Страница 2 от 38 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 556

Sharp Телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #16

    Отговор: Sharp TV 2015

    След Филипс ,Тошиба и ШАРП спират да се занимават и произвеждат телевизори и си продават заводите и бранда .
    ”Шарп” спира да произвежда телевизори за Северна Америка - Новини от Economic.bg

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #17

    Отговор: Sharp TV 2015

    Стара информация
    Реда на спиране беше следният - Siemens, Telefunken, Nokia, JVC, Hitachi, Akai, Philips, Toshiba, Sharp....а сега след като затвориха завода си в Китай, Panasonic се чудят дали да не затворят и завода си в Мексико където произвеждат 500 000 телевизора за североамериканският пазар.

  4. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #18

    Отговор: Sharp TV 2015

    Ето вьзможност за БГ производството да навлезе МАЩАБНО у света. С небеизвесните марки/опера, пирин, и сите са СМАРТ/

    ПС-Малко се отклоних от мечтите си В тази тема.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    17
    #19

    Отговор: Sharp TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Стара информация
    Реда на спиране беше следният - Siemens, Telefunken, Nokia, JVC, Hitachi, Akai, Philips, Toshiba, Sharp....а сега след като затвориха завода си в Китай, Panasonic се чудят дали да не затворят и завода си в Мексико където произвеждат 500 000 телевизора за североамериканският пазар.
    Между другото,когато си взех сегашния тв нео,се колебаех между него и този телефункен -

    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...X280DLBPOS-LED

    тогава около коледа беше 539 лв без оскъпяване.Само че служителите на полиса направиха всичко възможно за да не го взема-разубеждаваха ме по всякакви начини,докато накрая единия не каза,че смарт-функцията му не работела,като проблема бил в сървъра на телефункен.Това ме отказа тотално,иначе не знаех че вече не произвеждат тв,а като гледам сега цената му е леко преувеличена

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #20

    Отговор: Sharp TV 2015

    Марката беше продадена и сега се произвежда в Турция.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #21

    Отговор: Sharp TV 2015

    И Sharp за какво го построиха този голям завод за панели не мога да ги разбера, само за Хамерика и препродаване ли... нямам думи.

    Засега остават на американският пазар но се оттеглят от Европа.

    Sharp has licensed its TV brand in Europe to Universal Media Slovakia, effectively exiting the European TV market.
    http://www.fudzilla.com/news/36953-s...seas-factories

    Поне този път не са пак китайци...
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-02-15 в 09:35.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    4
    #22

    Отговор: Sharp TV 2015

    Здравейте, спрял съм се на този модел телевизор 3D LED телевизор Sharp LC-50LE771EN - Интермаркет - Интерсервиз Узунови АД - вашият онлайн магазин за уреди за вграждане, вграждане уреди, бяла техника, аспиратори за вграждане, абсорбатори , фурни за вграждане, печки, плотове за вграждане, котлони з но като чета за ШАРП и започвам да се разубеждавам за марката. Не намирам и отзиви за са самия модел. Въпроса ми е струва ли си този модел или да се насочвам към друг марки?

  10. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #23

    Отговор: Sharp TV 2015

    Земи си друга марка-Сони например-доволен ще останеш

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #24

    Отговор: Sharp TV 2015


  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    4
    #25

    Отговор: Sharp TV 2015

    Никой ли не може да сподели мнение за този модел 3D LED телевизор Sharp LC-50LE771EN? За сега съм се спрял на него но ако не взема шарп ще се спра на самсунг.

  13. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #26

    Отговор: Sharp TV 2015

    НЕ КУПУВАЙТЕ ШАРП-ПЪЛНИ БОКЛУЦИ,а интерсервиз узунови НЕ ИМ ПУКА ЗА КЛИЕНТИТЕ.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    26
    #27

    Отговор: Sharp TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA Виж публикацията
    НЕ КУПУВАЙТЕ ШАРП-ПЪЛНИ БОКЛУЦИ,а интерсервиз узунови НЕ ИМ ПУКА ЗА КЛИЕНТИТЕ.
    Мартин Атанасов от Интерсервиз Узунови АД:

    За това, защото ти направих допълнителна отстъпка и безплатна доставка?
    За това, защото ми звънеше в 10 вечерта да ме питаш за туй онуй и аз ти вдигах.
    За това, защото ми звънеше и затваряше, за да те набера аз, че да ме питаш на филма с кокошките петела в ъгъла защо не се виждал добре в 3Д?!?

    Купи си прекрасен 60" Телевизор произведен наистина в Япония с Японски панел и сглобен в Япония, на цена на един що горе хубат телефон, и защото софтуера бил на Люве и не поддържал субтитри не спря да ревеш.

    Шарп както са пълни боклуци, така са изобретили LCD, RGB-LED, LED, Quattron, IGZO така правят телевизори със сертификати за качество на картината и звука, така правят най-големите телевизори серийно, така правят панели от доста години за всякакви мобилни устройства на Apple и други, така все още държат първо място за най-много произведени микровълнови, изобретили са Plasmaclustera и са го внедрили в хладилници си, пералните си, климатиците си, от 5-6 години го слагат серийно във всички японски и немски марки коли и още много други изобретения и ново въдения неща все достигнали до масовата им употреба.

    Ти какво си мислиш, че LG и Samsung са цветя немирисани ли? Добре, че е Хюндай, та имаха финансова възможност за 5 години да сринат пазара на черната техника. Какво си мислиш, че масовите модели LG и Самсунг са с корейски панели ли?! Че са много хубави и всичко им работи ли?!

    Престани вече с детските глупости ни остави нас от ИСУ-то да работим и да доставяме тази марка в БГ, защото го правим вече от 25 години и това ни е основното направление с което си изкарваме хляба.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 12-03-15 в 20:43.

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #29

    Отговор: Sharp TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от martony Виж публикацията
    Мартин Атанасов от Интерсервиз Узунови АД:

    За това, защото ти направих допълнителна отстъпка и безплатна доставка?
    За това, защото ми звънеше в 10 вечерта да ме питаш за туй онуй и аз ти вдигах.
    За това, защото ми звънеше и затваряше, за да те набера аз, че да ме питаш на филма с кокошките петела в ъгъла защо не се виждал добре в 3Д?!?

    Купи си прекрасен 60" Телевизор произведен наистина в Япония с Японски панел и сглобен в Япония, на цена на един що горе хубат телефон, и защото софтуера бил на Люве и не поддържал субтитри не спря да ревеш.

    Шарп както са пълни боклуци, така са изобретили LCD, RGB-LED, LED, Quattron, IGZO така правят телевизори със сертификати за качество на картината и звука, така правят най-големите телевизори серийно, така правят панели от доста години за всякакви мобилни устройства на Apple и други, така все още държат първо място за най-много произведени микровълнови, изобретили са Plasmaclustera и са го внедрили в хладилници си, пералните си, климатиците си, от 5-6 години го слагат серийно във всички японски и немски марки коли и още много други изобретения и ново въдения неща все достигнали до масовата им употреба.

    Ти какво си мислиш, че LG и Samsung са цветя немирисани ли? Добре, че е Хюндай, та имаха финансова възможност за 5 години да сринат пазара на черната техника. Какво си мислиш, че масовите модели LG и Самсунг са с корейски панели ли?! Че са много хубави и всичко им работи ли?!

    Престани вече с детските глупости ни остави нас от ИСУ-то да работим и да доставяме тази марка в БГ, защото го правим вече от 25 години и това ни е основното направление с което си изкарваме хляба.
    ако това се отнася до мен....................
    1.шарпа ми не е 60 инча
    2.не е произведен в япония
    3.струва мноооооого повече от един телефон
    4.нямаше книжка на български
    5.3д-то не работи иНЕ САМО ПРИ МЕН
    6. И Е ПЪЛЕН БОКЛУК
    7.АКО НЕ ИСКАТЕ ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ВИ ОСИРАМ-ВЪРНЕТЕ МИ ПАРИТЕ
    никога не звъня,за да чакам да ми се обадят и виж сега ПИЧ-сигурно съм по-голям от теб ,така че за детските глупости престани.друг колега от форума също изрева(дано се включи) и не на последно място,ако си пред мен и ми говориш по този начин ще се срешнеш с един хич не малък българин.
    8.никаква отстъпка не мие правена,а доставката е безплатна за всеки
    Този пост е редактиран от DUNDURMA; 13-03-15 в 00:13.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #30

    Отговор: Sharp Телевизори 2015

    Ти може да не си доволен...имаш си своите доводи, споделяш ги. Но не недей да правиш генерални изводи за марката от една нейна стока или бройка. Аз имам няколко неща от нея и съм много доволен. Също имам известно набюдение върху телевизорите им с Шарп панели и са на доста добро ниво.
    Този пост е редактиран от pilot; 13-03-15 в 00:43.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 38 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  2. Телевизори DSM???
    От dimex във форум Други телевизори
    Отговори: 29
    Последно: 04-02-13, 16:23
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  4. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 21:39
  5. Отговори: 1
    Последно: 17-06-11, 13:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе