Страница 125 от 190 ПърваПърва ... 75115123124125126127135175 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,861 до 1,875 от общо 2844
Like Tree1225Одобрявам

Избор на Климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #1861

    Отговор: Избор на Климатик

    за тия пари топли ,а и това не е малко

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #1862

    Отговор: Избор на Климатик

    Не съм го разглеждал подробно, но вероятно е скопено, за да могат да продават и 25-ците.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #1863

    Отговор: Избор на Климатик

    MHI прави много хубави климатици.SRK-ZM и .SRK-ZMX са ориентирани предимно към топлата зона, където е преобладаващия пазар.

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #1864

    Отговор: Избор на Климатик

    И защо да са ориентирани към топлата зона?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    38
    #1865

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    baraev, Panasonic E9QKE е по-икономичен от MHI SRC20ZM-S.Не знам как си останал с обратното впечатление.Тези данни които ги показваш са при условия далеч от реалните.

    - - - - - - - - - -

    И двата климатика са достатъчно преоразмерени спрямо помещенията.


    Добре. Тогава нека перефразирам въпроса си така, това на което държа в един климатик е да е надежден, безотказен, тих и икономичен (сигурно нищо ново за повечето от нас). На база на такива изисквания, и без да се ограничаваме по марка, няма ли модели климатици, които се открояват с горе описаните качества и са в диапазона до 1500 лева? Модели, които са се доказали във времето и са тествани поне една или повече зими и са нещо като легенда. Като например продукти като Нокия 3310, серията лаптопи Тинкпад или Голф 2ка например Разбира се в случая бих искал информация за климатици 9ка и 12ка.

  7. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #1866

    Отговор: Избор на Климатик

    Panasonic E-серията отговаря на изискванията, тази серия датира от 12 години.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #1867

    Отговор: Избор на Климатик

    SRK ZM-S премиум се доказал като недежден и безотказен. Със сигурност топли повече от панасониците и дефроста му изглежда доста по-интелигентно направен. Само няма йонизация. Ако някой толкова държи на нея, винаги може да си вземе отделен йонизатор за 50 лева.
    VeleV.Klima одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #1868

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    И защо да са ориентирани към топлата зона?
    Имат етикет за топлата зона,в които данните не са подмножество от данните за умерената зона.Това е маркетингов трик.В Гърция, Италия и Испания се продават повече климатици отколкото в останалата част на Европа.

    - - - - - - - - - -

    baraev ,ти ме учуди с това преохлаждане и преотопляване. Това са съвременни климатици ,а не печки на дърва и въглища.

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #1869

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от baraev Виж публикацията
    Добре. Тогава нека перефразирам въпроса си така, това на което държа в един климатик е да е надежден, безотказен, тих и икономичен (сигурно нищо ново за повечето от нас). На база на такива изисквания, и без да се ограничаваме по марка, няма ли модели климатици, които се открояват с горе описаните качества и са в диапазона до 1500 лева? Модели, които са се доказали във времето и са тествани поне една или повече зими и са нещо като легенда. Като например продукти като Нокия 3310, серията лаптопи Тинкпад или Голф 2ка например Разбира се в случая бих искал информация за климатици 9ка и 12ка.
    Тошиба Сузуми е такъв климатик .. достатъчно е да отвориш подфорума на Тошиба и да видиш колко теми с оплаквания има от който и да е модел

  12. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #1870

    Отговор: Избор на Климатик

    Гледах новото Е1, специално на мен ми харесва повече от старото тяло. Елегантен и класически дизайн! Само дето е шумен да го ...

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #1871

    Отговор: Избор на Климатик

    една от най тихите машини е ,с 3 степени под low и общо 8 степени на турбината .. дори 16ката е доста тих като темперира и се кротне
    VeleV.Klima и Mega харесват това.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #1872

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от KI_YOOU Виж публикацията
    Гледах новото Е1, специално на мен ми харесва повече от старото тяло. Елегантен и класически дизайн! Само дето е шумен да го ...

    Ама изобщо не е шумен. Мултитата ползват същите тела, перфектни са.

  16. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #1873

    Отговор: Избор на Климатик

    Мега като един ползвател на Тошиба, би ли могъл да сравниш Дайсекай 6та серия и ZMX-a със Сузумито в отношение шум по време на работа.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #1874

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от baraev Виж публикацията
    Добре. Тогава нека перефразирам въпроса си така, това на което държа в един климатик е да е надежден, безотказен, тих и икономичен (сигурно нищо ново за повечето от нас). На база на такива изисквания, и без да се ограничаваме по марка, няма ли модели климатици, които се открояват с горе описаните качества и са в диапазона до 1500 лева? Модели, които са се доказали във времето и са тествани поне една или повече зими и са нещо като легенда. Като например продукти като Нокия 3310, серията лаптопи Тинкпад или Голф 2ка например Разбира се в случая бих искал информация за климатици 9ка и 12ка.
    Няма такава легенда.Няма такъв производител ,който да има абсолютно технологично превъзходство над останалите в диапазона до 1500 лева.

  18. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #1875

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от KI_YOOU Виж публикацията
    Мега като един ползвател на Тошиба, би ли могъл да сравниш Дайсекай 6та серия и ZMX-a със Сузумито в отношение шум по време на работа.

    Сузумито като вътрешно тяло е 95% като на 6-та серия. Само няма плазма и йонизатор. Това е новото унифициране на телата. От тези, които имам аз 6-цата е по-тиха в режим отопление (не я чувам), MHI не го чувам в режим охлаждане. 6-цата в охлаждане е по-шумна от MHI-то. Разбира се това не са точни сравнения, защото машините обслужват доста различни по обем помещения. Просто при мен така седят нещата. Специално за 6-та серия имаме сложени огромен брой машини, нямам оплакване за шум или нетоплене.

    Тези дни пак слагах мулти 18-ка с две вътрешни 10-ки. За 30 минути работа така утихнаха, че не се чуваха.

    Изобщо форумните глупости за шумни Тошиби ги забрави. Може да са шумни, само ако някой топли улицата.
    Този пост е редактиран от avenger; 07-10-15 в 17:57.
    Aleksandars и tony34al харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.
    От WhiteNoise във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3300
    Последно: 01-01-13, 08:01
  2. Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.
    От valen1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3559
    Последно: 03-01-12, 17:02
  3. Помогнете ми за избор на климатик - 2010 г.
    От valen1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1836
    Последно: 24-12-10, 17:43
  4. Помогнете ми за избор на климатик!
    От Stan_80 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 39
    Последно: 12-02-10, 13:34
  5. Помогнете ми за избор на климатик - 2009 г.
    От 1115 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1632
    Последно: 31-12-09, 11:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе