converter за 10-на долара от китайците. С оптичен кабел от телевизора към конвертора, а от него с кабел 2 чинча - 3,5 мм стерео жак към лицевия вход на киното.

    Препоръчвам преди купуването на конвертора, да се пробва лицевия вход на киното с телефон или някакъв Mp3 плеър.
    Този пост е редактиран от analgina; 27-04-15 в 03:13.

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    167
    #555

    Отговор: Samsung телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Kosme Виж публикацията
    Много благодаря.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от israeliBG Виж публикацията
    Днес си поръчах 55H6400. След прочетеното тук, разбирам че има различни ревизии на панелите.
    Успях да заснема етикета на телевизора, който поръчах и там пише, че е версия: 03.
    Не виждам да сте коментирали ver: 03, затова имам дилема с какъв панел ще е поръчаната от мен бройка. В магазина
    нямаше как да ровим из сервизното меню. Ще се радвам, ако има собственици на 55H6400, да споделят какво е обозначено при тях.
    20150426_155645.jpg
    И при мен е версия 3, става въпрос за 55H6400

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 37 от 75 ПърваПърва ... 27353637383947 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Toshiba телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 158
    Последно: 21-12-23, 20:46
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 09:02
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 08:36
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 08:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе