Страница 21 от 32 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследноПоследно
Резултати от 301 до 315 от общо 468
Like Tree63Одобрявам

LG телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #301

    Отговор: LG телевизори 2015


  2.  
     
  3. Member Аватара на maxim7
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    някъде по млечния път
    Мнения
    291
    #302

    Отговор: LG телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията

    Приземява се постепенно цената на OLED екраните ,,,LG 55EG910V -2299 евро за модела на HD ,,,,е не е 4К ................

  4. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #303

    Отговор: LG телевизори 2015

    Здравейте!
    Наскоро си взех за кухнята 32LB561B .Та доста се мъчих с настройките на картината и не се получава ,това което искам.Пробвах и тези от 47LM,но не се получава същия ефект.Имаше някакъв сайт с препоръчителни настройки,но не мога да го открия.
    Някой може ли да ми помогне с настройките!Благодаря предварително!
    Поздрави!

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #304

    Отговор: LG телевизори 2015

    LG 47LB5800 Calibration and Picture Settings (42LB5800, 39LB5800, 32LB5800) - тия са за USA модел , но пробвай - за 32" има големи съмнения ,че има две партиди с еднакви панели ...
    zabadara одобрява това.

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #305

    Отговор: LG телевизори 2015

    Не искам да спамя - но картината на LB700 - така както е изваден от кашона е идеална, нищо не съм пипал!
    Искам да попитам и друго - ако контраста е на 100 процента, така както е и подсветката - това пречи ли на панела и отразява ли се негативно?
    Благодаря!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от maxim7 Виж публикацията
    Приземява се постепенно цената на OLED екраните ,,,LG 55EG910V -2299 евро за модела на HD ,,,,е не е 4К ................
    И да се приземява и да не.... Телевизор за 5 хилки на който след две години - целия екран ще е изгорял и с променени цветове....

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #306

    Отговор: LG телевизори 2015

    Защо да е изгорял? При правилна употреба рискът от отпечатване се снижава до минимум.

    LG EG960V uhd-oled-tv Review - Inleiding - Tweakers

    LG 65UF950V : Test complet

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    1
    #307

    Отговор: LG LCD & Oled TV 2015

    Здpaвeйтe.

    Πpeди oĸoлo 20-нa дни cи зaĸyпиx Ѕmаrt ТV - LG 32LF580V-ZА зa cпaлнятa. Oт тoгaвa ce oпитвaм ĸaĸ ли нe дa гo cвъpжa c pyтepa и нe cтaвa.(Pyтepa e нa Vіvасоm ІРТV интepнeт и TB). Cмeняx пapoлитe нa pyтepa....oпpocтиx ги дo минимyм (caмo c мaлĸи бyĸви и 8 нa бpoй) Πpeди бpoeни минyти влязox тyĸ във вaшия фopyм и зaбeлязax,чe имa пиcaнo пo тeмaтa. Tъй-ĸaтo cъм зa мaлĸo в пoчивĸa нa мяcтoтo ĸъдeтo e тeлeвизopa, нямa дa имaм възмoжнocт дa изчeтa вcичĸи мнeния пo въпpoca,зaтoвa пишa диpeĸтнo нa всички. Ha двa пъти pecтapтиpax фиpмeнитe нacтpoйĸи нa TB-тo, дa нe би нeщo дa cъм cбъpĸaл и дa e зaпoмнил няĸaĸви cи дpyги нacтpoйĸи. Зa пpъв път имaм тaĸъв пpoблeм. B Coфия имaм cъщaтa мapĸa cмapт тeлeвизop в cпaлнятa нo e 3D вepcия 6-тa cepия (миcля 680 или пoдoбнo-бял cъc cмapт мишĸa) нeгo cъм нямaл ниĸaĸъв пpoблeм. Caм cи ce cвъpзa c pyтepa,вĸapax мy пapoлитe и oт двe гoдини paбoти бeзпpoблeмнo.(И тaм cъм cвъpзaн c Bивaĸoм) Haпpaвo нe знaм ĸaĸвo дa пpaвя...инaчe вcичĸи дpyги фyнĸции мy paбoтят пepфeĸтнo,дopи ce cвъpзвa c LG-G2 тeлeфoнa ми и cи ĸoмyниĸиpaт пepфeĸтнo.
    Мисля,че с рутера нямам проблем, тъй-като спокойно го ползвам с 4-ри 5 устройства: лаптоп,два смарт фона и два iPad-a. Досега с него съм нямал проблем. Дори ги изключвам всичките,за да може телевизора да се включи, но не става. Той намира рутера, името ,вкарвам паролата, но не се свързва с него. Днес дори говорих с инженери от Виваком, всичко правихме но не стана пак. Казаха,че щом останалите устройства са свързани и работят, проблема някъде е в телевизора. Аз не мога да видя в този телевизор къде се включва или изключва Wi-Fi, какво имам предвид. Като икона с On Off функция. Само пише свързване и това е,обаче ако самия WiFi е Off ,колкото и да се пробвам той няма да се свърже. Така мисля.Рlеаѕе hеlр ! Πoздpaви !

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #308

    Отговор: LG телевизори 2015

    Преди два дни от LG беше пуснат в тестов режим нов фърмуер 05.10.01 за Full HD телевизорите от 2014. Версията на webOS е сменена от 1.3 на 1.4.
    Има включени някой от нововъведенията, характени за интерфейса на webOS 2, като новите менюта, обновено "Live Menu", обновена и изместена в горната част на екрана "Инфо лента", както и вече присъства отметката "Моите програми" в "Home менюто".
    Относно стабилноста и бързината, според мен няма промяна. Отново се крашва браузера при запълване на кеша. Отново има проблем с възпроизвеждането на филми с висок битрейт.
    Премахнати са, удобните според мен, бързи бутони за запис и напомняне на бъдещи предавания в инфо лентата. Сега за целта трябва, да се превключи на Справочник и от там да се избере нужната програма за запис или напомняне. Това може да се направи и в Live Menu, но само за следващата по излъчване програма.
    Ъпдейта може да се инсталира през USB и папка LG_DTV или чрез метода Откат и восстановление предыдущих версий прошивок
    Този пост е редактиран от operator3; 11-08-15 в 10:29.
    Iuly Kostov одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #309

    Отговор: LG телевизори 2015


  12. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #310

    Отговор: LG телевизори 2015

    Имам проблем със субтитрите на ТВ1000, прведполагам и на други канали.
    Когато превключа за първи път на канала - няма субтитри, ако използвам sub бутона на дистанционното се появяват, също ако отида в меню>>програми>>език на субтитри и от none го променя на български, също се появяват, но когато превключа на друг канал и отново се върна ТВ1000 - отново няма субтитри!

    Може ли да запомни някоя от двете настройки завинаги или от другаде мога да го "оправя"?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    78
    #311

    Отговор: LG телевизори 2015

    Здравейте,
    искам 55 инчов 3Д телевизор с пасивно 3Д, до 1500 лв и май ще е LG. Кой модел да избера между
    LG 55LB650V

    LG 55LF652V

    LG 55LB700V
    LG 55LB730V

    и един UHD LG 55UB820V въпреки, че уж пише, че има 3Д, а на сайтът на LG не пише да има.



    като главно ме интересува качеството на картината и 3Д-то. Смарт функциите и дизайнът са ми последната грижа. Съжалявам, че давам толкова модели, но толкова са в ценовия диапазон до 1500 лв Прочетох буквите и цифрите какво означават, но друго е, ако някой знае от опит нещо.
    И още един въпрос. Сега прочетох в една статия "...позволяват на потребителите просто да свържат чрез USBустройството или външния си хард диск със съдържание с ултра висока резолюция, като филмът или видеото могат да се пуснат на момента. "
    По принцип имам медиа плеър с хард диск и аудио ресийвър и гледам без проблем всякакви 2Д филми. Не знам обаче, дали плеърът поддържа 3Д филми. Ако евентуално не стане, мога ли да използвам вграедния плеър в ТВ-то и да изкарам цифров звук от телевизора към ресийвъра, за да използвам DTS звук?
    Този пост е редактиран от LexHammer; 13-08-15 в 12:35.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #312

    Отговор: LG телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от LexHammer Виж публикацията
    Здравейте,
    искам 55 инчов 3Д телевизор с пасивно 3Д, до 1500 лв и май ще е LG. Кой модел да избера...?
    Щом държиш да е LG, от изброените аз бих се спрял на 55LF652V.
    55UB820V е 2D за разлика от 55UB830V, но според руските колеги матрицата е 3D, като не е активирана 3D функцията. И двата телевизора са с NetCast 4.5.

    55LF652V.jpg

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #313

    Отговор: LG телевизори 2015

    Не само 39" но и в 40" и 50" модели се поставят VA
    55UF850V IPS panel (LC550EQE), 100Hz
    50LF650V VA panel
    43LF630V IPS panel
    40LF630V VA panel

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    74
    #314

    Отговор: LG телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от operator3 Виж публикацията
    Преди два дни от LG беше пуснат в тестов режим нов фърмуер 05.10.01 за Full HD телевизорите от 2014. Версията на webOS е сменена от 1.3 на 1.4.
    Има включени някой от нововъведенията, характени за интерфейса на webOS 2, като новите менюта, обновено "Live Menu", обновена и изместена в горната част на екрана "Инфо лента", както и вече присъства отметката "Моите програми" в "Home менюто".
    Относно стабилноста и бързината, според мен няма промяна. Отново се крашва браузера при запълване на кеша. Отново има проблем с възпроизвеждането на филми с висок битрейт.
    Премахнати са, удобните според мен, бързи бутони за запис и напомняне на бъдещи предавания в инфо лентата. Сега за целта трябва, да се превключи на Справочник и от там да се избере нужната програма за запис или напомняне. Това може да се направи и в Live Menu, но само за следващата по излъчване програма.
    Ъпдейта може да се инсталира през USB и папка LG_DTV или чрез метода Откат и восстановление предыдущих версий прошивок
    Забелязвам, че ъпдейтите които са в сайта на LG или пристигат като OTA /по въздух/ винаги са орязани откъм битрейд до 20Мбит/с. Надявах се тоя новия да не е така но уви. Не знам що тия хора така правят. Иначе в руския форум, ъпдейти за други страни нямат това ограничение. Добре, ама как тогава да гледаме филм с видок битрейд, респективно високо качество. Продължават да се бъзикат с нас. Ще чакам тоя новия ъпдейт но пуснат за Китай или тем подобните им, където това ограничение го няма.

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #315

    Отговор: LG телевизори 2015

    В интерес на истината, ъпдейтите с един и същ номер на версията са еднакви за всички страни, без значение дали са в тестов или официален режим. Това може да се провери по контролната MD5 сума. Предназначените за инсталиране през USB имат различие в контролните суми с OTA ъпдейтите, но не и някаква друга функционална разлика.
    Забелязал съм, че азиатските ъпдейти, които винаги са с други номера, нямат ограничение на битрейта и дори BR си върви по мрежата.
    Засега новият ъпдейт за FullHD ТВ 2014 webOS 1.4 е пуснат само в тестов режим за Австралия и региона, Германия, Англия и вероятно някои други, които не проверявам. И аз чакам версия 05.ХХ.ХХ за Китай.

    shot-2015-08-17_10-08-39.png
    Iuly Kostov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 21 от 32 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8543
    Последно: Днес, 03:47
  2. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1679
    Последно: 22-04-24, 21:00
  3. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  4. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30
  5. Прозрачни OLED пиксели
    От daley във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 31-03-06, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе