Страница 11 от 46 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 678
Like Tree98Одобрявам

Panasonic телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #151
    Цитат Първоначално публикувано от frodo Виж публикацията
    Имам едно питане към сопствениците на as640......гледате ли 3д като хората на този телевизор и с какви очила.......щото при мен нещо не е както трябва....в смисъл картината си е 3д,но ефекти никакви.......на 2 плазми st50 пробвах със същия плеър съответно и филмите и очолата на самсунг ...ее на джак спауър шпагата ще ми извади очите:-D .......на моя as640 обаче не става.... пп.да не си иска очила на панасоник
    Аз съм с 55AS640 и очила на самсунг и 3D е убиец.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #152

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от boby_ Виж публикацията
    Аз съм с 55AS640 и очила на самсунг и 3D е убиец.
    Кои точно на самсунг.....с какъв плеър гледаш и какъв формата филм....днес си поръчах очила на панасоник..намерих ги на доста прилична цена.....ще пиша как е с тях

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #153
    Цитат Първоначално публикувано от frodo Виж публикацията
    Кои точно на самсунг.....с какъв плеър гледаш и какъв формата филм....днес си поръчах очила на панасоник..намерих ги на доста прилична цена.....ще пиша как е с тях
    Очилата са модел ssg-p51002
    Гледам през dune hd303
    За файловете, всичко от замунда което съм смъквал и е 3d ми е тръгвало

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #154

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    40gb iso със сайбърлинк пауър двд....i7 с 2гб ATI..............

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #155
    Цитат Първоначално публикувано от frodo Виж публикацията
    40gb iso със сайбърлинк пауър двд....i7 с 2гб ATI..............
    Вероятно проблема е в настройките на компютъра. Аз съм с външен медия плейър. При всички случаи аз лично не вярвам да е от телевизора

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #156

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от boby_ Виж публикацията
    Вероятно проблема е в настройките на компютъра. Аз съм с външен медия плейър. При всички случаи аз лично не вярвам да е от телевизора
    извинете че се намесвам, ама проблема живо ме вълнува, понеже ще си купувам въпросните Samsung ssg p51002 xc.
    При теб сичко е ок, така ли?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #157

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Gentu одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    36
    #158
    Цитат Първоначално публикувано от Plamen Chonkov Виж публикацията
    извинете че се намесвам, ама проблема живо ме вълнува, понеже ще си купувам въпросните Samsung ssg p51002 xc.
    При теб сичко е ок, така ли?
    Това са очилата ми, да не стане грешка. Ами комшията ми има на panasonic, слагал съм ги и не виждам никаква разлика. Вероятно в удобството при носене ще са по добре, но аз и това не установих за краткото гледане. Пък дори и да са по удобни за тези пари по добре самсун да ми пристягат (:
    Забравих да добавя, че до момента нямам проблем при гледане с тези очила
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Plamen Chonkov одобрява това.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #159

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Тези които имам аз са...ssg_5100gb....

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #160

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от boby_ Виж публикацията
    Това са очилата ми, да не стане грешка. Ами комшията ми има на panasonic, слагал съм ги и не виждам никаква разлика. Вероятно в удобството при носене ще са по добре, но аз и това не установих за краткото гледане. Пък дори и да са по удобни за тези пари по добре самсун да ми пристягат (:
    Забравих да добавя, че до момента нямам проблем при гледане с тези очила
    супеер, благодаря за потвърждението все пак, аз отдавна го проучвам въпроса, ама рядко се случва някой да е пробвал и с двата видаTEST
    мани удобството, ами 2 бр. Samsung = 60 лв < 1 бр. Panasonic = 150 лв

    - - - - - - - - - -

    и при AS 640 го има, ама си е направо незначително сравнение с туй чудо...

  13. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    4
    #161

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Здравейте, (преди да започна с всичко, казвам че не съм наясно почти изобщо с ТВ-та, от PCта разбирам г/д, но не и от ТВ)
    Преди 1 седмица си закупих: Телевизор PANASONIC TX-42AS650 3D LED

    Днес за първи път пускам да гледам от PC на телевизора филм с HDMI кабел.
    Всичко се свързва добре и започнах да си гледам филма.... , но забелязвам че почти постоянно на сцени с движение има леко засичане, което мен лично ме дразни.
    Качество на филма: Birdman 2014 DVDSCR x264 AC3 TiTAN
    (ако изобщо тук се разбира качеството де)
    Гледам ги с BSPlayer (на пс-то няма никакво засичане, само на ТВ-то)

    Видео картата ми е: Вградена на Интел с i3 процесор съм.

    Не знам дали е от ТВ-то някаква настройка или просто от проблема е от PC-to или дали изобщо има проблем и това не се приема за нормално при ТВ_тата.

    Моля за съдействие, че язък за хубавия и голям екран, а така да насича.

    Поздрави и благодаря предварително.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #162

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Слагаш IFC на минимум ,ама туй "качество" с тоя тв вече не го тегли - поне гледай от 7-8 гб /720р нагоре .

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #163

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от SDGeorgiev Виж публикацията
    Днес за първи път пускам да гледам от PC на телевизора филм с HDMI кабел.
    Всичко се свързва добре и започнах да си гледам филма.... , но забелязвам че почти постоянно на сцени с движение има леко засичане, което мен лично ме дразни.
    .

    И при мен е така (със същия телевизор съм), но мисля че проблемът е от видеокартата ми - Nvidia GeForce GT630. Когато от настройките на картата деактивирам монитора на компютъра има значително подобрение, но пак "придърпва" на моменти. Същите файлове като ги пусна през DLNA, или USB вървят перфектно. Спомням си, че като купувах картата ми казаха, че ако ще свързвам компютъра с тв по-добре да ползвам DVI, но не съм пробвал.

  17. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    4
    #164

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    И при мен е така (със същия телевизор съм), но мисля че проблемът е от видеокартата ми - Nvidia GeForce GT630. Когато от настройките на картата деактивирам монитора на компютъра има значително подобрение, но пак "придърпва" на моменти. Същите файлове като ги пусна през DLNA, или USB вървят перфектно. Спомням си, че като купувах картата ми казаха, че ако ще свързвам компютъра с тв по-добре да ползвам DVI, но не съм пробвал.
    svetlio1 в по-горната публикация е писал, че проблема е от качеството на филма.
    Ще изтегля някой с високо качество и ще пробвам пак, дано се оправи.
    Не искам да ползвам флашки, защото това което бях чел преди е , че не може да се коригират субтитрите, а не ми се взира за да ги чета.

    Между другото.. не знам какво е IFC и как да го намаля TEST

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    20
    #165

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Plamen Chonkov Виж публикацията
    Здравейте пак
    Относно настройките на картината ( цветове, контраст ) на TX 48 AS 640 споделям опита си в секцията " Сервиз и калибрация"
    който го вълнува, да иде там, за съжаление, там е малко мъртвило, никой не споделя
    В крайна сметка нито апаратурни, нито калибрации "на око" няма да ви задоволят, ако не осъзнаете какво целите с тях, смисъл, какво разбирате под "естествени " цветове и склонните ли сте да се "примирите" с крайния резултат - една "постна, убита картина" според доста хора
    Еми то и в теста за AS 750 на поляците, са писали:

    Копирането на чужди настройки за калибриране обикновено генерира допълнителни грешки, така че не го правете.
    Цвета на кожата е леко изкривен към лилаво.
    С апаратурите в заводите в Чехия успешно ги настройват всичките, така че да бият на лилаво.
    На това явно са големи майстори.
    Изглежда че някой от японските шефове на Панасоник има проблемче с правилното възприемане на цветовете и този сладур е разпоредил да ги настройват , така че на него да му изглеждат готини японките.
    Да де, ама естествено русите чехкини после въобще не изглеждат добре с тези японски настройки.

    На фотографския форум ( на оня дето единият админ е завършил литература ) си пускат теми да си обсъждат калибриране на компютърни монитори. Има разни майсторчета дето си предлагат услугите срещу заплащане, на всеки който не може да си го нацели на око. Разни пък дето са си купили сонди, реват че резултатът не е добър. Оставят ги да "загряват" по един час мониторите, спазват разни процедури, ама пак се случи да не са доволни от резултата. И най-накрая се молят на един, дето минава за голЕм майстор, той да им ги настрои. Проблемът е, че след месец два, пак трябва да се настройва ако се гони прецизносност и се мери с уреди. Тези които се занимават професионално с подготовка за печат, те трябва да внимават всичко да е точно. Ама ние които си гледаме просто телевизора вкъщи, можем на око да си го нацелим, така че да ни харесва на нас и готово.

    Честно казано, не знам до каква степен им изглежда лесно на колегите, да си настройват нещо на око. Предполагам че тези които си играят да си обработват снимките във Фотошопа, по-бързо усещат как да нацелват промените, така че да се променя според желания резултат.
    Най-близо до истината би било, да се настройва в стая с бели стени при дневна светлина от леко закрито сивкаво небе. Иначе слънчевата светлина не е една и съща сутрин, на обяд или вечер при залез. А пък лампите са с различна температура. Моите ги избирам да са "топли", щото "студените" ми изморяват очите излишно.
    А телевизорите, от най-различни марки, май нарочно ги настройват да са студени, щото някой бил открил че така се били продавали по-лесно в магазините. Създавало се била по-голяма илюзия за "по-ясна" или "по-детайлна" картина.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 46 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 22:27
  2. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 06:46
  3. Отговори: 0
    Последно: 02-03-12, 10:17
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 15:06
  5. Отговори: 3
    Последно: 26-04-11, 12:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе