Страница 10 от 32 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 468

LG телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-03-15 в 21:11.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    12
    #137

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Но това не е български LG Store, а колегата по горе беше казал да търся бг-то, но не го намирам за съжаление .. всъщност незнам дали въобще има
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-03-15 в 21:18.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    8
    #138

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Здравейте,имам LG 47LM670S.Появи се следният проблем.Работи 10 секунди и се изключва,след това го пускам но само свети екрана без да мога да го командвам от дистанционното.Изключвам го от контакта и тогава се повтаря операцията.От какво може да е този проблем?От софта не е !

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    74
    #139

    Отговор: LG Телевизори

    Вероятно захранващ блок. Ако има защитаващ разклонител го махни и пробвай. Или в сервиз.

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    8
    #140

    Отговор: LG Телевизори

    Държах го цяла нощ изключен.Включих го с друг разклонител и пак същото.Работи 10-15 минути и се изключва.

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #141

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от RAOTL Виж публикацията
    ...Но това не е български LG Store, а колегата по горе беше казал да търся бг-то, но не го намирам за съжаление .. всъщност незнам дали въобще има
    Български сайт няма.
    Аз говорех за приложението LG Store в телевизора и профила, който се създава отново в телевизора. От там директно си инсталираш HBOGO.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    60
    #143

    Отговор: LG Телевизори

    Искам да пробвам записващата функция и въпросът ми е става ли само да създам дял и телевизора да си форматира само него или се форматира целия диск?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    22
    #144

    Отговор: LG Телевизори

    Просто полезна информация относно поддръжката на безжични клавиатури и мишки.
    Току що взех от Технополис HAMA RF-220 Keyboard+Mouse , вкарах ресивъра в USB порта и телевизора веднага си каза "Device Connected: Keyboard and Mouse 2.4Ghz"
    И работят като слънце без насичане, забавяне и тн.
    Телевизора е LG 42LA620S.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    74
    #145

    Отговор: LG Телевизори

    И какво за него. На поляците не им се разбира. Труден език. Само разбрах, че ще има 2,0 за 2014 модели. И ако е вярно, а дано Но и как ще се справя двуядрен процесор, идея си нямам. Освен ако го оптимизират. Което обаче си е известно орязване.

    axander - форматира си целия диск. Даже пишат, че после не можеш да го ползваш на компютър. Което не е вярно. Low format, NTFC и газ отново. Има един куп инструменти за тая цел. Не знам обаче за идеята, ако изрежеш на ниско ниво част от харда, после да му го поднесеш така да си го форматира и след това... Не, забрави. Няма да стане
    Този пост е редактиран от Iuly Kostov; 29-03-15 в 15:48.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #146

    Отговор: LG Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от Iuly Kostov Виж публикацията
    И какво за него. На поляците не им се разбира. Труден език. Само разбрах, че ще има 2,0 за 2014 модели. И ако е вярно, а дано Но и как ще се справя двуядрен процесор, идея си нямам. Освен ако го оптимизират. Което обаче си е известно орязване.
    Няма да има webOS 2.0 за модели 2014 - виж написаното във втори пост от темата.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #147

    Отговор: LG Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от axander Виж публикацията
    Искам да пробвам записващата функция и въпросът ми е става ли само да създам дял и телевизора да си форматира само него или се форматира целия диск?
    Ако говорим за телевизорите с webOS, то няма нужда, да създаваш допълнителен дял. За разлика от предишните, ТВ разпознава съществуващия първи дял (FAT32; NTFS) на диска с размер над 40 Gb и без да го форматира или поврежда файловата система, създава папка lg_dvr. В тази папка се записват и съхраняват предаванията в криптиран вид. Същата папка ползва и функцията на Time Machine - Live Playback.
    Този пост е редактиран от operator3; 31-03-15 в 15:15.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    54
    #148

    Отговор: LG Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от operator3 Виж публикацията
    Ако говорим за телевизорите с webOS, то няма нужда, да създаваш допълнителен дял. За разлика от предишните, ТВ разпознава съществуващия първи дял (FAT32; NTFS) на диска с размер над 40 Gb и без да го форматира или поврежда файловата система, създава папка lg_dvr. В тази папка се записват и съхраняват предаванията в криптиран вид. Същата папка ползва и функцията на Time Machine - Live Playback.
    Браво на теб! Благодаря ти много. Сега си прегледах външния хард и намерих указаната папка с големина 27,8 GB. Дали тя всъщност се "раздува" по обем, когато се правят нови записи в нея от ТВто? Не си спомням да съм създавал два дяла във външния хард, но той си имаше собствен софтуер, когато го купих. Всъщност да разбирам ли, че тази папка се ползва от ТВто, като то си работи само в нея за свои нужди, а останалата част може да се ползва от PCто и да има неща записани във Уиндоус? Може ли харда да се мести според желанието от компа на ТВто и обратно?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    60
    #149

    Отговор: LG Телевизори

    И мен това ми беше идеята понежв диска е 1.5тб да мога да го ползвам и за друго, а поне аз не съм с ©web os la690s е модела

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #150

    Отговор: LG Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от komet Виж публикацията
    ...Сега си прегледах външния хард и намерих указаната папка с големина 27,8 GB. Дали тя всъщност се "раздува" по обем, когато се правят нови записи в нея от ТВто? Не си спомням да съм създавал два дяла във външния хард, но той си имаше собствен софтуер, когато го купих. Всъщност да разбирам ли, че тази папка се ползва от ТВто, като то си работи само в нея за свои нужди, а останалата част може да се ползва от PCто и да има неща записани във Уиндоус? Може ли харда да се мести според желанието от компа на ТВто и обратно?
    За запис телевизорът ползва само тази папка. Раздува се ако правиш нови записи. Те се виждат в приложението Time Machine и от там могат, да се премахнат.
    Функцията Live Playback ползва lg_dvr само като temp папка и с изключването на ТВ, записа изчезва.
    Външният си диск аз ползвам и на компютъра. Съхранявам си част от филмотеката на него. Можеш спокойно да го местиш според нуждата и желанието си. Добре е предварително да го изключваш безопасно от ТВ.
    За целта отиваш на Входове -> Всички входове -> Избираш външния диск -> Изключване. (функцията Live Playback трябва, предварително да е изключена)

    axander
    При твоя модел телевизорът форматира целия диск и едновременно с Windows не може, да се ползва.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 32 ПърваПърва ... 8910111220 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8495
    Последно: Вчера, 20:08
  2. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1673
    Последно: 22-03-24, 08:51
  3. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 15:20
  4. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 08:30
  5. Прозрачни OLED пиксели
    От daley във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 31-03-06, 13:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе