Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 91 до 104 от общо 104

Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #91

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Хахаххахахаха, пак утрепа коча с лопатата..... Казваш натривали мундщука с памуче със спирт.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #92

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    Хахаххахахаха, пак утрепа коча с лопатата..... Казваш натривали мундщука с памуче със спирт.
    Така ми казаха, може и да не е това номера, но номер има. Как иначе показания от 0,4-0,5 скачат на 1.2 от една малка бира? Ти, като професионалист кажи възможно ли е?
    Явно нещата са били добре отработени - висят на 100м след заведение и спират. Ако си пил наистина - плащаш. Ако не си - прилагат ти номера и пак плащаш. Ако се заядеш и искаш акт или да отидеш на кръвна проба сигурно се правят на благородни - "абе сега ти се размина, че може и апарата да не у ред, ама друг път внимавай".
    Този пост е редактиран от Lupus; 03-07-15 в 20:39.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #93

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    ама га нарушавате не ревете

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #94

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Абе как мен като са ме спирали и снимали за всички 25 години откак съм шофьор, все съм бил в издънка и никой не ми е правил постановки, пък други такива пиеси им разиграват. Чак да се почуства човек дискриминиран, недооценен един вид

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #95

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    ама га нарушавате не ревете
    Га нарушаваме си плащаме, ам га се пробват да ни таковат, се бориме! Ама като те надупи системата хич не е лесно! Оня си ползва фуражката и глава му не требе!

  7. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #96

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Тая тема отдавна се изчерпа вече и е време за 1 хубав ключ-секретен.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #97

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Отдавна и е време!
    +1 за Синия за защитата "Честта на пагона"!

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #98

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от AC_From_Hell Виж публикацията

    Друго такова място (за варненци) е спирка Евксиноград посока Златни Пясъци. Там редовно пазят несъществуващ знак 60 и хората толкова са повярвали, че този знак съществува, че действително си карат с 60. А той е преди предното кръстовище и дори има знак, който обозначава двете кръстовища. Аз си карам с 90, спирали са ме поне 6-7 пъти и нямам нито едно наказание, защото им обяснявам, че колкото и да пишат няма как да мине в съда тъпия им акт...
    Или са били много руси катаджиите или е било преди мнооого лета, понеже там знаци си има от много време. Мен за скорост там не са ме спирали, дори си мисля, че стпят там точно когато има важни в резиденцията и превантивно да намалят колите и да се вижда, че е има контрол. Спирали са ме като правя обратен на излизане от бензиностанцията и то няколко пъти, но сме се разбирали без плащане и глоби.

    Видеото е от днес
    https://youtu.be/jlz3JYFquD0

  11. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #99

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Хахаха, ти също май си рус.

    На твоето видео се вижда следното, което е и описаното от мен в първия ми пост:

    След спирка "Стамболийски" има знак ограничение 60км/ч, а веднага след него знак за кръстовище. Кръстовището се вижда на видеото, то е точно след знака, това е един от сервизните изходи на резиденция "Евксиноград". Даже май се забелязва и знак "Стоп" там. След това кръстовище, което отменя знак за ограничение 60км/ч идва следващото кръстовище, на което се намира и спирка Евкиноград, като в последната секунда на клипчето ти се виждат знак за други опасности и знак за самото кръстовище.

    Катаджиите (ако се сетиш, че огранизението е 90) излизат с номера, че изхода, заедно с Евксиноград било едно цяло кръстовище, на което аз директно отговарям с двата знака.

    Както казах, този знак важи до края на следващото кръстовище, а именно сервизния изход на резиденцията. Ограничението на спирка Евксиноград е 90км/ч и никой към момента не може да ме убеди в противното.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #100

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от AC_From_Hell Виж публикацията
    Както казах, този знак важи до края на следващото кръстовище, а именно сервизния изход на резиденцията. Ограничението на спирка Евксиноград е 90км/ч и никой към момента не може да ме убеди в противното.
    Принципно си прав , но важи и ако е оставена табелата - 2000метра под знака, която някои усърдно махат, но я имаше допреди месец.

  13. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #101

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    Принципно си прав , но важи и ако е оставена табелата - 2000метра под знака, която някои усърдно махат, но я имаше допреди месец.
    Тази табела започнаха да я поставят доста скоро и изобщо не знам дали е законна или си я монтират от КАТ, както си монтират и по по-пустите пътища в страната.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #102

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Ахах, наистина имало там пресечка

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    1
    #103

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от VPM Виж публикацията
    Питам дали си заслужава да обжалвам предвид факта, че "снимките" са меко казано "бой на негри в тъмна нощ".
    С други думи - дали "снимките" са задължително доказателство за електронен фиш.
    Снимката при тях се вижда отлично, принтера им е смотан. Ходих с колегата да се разпознавам в Кат, понеже на снимката не се виждаше. Та ако е за съда сигурно ще извадят по-добра снимка

  17. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #104

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от blue1 Виж публикацията
    ...... Всички радари с памет имат време на изчакване от 10 секунди преди да запаметят информацията, за което време оператора може да прецени дали да изтрие показанието или да го остави да се запиши. Изтриването става с натискането само на един бутон, но даже и да приемем, че съвсем съзнателно са запаметили показания на някой който не са смеели да пипнат ......
    Само да уточня - според мен мобилната камера няма време за изчакване!
    Преди седмица с мой приятел "някакъв Началник в системата" се върнахме след 2-3 минути да му "коригират" или изтрият записа .....
    Така, че в тази Държава - всичко става !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567

Подобни теми

  1. Коригиране на снимка
    От ViK във форум Общ - софтуер
    Отговори: 17
    Последно: 22-08-07, 11:01
  2. как се обръща снимка с ...........
    От aHuY във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 27-09-06, 23:51
  3. Как да побликувам снимка
    От midjis във форум За Форума
    Отговори: 3
    Последно: 05-07-06, 09:52
  4. Снимка на Windows
    От Tores във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 04-04-05, 20:26
  5. Снимка
    От Brrrr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 12-09-03, 01:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе