Резултати от 1 до 8 от общо 8

Избор м/у panasonic и samsung?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    6
    #1

    Избор м/у panasonic и samsung?

    Здравейте на всички,
    Имам едно чудене,сменям телевизора и се чудя между тези 2 модела на марките:
    Panasonic tx-47as650e. или Samsung ue-48h6200.

    И двата са от технополис.Сегашния ми телевизор е самсунг-лсд.Като изключим единия инч разлика който не ме интересува,някой може ли да помогне с мнение относно покупката ми-матрица,бързина на реакция,и изобщо може ли везните да наклонят към единия телевизор за сметка на другия,относно превъзхождащи качества...
    Не съм пълен лаик по въпроса,но тук има хора които са наистина могат да дадат важна информация за предимства/недостаъци на тези марки.
    Само да кажа че не робувам на марки и името на фирмата няма значение за мен.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2

    Отговор: Избор м/у panasonic и samsung?

    За мен лично сравнение между Панасоник 48AS640 и Самсунг 48H6200 би било по-уместно заради активното 3Д. Тези модели, както и някои на Сони са доста коментирани в темата за избор на тв. Прегледай последните страници на темата и ще добиеш някаква предварителна представа, преди да ги тестваш на място в магазин.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #3

    Отговор: Избор м/у panasonic и samsung?

    И двата Панасоника са за предпочитане, заради 100Хц-я панел. Сравнявай със Самсунг H6400.
    Същъствена разлика е типа на матрицата, при AS650 е IPS, другите три модела са с VA.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    6
    #4

    Отговор: Избор м/у panasonic и samsung?

    Кои 2модела панасоник?аз питам точно за тези двата...именно матрицата ме интересува,3d технологията не ме блазне хич,последната тъпотия за която мисля е да гледам тв с очила в къщи.Целя се в тях защото са с отворен браузър и имат wi-fi,и са с лед подсветка.В технополис един консултант ми препоръча самсунга,а друг консултант панасоника...
    При положение че не ми казаха точни аргументи,само ми загубиха времето,и затова искам помощ от форума...

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #5

    Отговор: Избор м/у panasonic и samsung?

    AS640 , AS650
    H6400

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    6
    #6

    Отговор: Избор м/у panasonic и samsung?

    Айдееее утре се пазарува панасоника,два часа съм висял пред двата телевизора в технополис,мнението на други двама консултанти е -панасоник.
    Доста по бързо приема и изпълнява командите,а картината при пусната еднаква реклама клони категорично към панасоника!Единствения проблем според хорицата били малките субтитри при панасоника при възпроизвеждане на филми през usb...ебати "проблема" майна...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,230
    #7

    Отговор: Избор м/у panasonic и samsung?

    За кой от двата Панасоника пишеш? С кой Samsung сравнява последно H6200 или H6400?

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    6
    #8

    Отговор: Избор м/у panasonic и samsung?

    Panasonic tx 47as650e / Samsung ue 48h6200

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на 40' samsung, philips, panasonic или lg за 1000лв
    От ssvilen във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 02-12-14, 21:19
  2. Избор между SAMSUNG UE-40EH6030 LED и PANASONIC TX-P42UT50E 3D PLASMA
    От d1v1n3 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 13
    Последно: 26-07-13, 23:25
  3. Отговори: 6
    Последно: 30-12-12, 16:43
  4. Избор между PANASONIC TX-L42ET5E и SAMSUNG UE-40ES6100 моля за съвет ?
    От Georgi Penchev във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 23-12-12, 14:50
  5. Помощ при избор на климатик - Samsung, LG или Panasonic
    От theivo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 16
    Последно: 10-05-08, 18:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе