Страница 123 от 568 ПърваПърва ... 73113121122123124125133173 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,831 до 1,845 от общо 8506
Like Tree2121Одобрявам

Мнения и Избор на телевизор (инфо в първите постове)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #1831

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Заложи на 50“SONY доволен ще останеш.Проверено

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    16
    #1832

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Хм, този Philips http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...HD-LED/p/15760 доста ми грабна окото. За тези пари май си има абсолютно всичко, че и UHD, само че незнам Philips как са като телевизори. Докъто сонито е FHD, но пък си е сони. Вие сте по навътре в материята какво ще ме посъветвате.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #1833

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Наскоро ми предложихте Sony KDL-55W807C, 55W809C или 55W808C \до колкото ми казахте са що годе еднакви\, но от всякъде се опитват да ме откажат от тях. Имало проблеми с андроида и забивали много ...дали е вярно? Ако да към какъв друг модел да се насоча с приблизителна цена?

  5. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #1834

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Аз съм със Сони Андроид ТВ и не ми забива. Много кефи като, някой каже че имали проблеми, но не каже какви точно са проблемите. :D Това ми звучи като "не си купувай Сони, защото аз така казвам".

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    27
    #1835

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Проблема не е в софтуера а в хардуера на серивта W произвдство 2016.Личен пресен случай.Описал съм проблема в друга тема.Истината боли.Нападнаха ме обичащите марката.14 дни в къщи 8-ми ден в сервиза.Предстои смяна на основната платка на тв.Стойте далече от кашони и тв на които няма упоменат производител.Нямат Made in...........Пише Токио но едва ли.Дано съм помогнал.Пожелавам Ви успешен избор,

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #1836

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Колега,естествено че нямам нищо лично против теб,съжалявам за написаното от мен в другата тема....искам да се знае че по принцип нов телевизор се купува винаги от първите партиди...когато излезе като модел...статистиките сочат че те са най-сполучливи и рядко дефектират.Когато продължат серията и през следващата година например,както е в твоя случай...вече са свалили цената ,съответно са сложили и по-евтини елементи и компоненти вътре.Така че вероятността да дефектира нещо е значително по-голяма...Естествено че всеки иска да си вземе телевизор на ниска цена,но понякога това си има своите неудобства...като носене на телевизора по сервизите....горе долу такава е логиката....има много изписано по тази тема,който се интересува,нека да прочете из форумите....

    ПП. Сони се сглобява в Словакия....
    Този пост е редактиран от iveto; 21-10-16 в 22:55.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    27
    #1837

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Благодаря за точния коментар iveto.Смислен и искрен коментар.Например аз заставам пред тв от серията DW650 и виждам тъмните ъгли при техните супер клипове.Все едно ,че виждаш тв с коса.Ако аз съм производител никога не бих пуснал това нещо на пазара.На тези които предстои покупка да използват вътрешна информация от магазините,а ако нямат да направят така че да я получат.Колегата iveto e адски точен в коментара си.Успех........

    - - - - - - - - - -

    Прочетете написаното от IVETO 100 пъти,не прочетете го 1000 пъти......

    - - - - - - - - - -

    Ще споделя нещо интересно но и също много тъжно.Ако Вашия тв изписва логото на сони ,след което затихва,после пак се поява.Това го гкедах в продължение на 2 часа.Тв не реагира на нито един бутон на ДУ,не реагира и на бутона ма самото тв.Трябва да знаете ,че компамията сони иска да Ви каже следното; ВАШИЯТ ТЕЛЕВИЗОР Е МЪРТЪВ,НО КОМПАНИЯТА СОНИ Е ЖИВА И ТАКА ДО КРАЯ НА СВЕТА.Рекламата с логото продължава.панела работи.Изключете тв от контакта и към сервиза......

    - - - - - - - - - -

    Всичко това е художествена измислица която за съжаление аз изпитах.Сега ще бъда нападнат отново от почитателите на марката.Но аз се надявам на защита от човек с вратовръзка от самата компания SONY който ще Ви докаже ,че това е 100 процентова истина.Очаквам извенение от компанията SONY.Ще бъде голям майтап ако наистина се извинят..........има правописни грешки.не ме съдете.Нека атаката да започне сега...........

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #1838

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Така като гледам щом искаш и ДТС поддръжка W805/7/8/9 е за теб. Вече ти сам си прецени дали да е 43" или 50". 43w80х започват от 1149 лв. до 1199 лв., а 50W80x започват от 1449 лв до 1549 лв., което си е много. Панасоник имат хубави модели, но пък не поддържат ДТС. Аз ЛГ и Самсунг не харесвам и не ги следя, за това не мога да дам мнение за тях.
    Иначе казано Sony 43W805C покрива изискванията. FHD, поддръжка на DTS, 100 херца и се вмества идеално в бюджета. ---> 1149 лв. http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...3D-LED/p/16057
    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Това е дискутирано много пъти. hristoslav2 ти го написа и в другата тема. 755/756 и 805/7/8/9 са еднакви хардуерно. Просто при 755/756 е изключено 3Д-то от сервизното меню.
    ПП
    Сега проверих цените на моделите и не знам, какво има да му мислиш. 805 е най-евтин (1149 лв), но 755 пък върви в комплект със саундбар HT-CT80 за 1299 лв.
    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    - за аудиото ще оборудвам 5.1 система


    След като нямат ШИМ сонитата, а и input lag-a е добър, картината...100Hz, DTS... ще се заделят средства за 43" (дано не ми умалее).
    Предполагам онлайн дa се закупи от големите вериги е по-оферта, понеже имаш срок за връщане (и безплатна доставка).
    Удължената гаранция знаете ли колко струва, притеснен от това изказване на Ивето и на кашона какво трябва да пише? (доколкото разбрах не трябва да пише... Тokyo,... Japan...)?
    По Коледа или след НГ ще най-изгодно?П
    ПП:
    Гледам, 809C са го намалили и на двете места на 1100лв

    Относно цвета - ще гледам да е черен - опасявам се че светлия - ще прави отблясъци?!
    Този пост е редактиран от hakama; 22-10-16 в 15:00.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #1839

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    И все пак не ми се играе на тото някой би ли предложил аналог от Samsung или LG макар и да е с 300-500лв. по скъп. Разбирам, че и от тях може да има проблемни, но все пак да се застраховам ... Наистина около мен има много недоволни от тези Сони и в магазина ми е познат управителя ...той не ми го препиръчва в никакъв случай!

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #1840

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Естествено че никой управител в никой магазин няма да ти препоръча Сони...защото печалбата му е много малка от тази марка....почти наполовината е от печалбата на LG или Samsung например...няма да обяснявам коя марка от кои се внася и как се ценообразува и сформира цената към търговеца и съответно към крайния клиент...Само за информация ще отбележа че Сони и Шарп като марки са едни от най-рядко дефектиралите в сравнение с другите....иначе то ако слушаш управителите и вярваш на всичко което се пише по форумите,то никога няма да си купиш кола,телевизор,тостер и т.н.
    Трябва и малко късмет да имаш..както казва един приятел....преди да си купиш каквото и да е....отиди и запали една свещичка...

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #1841

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Работата е че не е само мнение на управител, а и на 2 собственика коитоо нямат общо.

    EDIT: Тъкмо бях в магазина и пуснах Сони-то, направих настройките, погледах малко от кабеларката на която съм и аз, пуснах филм от флашката. След това пуснах Samsung UE-55KU6472 и направих пак като на предния телевизор. Ами някак Самсунг-а по ми хареса като картина и по лесно си работя с менютатаи дистанционното/може би заради това, че използвам вече Самсунг/. Флашката също по лесно се използва. Ще използвам и 7% отстъпка и цената също не е проблем. Какво ще кажете за сравнението? 4к хич не ме блазни така че не ми е предимство. Гледа се картина на първо място и след това надежност, удобна работа.
    Този пост е редактиран от pulsedriverbg; 22-10-16 в 16:42.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #1842

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Цитат Първоначално публикувано от pulsedriverbg Виж публикацията
    Наскоро ми предложихте Sony KDL-55W807C, 55W809C или 55W808C \до колкото ми казахте са що годе еднакви\, но от всякъде се опитват да ме откажат от тях. Имало проблеми с андроида и забивали много ...дали е вярно? Ако да към какъв друг модел да се насоча с приблизителна цена?
    Друга марка с Андроид. Филипс го приложиха една година по-рано от Сони. Бързо научиха слабостите му и през втората година оправиха повечето бъгове.
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...HD-LED/p/15761
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...HD-LED/p/15769
    май със сони ползваха еднакви процесори в шаситата си

    Някои потребители твърдят че WebOS 3.0 на LG е по стабилна от Андроид.

    не си написал бюджет
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-S...HD-LED/p/15989
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...3D-LED/p/15456
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-10-16 в 18:51.
    pulsedriverbg одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #1843

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Бюджета е до около 2300 за 55ца. Като и 3д няма да се използва! Иначе не ми трябва Андроид специално, даже хич не ме бърка какво ще е. По горе написах важните за мен неща .... да не се повтарям.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1844

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Aко клониш към Самсунг, 55KS7002 е добър вариант.
    svetlio1 одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #1845

    Отговор: Мнения и Избор на LCD / OLED телевизор

    Излиза ми доста над първоначално замислен бюджет от 1700лв, вдигнат до 2000лв. и сега евентуално ако има нещо интересно до 2300лв. повече не смятам да раздувам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе