Страница 11 от 58 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 867
Like Tree115Одобрявам

SONY телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    113
    #151

    Отговор: SONY телевизори

    Което е леко странно - информацията на официалния сайт на Sony за България, да се разминава с тази на глобалния. Предполагам с доста неща е така, но сигурно защото в момента се интересувам точно от тези два модела:KDL-55W805C/KDL-55W755C и за това ми е направило впечатление. Като цяло разликата между двата е само в това че 7-мата серия е без 3D, всичко останало поне на хартия изглежда еднакво?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #152

    Отговор: SONY телевизори

    На базата на докладите за продажбите за миналата година се прави прогноза за следващата, а маркетолозите са тези, които решават, кои модели и диагонали да се предлагат за даден пазар. Може би трябва да попиташ Сони България, дали ще ги внесат


    http://www.flatpanelshd.com/news.php...&id=1427790504

    цените и кога излизат
    http://www.audiovideohd.fr/actualite...officiels.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 03-04-15 в 13:33.

  4. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #153

    Отговор: SONY телевизори

    Здравейте колеги, търся настройки за картината на SONY 42W829 на един приятел? Порових се из Google, но всичко и навсякъде където открих са за 50W829, което няма нищо общо с 42-ката? Можете ли да помогнете?

  5. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #154

    Отговор: SONY телевизори

    Явно не само аз не намирам - тогава да питам така - дали ако използвам настройки за W805 или W807 ще паснат за 42W829???

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    2
    #155

    Отговор: SONY телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    Здравейте колеги, търся настройки за картината на SONY 42W829 на един приятел? Порових се из Google, но всичко и навсякъде където открих са за 50W829, което няма нищо общо с 42-ката? Можете ли да помогнете?
    Аз имам 50W829 и не откривам нищо в нета за калибровка на картината.Направил съм след много опити някаква, но искам с програма или нещо такова.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    34
    #156

    Отговор: SONY телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Здравейте колеги, може ли някой да ми каже с какви панели са новите серии w7c и w8c. Интересува ме защото съм харесал 50w750c, а не мога да намеря никъде с какъв панел ще бъде. Искам да разбера заслужава ли си w8 серията при условие, че 3d не искам.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #157

    Отговор: SONY телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от PavelPetkov Виж публикацията
    Здравейте колеги, може ли някой да ми каже с какви панели са новите серии w7c и w8c. Интересува ме защото съм харесал 50w750c, а не мога да намеря никъде с какъв панел ще бъде. Искам да разбера заслужава ли си w8 серията при условие, че 3d не искам.
    Твърде рано е за панелите, то на някои модели не могат да им се изяснят панелите до последно.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #158

    Отговор: SONY телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Май, май от Самсунг всички производители се заразиха/заплениха да слагат каквото имат свободно и евтино под ръка! Нищо свято, нищо лично към основният им платец на кефовете им - ПОТРЕБИТЕЛЯ с ФАНТАЗИЯ, че ще получи това за което ПЛАЩА! Да, ама НЕ!
    Успех на "НОВИТЕ" модели на всички в световният криза-кюп!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    34
    #159

    Отговор: SONY телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    А може ли да ме ориентирате кои панели се водят като най-качествени и кои са тези които не са за предпочитане? Искам да знам просто за следващата покупка на телевизор.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #160

    Отговор: SONY телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Това може да се установи само на живо и с нужните помощни средства за тестове в реална обстановка за ГОЛЯМО съжаление. Никой производител не ти гарантира, но си иска парите за конкретния модел. При SONY съм забелязал, че спазват в последните години това, което са приели, че ще слагат в даден модел да бъде спазвано до края на неговото производство. Но, дали избраната серия ще попадне с нашите очаквания на влагани материяли си остава загадка до крайната им поява. Браво на SONY, че продължават тази традиция на пук на конкуренцията все още да спазват своето правило - както започнеш, така и ще свършиш. Ох, Самсунг, Панасоник, Тушиба и още експериментатори в лотарията с панели!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    113
    #161

    Отговор: SONY телевизори 2015 / презентация и FAQ на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от PavelPetkov Виж публикацията
    Здравейте колеги, може ли някой да ми каже с какви панели са новите серии w7c и w8c. Интересува ме защото съм харесал 50w750c, а не мога да намеря никъде с какъв панел ще бъде. Искам да разбера заслужава ли си w8 серията при условие, че 3d не искам.
    Като цяло и аз ще бъда изправен пред подобна дилема в най-скоро време (след като по-сериозно навлязат новите модели за тази година) смятам да сменя моята 42" Тошиба с нещо 55" инча диагонал. Това между което ще избирам е KDL-55W805C(2015) и KDL-55W755C(2015). Като цяло разликата между двата е само в това че 7-мата серия е без 3D, което за мен също не е важно и ако цената е значително по-ниска в сравнение с модела от 8-ата серия (55W805C) и няма разлика в панелите ще заложа на 55W755C, защото всичко останало поне на хартия е еднакво.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    161
    #162

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Някой може ли да каже защо вече нямам YouTube приложението?Изписва ми нещо от рода си,да погледна в поддръжката на сайта,и има ли начин да го възобновя на ново.ТВ-то е този от подписа ми .

  16. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #163

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Вчера взех брошура на Сони - прилагам Ви снимка за моделите за България.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #164

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev Виж публикацията
    Вчера взех брошура на Сони - прилагам Ви снимка за моделите за България.
    Благодаря, добавена е във втори пост

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    22
    #165

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от dbitzepsa Виж публикацията
    Някой може ли да каже защо вече нямам YouTube приложението?Изписва ми нещо от рода си,да погледна в поддръжката на сайта,и има ли начин да го възобновя на ново.ТВ-то е този от подписа ми .
    Преди 3-4 месеца го ъпдейтнаха нещо и евентуално да са му спряли подръжката за по-стари телевизори? Дето се вика-виж в сайта :D

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 58 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. Panasonic телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 677
    Последно: 02-01-16, 07:49
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе