Резултати от 1 до 4 от общо 4

Crown 22302

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #1

    Crown 22302

    Утре ще трябва да купя ТВ на родителите си, и бюджета е минимален, това което харесах набързо тази вечер е Crown 22302 в Зора за 235лв., ще се гледа с близу и дали ще стане техния КА модул, защото в сайта им не намерих информация точно за тази марка? За съжаление няма как да отидем на 26" защото цената е се качва на 290лв. Като гледам характеристиките си има всичко, и цифров и ефирен тунер, защото ще се и носи и на вилата и това е важно.

    Въпроса е за тези пари нещо друго подходящо?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #2

    Отговор: Crown 22302

    За протокола да се разпиша и кажа какво се случи, след бърз преглед на 3 магазина, имаше и интересни предложения, в техно... нещо си в мега мол в Люлин 26" за ~260лв., но марката даже не я запомних, crown не стигна да го видим на живо...и след преглед на техномаркет и технополис от 22-24" отидохме на 32", имаше отново промоция на КМЦ за 370лв., но "куче" марки собственика на ТВ отказва да има и купихме Самсунг 32H4000. Да цената му е висока (459лв.), но аз така или иначе си го харесвам този модел от доста време и нямаше как да не натежи при избора мужду LG, philips и sony...

    Пуснахме му цифрова през КА модула и за сега е ОК, в сравнение от моя А856 от 2008г. има разлика в картината, но за целта е идеален. Много малко ми се струват настройките му, но от най-ниската серия на Самсунг толкова...

    Ако купувам аз ТВ за кухнята бих качил поне на 5 серия от 2015г.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #3

    Отговор: Crown 22302

    Цитат Първоначално публикувано от raiders Виж публикацията
    Ако купувам аз ТВ за кухнята бих качил поне на 5 серия от 2015г.
    Няма съществена разлика в картината между 4 и 5-та серия.
    Ама и ти си един нормално е да не искат куча марка

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    172
    #4

    Отговор: Crown 22302

    Беше ми адски странно, баща ми не разбира нищо от телевизори (не, че аз съм специалист, но поне имам опит с лсд от 2008 и чета в нета), просто видя изложените в магазина и веднага отиде на Самсунг, LG и Сони. Сега каквото и да беше взел разликата с 14" кинескоп щеше да е голяма, а и цифровата е добре за сега и работи коректно с близу. Най-важното е да тествам от флашка снимки и филма от сватбата (на мр4 формат е) и нещата ще си дойдат на място, доволни клиенти!

    Иначе с нетърпение чакам април/май да видя новите модели на Самсунг на живо, а и се надявам да запазят тенденцията за по-ниски цени, дано и качеството се повишава... Просто само за гледане на цифрова ТВ мисля е добър вариант, а и с това което чета като инфо, е най-лесно да се гледат филми със субтитри или други неща от външни устройства.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Crown *ASW-H12B4/BPR - IPM
    От abclima във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 4
    Последно: 20-01-12, 19:46
  2. Bin - Crown D-18-IN
    От slowdead във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 1
    Последно: 08-12-11, 16:42
  3. Дим от LCD Crown
    От lubaka2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 27-05-09, 17:38
  4. DVD+USB Crown
    От odar във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 15-01-07, 22:09
  5. Tv CROWN 32
    От skalata6290 във форум Други телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 10-09-06, 20:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе