Страница 20 от 58 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследноПоследно
Резултати от 286 до 300 от общо 867
Like Tree115Одобрявам

SONY телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    58
    #286

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Sony W800C Calibration Settings Sony W800C LED TV Calibration Settings

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #287

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    С тези кодеци за MXplayer насича ли ти картината?
    Не, поне при това което съм тествал до момента, нищо не ми е насичало.

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Много жалко за такава голяма фирма изковала венеца на качествената картина, а не до контролирала в подръката си най-основните неща за един модерен телевизор - мултимедията. И тия елементарни неща като читав плеър с подръжка на всякакви субтитри (големина, цветове, шрифтове...) DTS и т.н. Абе, смешна работа! И пак ще си купуваме всичко по-отделно ... до края на света. Пълен хаос е в главата на производителите днес за който ние винаги трябва да плащаме техния кеф!
    Оплакването ти е напълно несъстоятелно. Това е все едно да се оплакваш, че медиаплеъра на уиндоус е насран. Имаш Андроид операционна система с буквално, неограничени възможности. Да се оплакваш, че вградения ти плеър не ставал, при условие, че имаш избор от още поне 10 плеъра с няколко клика на мишката... Абе, смешна работа!

    Цитат Първоначално публикувано от cheto Виж публикацията
    Sony W800C Calibration Settings Sony W800C LED TV Calibration Settings
    Благодаря за линка! Ще тествам настроиките с моя калибратор като ми остане време и ще споделя резултатите.
    Този пост е редактиран от Kayso; 29-07-15 в 11:25.

  4. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #288

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Я сподели точно, кои кодеци си свалил. Аз свалих aio.1.7.32 и aio.1.7.32.rev1 и не знам, каква е разликата в 2-та.

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    5
    #289

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Ти добре гледаш от твоята камбанария ама за съжалени има и други погледи. Сони че са келеши никой не спори. Лошото е , че са инвестирали много нерви и пари за различни VOD услуги и гледат по всякакъв начин да орязвват волностите на клиентите им. Освен това имат и филмова компания която се бори за място под слънцето и видео пиратството въобще не ги радва. Е за това плеърите в телевизорите са колкото да ги има и не подържат много неща, не работят на 24 кадъра и са орязани до безобразие. И това не е само при Сони , повечето марки са така.
    Добре имам въпрос трябва ли да съжалявам, че си купи този телевизор. Насочих се към Сони за това че имат най добрата картина затова че уж са най добрите, а то какво се оказва че май никой тук не ги харесва. Като цяло имам още два телевизора в къщи Lg 32 инча за двете спални и не съм имал никакви проблеми с тях. Няма да си купя повече никога няма да си купя Samsung защото телвизорите са им повече от боклук. Panasonic като слушам и те не са кой знае какво от към player и качество. Е тогава какво предлагате момчета да го върна и какво да си взема? Знаете ли мен какво ме притеснява най вече, аз съм намерил за себе си отговора за player имам и работи добре но друго ме мъчи, а то е че ми се струва когато гледам филми през playera или гледам нещо през браузъра ми се струва че има някакво леко разминаване ме жду звук и картина, някой запознат?
    Моля всички за ващето съдействие и ващите гледни точки точки относно телевизорите на SONY с Android
    Благодаря

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #290

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Защо да съжаляваш? Аз съм много доволен от картината на моето Сони, за всичко останало си ползвам външен медиен плеър.
    svetlio1, Vasilevv и novla харесват това.

  7. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    5
    #291

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Защо да съжаляваш? Аз съм много доволен от картината на моето Сони, за всичко останало си ползвам външен медиен плеър.
    Стенли аз найстина съм повече от доволен относно картина да не говорим, че са ми одарили с в кръвната група с този андроид защото използвам телефони с андроид от близо 5 години и знам всичко кое и как да си направя. Но като слушам как "членовете" в тази тема "хейтват" направо нямам думи. Аз риторично зададох въпроса дали да връщам защото както виждам това не е тема да си взаймопомагаме или да получаваме информация а нещо катооо......да не коментирам вече. Исках само да те попитам дали ти си забелязал нещо такова като разминаване на звук и картина
    "

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #292

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Хейтъри винаги ще има, просто ги игнорирай. За моя радост, моя телевизор не е с андроид и аз ползвам външен плеър ...при него не съм забелязал разминаване. Възможните причини да се случи при теб е от кофти кодиране, натоварена система (липса на ресурси като памет, процесор) или калпаво написан декодер/плеър. Както Кайсо беше писал по-нагоре, операционната система ти дава свободата да експериментираш и правиш всичко. Просто е въпрос на време да нацелиш правилният за теб плеър.

  10. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #293

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Я сподели точно, кои кодеци си свалил. Аз свалих aio.1.7.32 и aio.1.7.32.rev1 и не знам, каква е разликата в 2-та.
    Трябват ти: Arm v7-Neon (neon.1.7.32.rev1.zip)


    Освен това, от настройките на плеъра трябва да зададеш всичко да се плейва с H/W+ декодера!

  11. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #294

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от cheto Виж публикацията
    Sony W800C Calibration Settings Sony W800C LED TV Calibration Settings
    Снощи тествах тези настроики и мога да потвърдя, че и при мен се приближават много близко до идеалните. Пробвайте ги!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    50
    #295

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от cheto Виж публикацията
    Sony W800C Calibration Settings Sony W800C LED TV Calibration Settings
    Тези настройки важат ли за 43W808C?

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #296

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Теоретично - да. Могат да те доближат до правилните настройки, но винаги има някои дребни различия. Настройките след калибрация на твоят телевизор могат да имат дребни разлики по някои показатели, спрямо тези на друга бройка от същият модел.
    Sony Bravia X85C in prova: colori da campione | DDay.it
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 04-08-15 в 19:27.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #297

    Отговор: SONY телевизори 2015


  16. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #298

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от georgi_bg1 Виж публикацията
    Тези настройки важат ли за 43W808C?
    Важат, но като отправна точка за по-точна калибрация. Като цяло, спокойно можеш да ги ползваш без проблем и без да има нужда да докалибрираш. Разминаванията спрямо стандарта ще са значително по-малки от колкото при фабричните настройки.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    58
    #299

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Коя е по-добрата серия W8 от 2014 или 2015 ?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #300

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Няма да повярваш, но най-ниската серия тази година е с най-перфектна картина. Космически контраст + катранено черно + истински цветове! Нещо напоследък производителите пак се обърката този път за добро.
    Sony KDL-40R510C LED TV Review - Reviewed.com Televisions

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 20 от 58 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. Panasonic телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 677
    Последно: 02-01-16, 07:49
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе