Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 46

Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1

    Question Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    Днес от Близу ,ми сьобщиха /смс/ че мога да се регистрирам безплатно за/ HBO GO/
    Регистрирах се от пс и всичко точно-там засега се пускат филми.
    Но на смарт тв от подписа ми,не става...не се подьржало.
    Имам и андроид тв стик за него си изтеглих приложението от маркета за НВО СО -но там,като пусна филма..се чува само звук ,а картината все едно е на пауза.
    Някой да е подкарал HBO GO на смарт/тв/ или на андроид стик, нека сподели КАК

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2

    Отговор: Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    HBOGO приложението е само за Самсунг и ЛГ телевизори.
    На Андроид върви на Миникса от подписа ми, а от скоро (след последната актуализация на HBOGO в Гугъл-плей) и на МРС-1 Привилег - първоначално вървеше само звук, точно както при теб, а картината на "пауза" и забиваше. Имам и таблет Xmart с Андроид на който също върви. Ако Андроидчето е китайска "самоделка" (в смисъл небрандирано) едва ли поддържа DRM и вероятността да тръгне е почти нулева. Имам и два такива стика - при тях не върви.

  4. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #3

    Отговор: Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    Ето с такава джаджа сьм, андроида му е /4.0/-предполагам сьщо,че е като Привилега/китай/
    https://www.youtube.com/watch?v=odUpjUKHtkc

    Интересното е ,че си свалям ето това приложение за гледане на андроида и не става
    https://play.google.com/store/apps/d...bo.hbogo&hl=bg
    Както споменах, започва филма и Картината се ;Паузира; а аудиото си вьрви.
    Предполагам,че голяма разлика м/у моята джаджа и Привилега няма...явно нещо аз ли немога да направя.А дали подьржа DRM незнам да пише на кутията му.
    И постояно на някой приложения ми изписва /Приложението спря/ защо ли..спират така /някой пьт при зареждане, друг пьт по-средата/
    Някьде ,като рових в настройките на моят андроид преди време,забелязах че имаше опции за /ipad-ifon/ а за андроид НЕ.
    Дали това приложение не е за мен и да трябва да е за Айпад и Айфон нещо друго.
    ПС-През /ДЛНА/ дали ще станеTEST ползвам/ДМС/ и там има някаква опция/Интернет тв/.Не че знам как става и се поставя даден сайт,зада го гледам през нея на ТВ...ама да си попитам някой може и да го е направил.
    Този пост е редактиран от zmeya.70; 22-12-14 в 14:06.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Враца
    Мнения
    23
    #4

    Отговор: Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    Здравейте, миналата година със закупването на Smart телевизор Lg ми дадоха код за ползване на безплатен Hbo Go за един месец. Този един месец вече стана една година. Върви идеално както на телевизора, така и на таблета. Само от време на време, когато явно доста хора позват тази услуга, започва да буферира, но и това се оправя бързо. Има ли и друг от вас, на който този код още да е активен.

  6. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #5

    Отговор: Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от kaldi Виж публикацията
    Здравейте, миналата година със закупването на Smart телевизор Lg ми дадоха код за ползване на безплатен Hbo Go за един месец. Този един месец вече стана една година. Върви идеално както на телевизора, така и на таблета. Само от време на време, когато явно доста хора позват тази услуга, започва да буферира, но и това се оправя бързо. Има ли и друг от вас, на който този код още да е активен.
    Кьсметлия си,колега. За LG Samsung има начин да се гледаДокато за други марки още явно няма алтернатива...ебах си...

  7. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #6

    Отговор: Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    Да попитам през HDMI-свьрзване от ПС/ТВ ще стане ли.
    Поне аз си мисля,че ДА-тьй като на ПС си го отварям с регистрацията и си гледам на монитора И предполагам,че ще може по-някакьв начин тази картина от монитора да се прехвьрли на ТВ.
    Някой да го е изпробвал...да не се срамува ,А да сподели-МОЖЕ ЛИ.
    Поздрави

  8.  
     
  9. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #7

    Отговор: Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    Да довьрша темата, понеже никой не е отговорил на последното ми питане.Ето какво направих аз...
    Подкарах и HBO GO по- HDMI- само че в опцията Дисплей давам отметка за клониране на 2 дисплея и ОПАЛА на тв си гледкам.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #8

    Отговор: Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от zmeya.70 Виж публикацията
    Кьсметлия си,колега. За LG Samsung има начин да се гледаДокато за други марки още явно няма алтернатива...ебах си...
    Няма за какво да се съжалява , качеството е направо смешно на HBO GO.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Враца
    Мнения
    23
    #9
    Цитат Първоначално публикувано от ste1 Виж публикацията
    Няма за какво да се съжалява , качеството е направо смешно на HBO GO.
    Какво му е смешно на качеството, направо си е перфектно.

  12. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #10

    Отговор: Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    Все още не сьм гледал нещо по продьлжително/филм/ за да дам мнение.

    По живем, по видем

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #11

    Отговор: Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от kaldi Виж публикацията
    Какво му е смешно на качеството, направо си е перфектно.
    На 65 инча качеството е много далече от перфектно да не говорим за интерфейса колко е недодялан , на малък размер може и да не се забелязва много.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    7
    #12

    Отговор: Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    Колега, аз гледам HBO GO директно през приложението на Lg на 42 инчов телевизор и качеството си е повече от прилично, а като за без пари - направо идеално. А за интерфейса - може и по- добър да бъде.

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    4
    #13

    Отговор: Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    Здравейте колеги,
    имам следния проблем и ако някой се е зблъсквал и може да ми отговори ще е супер!
    Та на въпроса: закупих си смарт ТВ Самсунг и при стартиране на HBO GO за пръв път всичко беше добре, но не можах да си намеря къде съм записал паролата за активиране и докато я търсех излязох от приложението, след като я намерих и реших пак да вляза за да го активирам, приложението забива на началния ектан, където ми изписва "зареждане" и това е, държах го около 10 мин и никакъв резултат. Интернет връзката е добре, гедам клипове в тубето и брайзвам в интернет, но HBO просто не изка да зареди и не изка....

    Ако някой има някаква идея ще съм му благодарен!

    п.с. Върнах заводските настройки и пак никакъв резултат!

    Благодаря!

  17. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #14

    Отговор: Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    Преисталирай самото приложение ако си го инсталирал за твоя/тв/ и пробвай пак, там най накрая имаш и код даден ти за ТВ.

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    4
    #15

    Отговор: Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ

    Благодаря за включването!

    Не съм го инсталирал аз приложението, а то си беше към Тв серийно! Интересното е, че след два дена се оправи от самосебеси! Питах приятел, който работи в ТМ и ми каза, че е съвсем нормално някое приложение да се "бъгне" и после от самосебеси да се оправи. Така че всичко е наред и вече изгледах даже първия си филм от там.

    Поздрави.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Поблем със смарт на 32F4500
    От Stoqn Monev във форум Телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 02-10-14, 20:38
  2. Препоръка за смарт тв !
    От ispanecaaaa във форум Телевизори
    Отговори: 25
    Последно: 06-04-12, 16:38
  3. Някой гледа ли снощи по Discovery Science.........
    От stenly във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 15-10-08, 20:16
  4. Сериалът "MASTERS OF HORROR" - гледа ли го някой?
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 09-01-07, 16:49
  5. Гледа ли още някой "Шоуто на Слави"
    От Black Adder във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 23-10-06, 22:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе