Резултати от 1 до 7 от общо 7

"Побългаряване" на захващането на телевизор 32W705b за стена

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    41
    #1

    "Побългаряване" на захващането на телевизор 32W705b за стена

    Както е известно, този модел е по-странен откъм захващане за стена. В комплекта има стойка, която служи както за поставянето върху повърхност (например маса), така и за окачването на стена. Обаче телевизорът не е съвместим със стандартните ВЕСА стойки. Аз искам да го поставя на стойка, която може да се върти наляво-надясно и нагоре-надолу. По принцип, от СОНИ предлагат адаптер, който обаче струва 80лв. Не мисля да им давам пари за адаптер и отделно от това за нормална стойка. Днес бях в Технополис, където един от консултантите ми каза, че можело да се сложат някакви други винтове с които телевизорът ставал съвместим със всички стойки. Ако някой има опит или просто знае как стават тези работи, моля да помогне. Благодаря!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    4
    #2

    Отговор: "Побългаряване" на захващането на телевизор 32W705b за стена

    Отзад има 4 болта за стойка. Има универсални стойки, на които може да се захване телевизора за тези болтове...мисля!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    41
    #3

    Отговор: "Побългаряване" на захващането на телевизор 32W705b за стена

    По-нестандартна е ситуацията и иска намеса или адаптер. Това е със сигурност. Ама тъй като не съм много в час, по-скоро търся хора със същия телевизор или от същата серия да споделят как са се справили със ситуацията....

  5. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #4

    Отговор: "Побългаряване" на захващането на телевизор 32W705b за стена

    Почвам и аз да се оглеждам за стойка за същия модел телевизор. Ще взема сега една с тилт за 30 лева и ще пробвам да я побългаря. Ако имам положителен резултат, ще пиша

  6. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #5

    Отговор: "Побългаряване" на захващането на телевизор 32W705b за стена

    В крайна сметка си купих това от e-bay: Sony Bravia LCD Vesa Screw Bolt Mount Adapter Fixing Kit Bracket W6 W7 W8 | eBay

    С него би трябвало да няма проблеми при монтажа на каквато и да е стандартна VESA стойка.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    41
    #6

    Отговор: "Побългаряване" на захващането на телевизор 32W705b за стена

    Аз също си го купих, ама има малка подробност. Не на която и да е стандартна стойка, а на всяка, която поддържа VESA 300x300.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #7

    Отговор: "Побългаряване" на захващането на телевизор 32W705b за стена

    Аз стандартни викам на тези, които поддържат всички VESA стандарти, иначе просто не са стандартни Но добре, че поясни! Абсолютно прав си!

    Аз моя го монтирах на такава: https://www.zora.bg/x-tremer/2650t/23437

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Помощ за избор на "LCD/LED" телевизор - "40-46" инча
    От Jimbata във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 28-01-12, 19:16
  3. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  4. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе