Страница 4 от 67 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1005

GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #46

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Не възможно а са го направили.
    Трябва да я пробваш, мисля че ще ти хареса, със същия панел е като A6J серията.
    20150424_150235.jpg

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията

    Да не говоря, че останалите параметри на хартия са само едни цифри, които в случая, даже не са лице приятни.
    Ще мине време, ще има хора които ще са си закупили този модел и тогава след определено време работа, могат да кажат как работи машината. Може и да топли, може и да работи както трябва, но всичко зависи за сметка на какво. На днешно време, подобни данни
    3800 kW (450 ~ 4100) не са климатизатор който е се води 12-ка. А консумацията от над киловат просто е ужасна.

    Сашо, в крайна сметка, машината е в бюджетен клас, нормално е да има параметри по-ниски от флагманите. По твоята логика, всички трябва да сме с коли на Тесла моторс, защото са високо ефективни, лошото е че малко могат да си го позволят. А и като цяло, всички параметри на хартия, си остават такива, и всяка конкретна ситуация определя реалните данни.
    Както и да е, хубаво е човек да има мнение, стига да не е субективно и продиктувано от интересите му.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    На пиедестал го издигнахте този модел, а все още не се знае как ще се представи... "Пази боже, сляпо да прогледне!"
    Хммм, пиедестал казваш, никой не е казал подобно нещо, просто си коментираме, една нормална машина. Не виждам защо се дразниш. Относно проглеждането, мисля че е добре да пробваш, може пък да има машини различни от тези, с които си свикнал
    Този пост е редактиран от P.Hristov; 25-04-15 в 11:44.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #47

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    P.Hristov,не ме разбирай грешно, но нямам нищо против модела, без да е минало известно време и да има впечатления от потребители. Не казвам всеки да е
    Цитат Първоначално публикувано от P.Hristov Виж публикацията
    с коли на Тесла моторс, защото са високо ефективни
    , но за мен подобни параметри не са добри. Както искаш го разбирай. Сега един въпрос - този модел от тази тема, същия за който говорихте в една друга тема ли е? Каква серия се води, че тези сигнатури са объркващи?

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #48

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Сега един въпрос - този модел от тази тема, същия за който говорихте в една друга тема ли е? Каква серия се води, че тези сигнатури са объркващи?[/FONT]
    Модела е различен, реално машината като база е GREE Change или GWH12KF, последващите букви оказват по специфичните детайли, К-е за монофазно захранване, А6 е за панел а G за ефективност. LC - low ambient cooling, LH - low ambient heating. Това, което до момента, се внасяше през Актон, Пламеа и някои други колеги е модела GWHxxKF K3DNA6J - реално машина оптимизирана за топъл климат (предимно за Гръцкия пазар, но и в Румъния се продава заради по-ниската цена), то и за това масово колегите свършват на KF буквите
    Този пост е редактиран от P.Hristov; 25-04-15 в 12:17.

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #49

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Благодаря ти за изчерпателния отговор.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #50

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Да ти кажа, и аз виждам зор понякога

  7. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #51

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от P.Hristov Виж публикацията
    Модела е различен, реално машината като база е GREE Change или GWH12KF, последващите букви оказват по специфичните детайли, К-е за монофазно захранване, А6 е за панел а G за ефективност. LC - low ambient cooling, LH - low ambient heating. Това, което до момента, се внасяше през Актон, Пламеа и някои други колеги е модела GWHxxKF K3DNA6J - реално машина оптимизирана за топъл климат (предимно за Гръцкия пазар, но и в Румъния се продава заради по-ниската цена), то и за това масово колегите свършват на KF буквите
    В Румъния никой не ползва климатици за отопление, затова и няма нужда от скъпи машини. Всички производители се оплакват от тамошния пазар. Даже дайкин, които имат офис с 35 служителя правят оборот колкото в БГ или по-малко, където нито има офис на Дайкин, нито 20 милиона население. Просто пазарът е такъв - все още в България климатици се купуват за отопление много повече, отколкото за охлаждане. Изключвам разбира се големите обекти - говоря само за битовия сектор.
    Този пост е редактиран от AC_From_Hell; 26-04-15 в 14:22.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #52

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от AC_From_Hell Виж публикацията
    В Румъния никой не ползва климатици за отопление, затова и няма нужда от скъпи машини. Всички производители се оплакват от тамошния пазар. Даже дайкин, които имат офис с 35 служителя правят оборот колкото в БГ или по-малко, където нито има офис на Дайкин, нито 20 милиона население. Просто пазарът е такъв - все още в България климатици се купуват за отопление много повече, отколкото за охлаждане. Изключвам разбира се големите обекти - говоря само за битовия сектор.
    Не съм много сигурен, но нямат ли малък офис в БГ с един човек? Може и да се бъркам де. Иначе, да в БГ масовият пазар наистина е за машини ориентирани към зимен период, изключае района на Петрич и Сандански

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #53

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Още чакаме крайните резултати за посочения климатик,а виждаме снимки кво е монтирано.Всичко българско и родно,след това се питаме "що така ве" няма довършена работа,което си е нормално за България.Нищо към никого но почти или винаги така се получава.

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #54

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    charliii - сори, но нещо не разбирам какво точно искаш да кажеш?

  12. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #55

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    За резултати ще почакаш има няма още 5 месеца като дойде зимата.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #56

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    То пък една зима последните години, същата като и лятото.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #57

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Ами чакахме тестове за консумация при различни мнусови температури,нищо повече от "обещаното".

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #58

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    За тази машина не съм обещавал

    - - - - - - - - - -

    И все пак, в понеделник мога да предоставя официален тест рипорт на машините, в който има данни за консумацията.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #59

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Подсещане за резултатите от тестовете!

  18. Novice
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    1
    #60

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Здравейте! Направих си регистрация във форума, защото търсех информация за GREE GWH12KF-K3DNA6G . Тук определено намерих най-подробна информация! Искам да отбележа, че не съм професионалист в областта на климатиците, а просто се отопляваме с климатици от 9-10г и съм базов юзер. В момента трябва да избера климатик за помещение хол и кухничка. Малко ме притесни това, че не се знае дали ще отоплява зимата прилично, При мен става въпрос за 20 кв помещение 2.55 м високо, 2 прозореца и 1 врата ПВЦ 5 камерно с КА стъкло около, ~6кв метра дограма общо . Отдолу са гаражи, отгоре покрив-въздух, едната стена е стълбище и баня, които не са отопляват, на срещуположната стена половин стена има разположена спалня, останалите стени са външни. Под пода има 7 см стиропор вътрешно разположен, на тавана също ще се сложи някаква изолация от към покрива, Също така стените ще бъдат изолирани със 7 или 10 см неопор външно /без тази от към стълбището, тя е вътрешна на къщата/. По принцип на няколко години все избарам по някой климатик за сега успешно, но този път бюджета е по ограничен до към 900-1000 лв със монтажа и съм малко притеснен, да не се мръзне зимата. Да си задам въпроса така да го слагам ли смело този климатик,при моята ситуация или няма шанс да отоплява нормално при температури под -10г (тоест стайната температура да ми бъде около 20-22градуса)?
    При положение, че Gree-то не става - за споменатото помещение, за колко пари най-малко мога да си купя климатик, в който да съм сигурен, че ще топли зимата при под -10°?
    Този пост е редактиран от avenger; 30-09-15 в 19:08.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 67 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор между GREE GWH12KF, SANG GWH12MB и Nippon - KFR 14 DC LUX
    От miroslavkl във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 8
    Последно: 19-10-12, 23:07
  2. Става ли Gree GWH12KF za 32 кв.м.
    От kudj00 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 11:40
  3. Отговори: 3
    Последно: 12-05-11, 11:07
  4. Малко помощ за избор/купуване на ново РС
    От Cko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-05, 09:18
  5. Нещо ново в Win XP Update?!
    От bestman във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-04, 16:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе