Страница 6 от 32 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 468
Like Tree63Одобрявам

LG телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на tzlatarov
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    12
    #76

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    И все пак за ъпдейта на ЛГ,почти всеки ден предлага да се инсталира, 526МБ? Някой инсталирал ли е , има ли смисъл?

  2.  
     
  3. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #77

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Здравейте,изникна ми един проблем с едното LG модела е LE3300.Проблема се състои от това,че ми изчезна менюто за редакция на каналите.Като отидох на менюто на аналоговите канали там си седеше,но имаше една опция която като я натиснеш и ти казва че повече ръчно не могат да се настройват.Въпроса ми е може ли да се върне менюто,пробвах да му задам фабрична настройка,но пак липсваше.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    36
    #78

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Здравейте.Имам въпрос относно субтитрите.Плейвам филми от Popcornhour A110 по мрежата,но без субтитри на lg 32lb650?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,429
    #79

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Пускай по HDMI кабел.
    Вероятно Popcornhour - а има проблем с DLNA(ограничени настройки).
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-02-15 в 20:30.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    36
    #80

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Значи няма начин по dnla

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #81

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от sitro Виж публикацията
    Значи няма начин по dnla
    С DLNA от компютър, субтитрите си вървят нормално. По-скоро проблема е в Popcornhour.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    126
    #82

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Вчера си купих LG 32LB650B.
    Нямам никакъв опит с подобен род телевизори, другият ни телевизор е стара плазма Панасоник, от която съм много доволен като картина.
    Има доста проблеми, ща карам по ред:
    1. Не мога да направя добра калибровка. Намерих 2 места с готови настройки, но и от двете не ми харесва образа:



    и

    For the best picture in my opinion (using some THX HD calibrating Blueray dics):
    =================================================

    . Set to cinema
    . Back light to 75 (this is to adjust depending of the overall light in your room)
    . Brightness to 65
    . Contrast to 88
    . Edge enhancer OFF
    . Eco mode OFF
    . Dynamic brightness OFF
    . Color temp to Warm1 (some website advise warm 2, however I found the picture a little to dark).
    . Gamma set at 2.2
    . Led local dimming OFF

    The above would need to be applied to any input used and may need some slight tweaks.

    2. Не можах да свържа телевизора нито с лаптопа, нито с телефона. Ползват една WI-FI мрежа. Телевизорът се свърза с мрежата, даже подкарах You Tube, като смених държавата на Великобритания. На телефона инсталирах LG TV Plus, но не намери телевизора. Не ми е много ясно как, но разбрах, че чрез безжичната мрежа мога да гледам филми директно от харда на лаптопа, без да ги записвам на флашка. Заради това искам да ги свържа, но не знам как, ако може някой да ми го обясни като на лаик.

    3. Успях да подкарам едно 3D клипче от флашка. След това изтеглих някакво анимационно филмче, но ми разделя хоризонтално екрана на 2 при възпроизвеждането. Явно не съм попаднал на подходящ за този телевизор формат.
    С плейъра нямам проблеми при 2D филмите, също и със субтитрите.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    54
    #83

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Трябва на компа да имаш програма, която да ти позволява да гледаш филмите от харда към ТВ. Казва се медиасървър (нарицателно). Аз ползвам Serviio. Serviio позволява от ТВ да си командваш харда. Има и други такиа медиасървъри, някои позволяват и от компа да пращаш филми, музика и снимки към ТВ. Аз съм ги пробвал всички. Твоят ТВ е нов модел и Serviio ще ти свърши работа. Прост, лесен, интуитивен, Иди в раздела за медиасървърите и попрочети и поекспериментирай. Ще се помъчиш малко и ще се оправиш.
    Georgepetrov137 одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    126
    #84

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от komet Виж публикацията
    Трябва на компа да имаш програма, която да ти позволява да гледаш филмите от харда към ТВ. Казва се медиасървър (нарицателно). Аз ползвам Serviio. Serviio позволява от ТВ да си командваш харда. Има и други такиа медиасървъри, някои позволяват и от компа да пращаш филми, музика и снимки към ТВ. Аз съм ги пробвал всички. Твоят ТВ е нов модел и Serviio ще ти свърши работа. Прост, лесен, интуитивен, Иди в раздела за медиасървърите и попрочети и поекспериментирай. Ще се помъчиш малко и ще се оправиш.
    Благодаря, наистина стана! Единствено останах разочарован, че след като се наложи да прекъсна един филм, после го подкара отначало. Свързах и телефона с LG TV Plus, досега явно не съм уцелил правилното приложение.
    Инсталирах и ъпдейта 04.41.32 от сайта на LG. Не видях някаква промяна, все пак имам телевизора от един ден.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,429
    #85

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015


  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #86

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Здравейте,
    има ли на телевизорите на LG опция да се синхронизират субтитрите ако има някакво отместване?
    Говорим за плейване от USB.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #87

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Здравейте,
    има ли на телевизорите на LG опция да се синхронизират субтитрите ако има някакво отместване?
    Говорим за плейване от USB.
    Да, работи и с ДЛНА също.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #88

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Може ли да ми кажеш как става, че да не свалям и ровя в упътването? Трябва да обясня на един възрастен човек как става без да имам телевизора пред мен

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    54
    #89

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18 Виж публикацията
    Може ли да ми кажеш как става, че да не свалям и ровя в упътването? Трябва да обясня на един възрастен човек как става без да имам телевизора пред мен
    Ще ти го обясня как става с обикновеното дистанционно/ Аз го правя със смарта, но най-вече с мишката.
    След като е пуснат филма, натискаш бутон "ок" и отдолу се появяват символите на плеъра (стоп, напред, назад) и т.,/. Най-вдясно има едно кръгче, в което има стрелка сочеща навътре, към средата на екрана. Отива се дотам с триъгълниците около "ок", натиска се този бутон и се появяват две кръгчета в средата. В лявото пише "суб". Натискаш го и излиза табела 'външни субтитри" и "вътрешни субтитри". Натискаш това, което е активно ( при мен в момента външни) и се появяват бутони кодиране, синхронизация, големина, цвят на субтитрите. Натискаш синхронизация и се появява плъзгач. В средата е нула, съответно наляво и надясно е плюс и минус. До 60 сек е при мен.
    Надявам се, че съм бил полезен.
    lazarus18, zabadara и desimiteva харесват това.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,429
    #90

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Софтуер и платформа - 2015

    NetCast 4.5 LM14 (2015)
    OS Linux
    CPU ARM Cortex A9 1.2GHz Quad Core
    RAM 2 GB
    Graphic resolution 1920X1080 Recommended
    NetCast 4.5 M13 (2015)
    OS Linux
    CPU ARM Cortex A9 1.0GHz Dual Core
    RAM 1.25 GB
    Graphic resolution 1280 X 720 Recommended

    ::: LG Developer :::
    За подробности кликнете върху Netcast под телевизорчето на съответната платформа

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 32 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8546
    Последно: Днес, 16:42
  2. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1679
    Последно: 22-04-24, 21:00
  3. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  4. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30
  5. Прозрачни OLED пиксели
    От daley във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 31-03-06, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе