Страница 11 от 67 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1005

GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #151

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    GREE видях че предлагат доста повече модели ще ги вкарват ли тук?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #152

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Реално за Европа се предлагат само два модела в повече, те са Lomo и Hansol.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  4. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    821
    #153

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Гледам повече се предлага viola от колкото change.Виолата е по-красива ,повече екстри ,по-тежки тела.Номинал и максимал смешни за 12ска,по-скъп като цена.Има ли ползватели с тази машина да споделят нещо за нея.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #154

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от popov Виж публикацията
    Гледам повече се предлага viola от колкото change.Виолата е по-красива ,повече екстри ,по-тежки тела.Номинал и максимал смешни за 12ска,по-скъп като цена.Има ли ползватели с тази машина да споделят нещо за нея.
    Сравнени с конкурентите в ценовият клас, не са смешни, относно нивото на шум от първа ръка мога да кажа, че машината не е лоша (от три месеца ползвам 12ка с WiFi). Реално няма да мога да кажа как е зимата, защото живея в апартамент с ТЕЦ.

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #155

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Виолата вътрешното е тежко заради лицевия панел дебела двоина пластмаса. Вътрешното е наистина тихо за сметка на външното което си побръмва.

    Sent from my K012

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    1
    #156

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Здравейте,
    от сепемтеври имам този климатик, но досега нямах възможност да го изпробвам. Сутринта станах много рано за конференция с Америка и ми стана студено. Температурата отвън беше към 4-5 градуса и реших да го пусна. Зададох 24 градуса и го оставих на Auto. Климътикът успя да стопли доста бързо, като в началото работеше на максимална мощност. След това премина на средна, а накрая на ниска скорост. Подуха още 5-10 минути и спря. Като казвам спря, имам предвид че жалюзите се преместиха сами на средна позиция (но не се затвориха), като от там не духа, а от вън не се върти вентилатора. През 40 минути климатика пак се включва, стопля и после пак спира. Бях останала с впечатлението, че инверторните климатици не спират (не съм имала климатик досега)? Нормално ли е това поведение на климатика? Малко инфо - стаята е 21кв, северно изложение, изолация и нова дограма.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #157

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Всеки инверторен климатик има определена минимална мощност, под която ако паднат топлозагубите и той ще спре, независимо че е инверторен. Ще работи постоянно, когато нуждите са в диапазона между неговата минимална и максимална мощност.

  10. Novice
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    5
    #158

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    От около 2 седмици имам този климатик но нещо не ми работи като хората. Като му задам дадена температура примерно 24 градуса стопля що годе добре и бързо след това изключва и не се пуска дълго време. Като падне температурата доста може би под 20 градуса чак тогава започва да работи. А от няколко дена забелязвам че и струята на въздуха е леко хладна не си е топла. От какво ли може да се дължи това. Климатика е съвсем нов монтираха ми го на 23 септември а реално го ползваме от 12-13 октомври!

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    559
    #159

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    За хладката струя, да се вика техник, относно успиването, може да се дължи на лошо обдухване на сензора във вътрешното тяло (има ли от дясната страна на машината близка стена или перде/завеса), може ли да качите снимка на дистанционното?

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  12. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #160

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    roken
    Я го вдигни на 30 гр. и виж дали ще почне да духа топло.Ако 5 мин. след увеличаването на градусите не задуха топло викай техник.
    Този пост е редактиран от bobovo; 21-10-16 в 19:55.

  13. Novice
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    5
    #161

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    P.Hristov Ето това е разположението на климатика. А това му е дистанционното . bobovo пробвах с увеличаване на градусите но ефекта е почти никакъв. Ходих в магазина от където го купих и ми казаха че било от настройките промених ги както те ми казаха но пак нямаше ефект. Явно ще трябва да си ги викам на място да си го видят.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    • Тип файл: jpg 2.jpg‎ (208.8 KB, 2603 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 1.jpg‎ (39.5 KB, 3155 Прегледи)

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    74
    #162

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    И аз имам този модел и се държи по подобен начин. Но при вдигане на температурата с 1* от ДУ реагира веднага и тръгва. При стартиране и auto fan, оборотите на турбината са високи и струята се усеща хладна. Постепенно набира и стопля. Писах в сайта на Gree и ми отговориха следното:

    Здравейте,

    При този модел климатик, датчикът по който се управлява машината не е върху топлообменника (както на повечето машини), а е поставен долу в дясно и е много важно климатикът да не е монтиран близо до стена или завеси, да няма прах или боклуци в технологичния отвор на датчика. Вариантите са два за подобряване на функционалноста.
    1. Датчикът да се изнесе на друго място (или върху топлообменника, или отстрани)
    2. Да се ползва опцията "I feel". При нея управлениета става по датчик в дистанционното. Трябва пряка видимост и обновяването на информацията се извършва на 10 минути. Тук трябва да отбележа, че този модел се е продавал с два вида дистанционно управление (беличко със син кант и сиво). При бялото няма опцията "I feel"
    По отношение на тръгването на вентилатора на вътрешното тяло - няма проблем с платката. Така трябва да работи машината. Тръгва на максимална скорост с цел да обдуха топлообменника.

    Signature With kindest regards,

    T. (Todor) Popov
    Automation and After Sales Manager

  16. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #163

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Нищо чудно щом при задаване на 30 гр. пак не духа горещо да е останал без фреон.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    74
    #164

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    Цитат Първоначално публикувано от bobovo Виж публикацията
    Нищо чудно щом при задаване на 30 гр. пак не духа горещо да е останал без фреон.
    Не е споменал да е задавал 30*.

  18. Novice
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    5
    #165

    Отговор: GREE GWH12KF-K3DNA6G(LCLH) - малко снимки на нещо ново

    "I feel" ползвах опцята но изобщо не изключваше климатика. За фреона не ми се вярва за 10 дена работа да е изтекал А за датчика техниците ли да си викам за да го преместят?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 67 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор между GREE GWH12KF, SANG GWH12MB и Nippon - KFR 14 DC LUX
    От miroslavkl във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 8
    Последно: 19-10-12, 23:07
  2. Става ли Gree GWH12KF za 32 кв.м.
    От kudj00 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 11:40
  3. Отговори: 3
    Последно: 12-05-11, 11:07
  4. Малко помощ за избор/купуване на ново РС
    От Cko във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-05, 09:18
  5. Нещо ново в Win XP Update?!
    От bestman във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 19-02-04, 16:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе