Страница 4 от 29 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 427

Philips телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    29
    #46

    Отговор: Philips TV 2015

    От 2 месеца имам филипс и сам страшно разочарован,пален смях са дори сравнени с уж калпавите нео и финлукс ,последните имат в пъти по добри настроики от филпса подаржат четене от нфст имат сумати настроки на субса и не по лошо изображение ,направо съм бесен че си купих такова мудно дърво с орязано и тотално объркано меню,един филм не може си пусне човек от флашката без да преправя субтитрите или формата на филма ,дане говорим че не подаржа нтфс жалка работа!!!!!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    35
    #47
    Цитат Първоначално публикувано от mkosama Виж публикацията
    От 2 месеца имам филипс и сам страшно разочарован,пален смях са дори сравнени с уж калпавите нео и финлукс ,последните имат в пъти по добри настроики от филпса подаржат четене от нфст имат сумати настроки на субса и не по лошо изображение ,направо съм бесен че си купих такова мудно дърво с орязано и тотално объркано меню,един филм не може си пусне човек от флашката без да преправя субтитрите или формата на филма ,дане говорим че не подаржа нтфс жалка работа!!!!!
    Напълно споделям твоето мнение, прецакването е пълно. Във този ТВ има недостатък след недостатък, дори най-обикновеното, като менюто е изнервящо а за друго вече доста писах и описвах. Дааа жалка работа(((

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #48

    Отговор: Philips TV 2015

    Да менюто го прецакаха още в модели 2011 година...нека почакаме още 3 месеца докато излязат новите модели с Android - дано при тях всичко да е наред.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    35
    #49

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Да менюто го прецакаха още в модели 2011 година...нека почакаме още 3 месеца докато излязат новите модели с Android - дано при тях всичко да е наред.
    Мен не ме интересуват новите модели, аз искам този който съм взел всичко да е наред и то не с екстрите, а с обикновените неща на ТВ-то. Един филм не може да си пуснеш без какви ли не обработвания на файловете.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    31
    #50
    Цитат Първоначално публикувано от Vladimir3177 Виж публикацията
    Мен не ме интересуват новите модели, аз искам този който съм взел всичко да е наред и то не с екстрите, а с обикновените неща на ТВ-то. Един филм не може да си пуснеш без какви ли не обработвания на файловете.
    За тези цели- пускане на филми от флашка и глупости, сте избрали грешната марка.Трябвало е да си вземете самсунг, там и най-евтината серия пуска всичко, проверено. Иначе с другото съм съгласен, ужасно муден и нещастен за най-простите работи, които дори в по-старите модели работеха.Дайте ще яи продам моя плеър popcorn hour A200, забучвате му флашката и всичко тръгва, през оптиката или коаксиала си пускате 5.1 звук към домашното кино, ще си пускате неорязани блуреи и тогава филипса ще ви хареса.Стига с тез измислени гледания на филми без качествен звук и картина. Няма файда от хубав телевизор и от тъп сигнал.

    120лв за плеъра ? Няма да съжалявате грам.
    Този пост е редактиран от Петър Ишмириев; 27-01-15 в 17:39. Причина: допълнение.

  7. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #51

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от metray Виж публикацията
    Здравейте,да не пускам нова тема ще използвам тази.ТВ е ФИЛИПС 4007 37pfl4007h с СА модул на Близу.Случи се така,че при включване на телевизора ,беше изгубил всички програми.Един час преди това си е имало програми и сина ми е гледал и го е изключил.Наложи се да направя нова инсталация на програмите.Каква може да е причината?От телевизора или от СА модула.Това ми се случва за първи път от както го имам-близо 2 години.Благодаря предварително за отговорите.
    Аз имам един Philips 24PHH4109 и при мен трие каналите по същия начин и се налага да ги инсталирам на ново, но от известно време и не знам поради, каква причина спря да ги трие (ползвам CA модул на Близу). Според мен има, някакъв проблем със запаметяването на каналите и затова ги трие. На другия Philips 40PLF5507k нямам проблем. И нека го похваля Philips-а 40PLF5507k, че за мен е страхотен телевизор с невероятна картина. Не се мъча с вградения му плеър, а направо връзвам компютъра с телевизора с HDMI кабел и пускам към тях Philips SPA5500 и така гледам филми. Гледах 1-ва и 2-ра част на Хобит портнати от blu-ray под формат .mkv (по 33GB) и качеството на картина и звука бяха страхотни.

    Ако може, някой да ми сподели мнение за Philips 40PFS6609 ще му бъда много благодарен. Как се справя с менюто, доволен/на ли е от картината и харесва ли ви ambilight-a? На кратко впечатления и недостатъци.
    Този пост е редактиран от novla; 28-01-15 в 09:33.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    1
    #52

    Отговор: Philips TV 2015

    Здравейте,
    Имам Philips 40PUS6809/12. Доволен съм от телевизора, но както всички тука споделяте, откъм формати на видео и субтитри - трудна работа. Въпроса ми е, има ли начин да подкарам idx субтитри и ако не, има ли друг формат субтитри, които да поддържат 3D, така че да мога да гледам 3D филми с 3D субтитри от флашката. Не че варианта с HDMI кабел го няма, но защо да се мъча да включвам всеки път компа. Другия ми въпрос е дали някой е подкарвал външни субтитри през DLNA сървър ...какъвто и да е формат, аз до сега не успях, въпреки че пробвах поне 5 сървъра.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    58
    #53

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от viktor_tl Виж публикацията
    Здравейте,
    Имам Philips 40PUS6809/12. Доволен съм от телевизора, но както всички тука споделяте, откъм формати на видео и субтитри - трудна работа. Въпроса ми е, има ли начин да подкарам idx субтитри и ако не, има ли друг формат субтитри, които да поддържат 3D, така че да мога да гледам 3D филми с 3D субтитри от флашката. Не че варианта с HDMI кабел го няма, но защо да се мъча да включвам всеки път компа. Другия ми въпрос е дали някой е подкарвал външни субтитри през DLNA сървър ...какъвто и да е формат, аз до сега не успях, въпреки че пробвах поне 5 сървъра.
    Доколкото знам до момента няма вграден в тв-то плеър, който да поддържа idx. 3D си върви със srt, ама доста се губи ефекта. През HMS /руската версия/ субтитрите вървят без проблем, само че се правеха някакви първоначални настройки - правил съм го преди повече от година и не помня точно. Веднъж настроено си изкарва субтитрите винаги. Виж в темата за DLNA - от този форум доста неща се научават.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    142
    #54

    Отговор: Philips TV 2015

    С HMS при всяко пускане се търси с кой точно кодек или каквото е там се декодира- шантава работа и аз също вече не го ползвам.

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    5
    #55

    Отговор: Philips TV 2015

    Здравейте колеги,
    След като телевизора ми се върна от сервиз ми дава грешна информация за предаването в момента като пусна канал и цъкна на инфо бутона, преди си беше добре.. часовника съм сверил ръчно ЕПГ-то си дава програмата точно обаче инфото за текущото предаване се движи с един час назад. модела ми е 6719/12 с последен софтуер съм с КА модул.
    Моля помогнете ми много се дразня.. четох доста а за това нищо не пише.Мисля си че е от държавата но не се сменя от никъде в настройките часовника съм го сверил ръчно! връщах телевизора към заводските настройки и часовника ми мърда един час назад ..

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Ka4akow Виж публикацията
    Доколкото знам до момента няма вграден в тв-то плеър, който да поддържа idx. 3D си върви със srt, ама доста се губи ефекта. През HMS /руската версия/ субтитрите вървят без проблем, само че се правеха някакви първоначални настройки - правил съм го преди повече от година и не помня точно. Веднъж настроено си изкарва субтитрите винаги. Виж в темата за DLNA - от този форум доста неща се научават.
    Здравей,
    Относно субтитри през ДЛАН-а през руския сървър "Домашний медиа-сервер"
    си тръгват но ако имената не са им еднакви от пс-то ги прикачваш към филм-а през самия сървър има си опция става с два клика
    Този пост е редактиран от Anton Stoilov; 02-02-15 в 22:17.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    58
    #56

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Anton Stoilov Виж публикацията
    Здравейте колеги,
    След като телевизора ми се върна от сервиз ми дава грешна информация за предаването в момента като пусна канал и цъкна на инфо бутона, преди си беше добре.. часовника съм сверил ръчно ЕПГ-то си дава програмата точно обаче инфото за текущото предаване се движи с един час назад. модела ми е 6719/12 с последен софтуер съм с КА модул.
    На 6509, който мисля е със същия процесор като твоя, ЕПГ и часа са точни. Да не би при настройка на каналите държавата да е Германия или някоя друга от Европата - тогава се получава такова изместване.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #57

    Отговор: Philips TV 2015

    Предположения за модели 2015
    https://translate.google.ru/translat...%2F&edit-text=
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 03-02-15 в 22:45.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    35
    #58

    Отговор: Philips TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Предположения за модели 2015
    https://translate.google.ru/translat...%2F&edit-text=
    По това се предполага че, 6-та и 7-ма серия ще имат ОС Android. Така ли да го разбирам!
    Този пост е редактиран от Vladimir3177; 05-02-15 в 17:03.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #59

    Отговор: Philips TV 2015

    Да. А ако искаш може да го попиташ и в германският подфорум за Филипс
    Philips LCD-TV / Fernseher: Erfahrungen

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    10
    #60

    Отговор: Philips TV 2015

    Здравейте, малко странен въпрос, на който не можах да намеря отговор...
    Имам телевизор от въпросната марка, 47" , точния модел може да напиша по-късно, че в момента съм на работа (smart tv e)
    Та въпроса е: Като сверя часовника ръчно, за един ден изостава с около 10минути !!! Не е нормално ?!?
    Съответно guide-а и той се разминава заради часовника.
    Телевизора е още в гаранция, и се чудя какво да правя. Има ли вградена батерия специално за часовника ?
    Да поясня - телевизора не е вързан към интернет.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 29 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonik TX-L42ET5E vs. Philips PHILIPS 40PFL5507K
    От sasa във форум Philips телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 21-09-12, 19:42
  2. PHILIPS 32PFL4606H или PHILIPS 32PFL5606H?
    От taralion във форум Philips телевизори
    Отговори: 38
    Последно: 25-05-12, 12:27
  3. Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    От dodido във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-11, 09:22
  4. Philips 40PFL5605H или Philips 40PFL5625H
    От mrezata във форум Philips телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 24-02-11, 10:56
  5. системи за домашно кино-PHILIPS HTS-6100/12,PHILIPS HTS-8100/8140
    От maddog9 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-09-09, 13:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе