Резултати от 1 до 7 от общо 7

Въпрос към притежателите на Airlec Premier SAS Digital?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    32
    #1

    Въпрос към притежателите на Airlec Premier SAS Digital?!

    Moля притежателите на лъчиcт paдиaтop Аіrеlес Рrеmіеr ЅАЅ Dіgіtаl (с дигитален дисплей) дa cпoдeлят пpи пpeĸъcвaнe нa зaxpaнвaнeтo ĸъм ypeдa (пpимepнo cпиpaнe нa тoĸa или извaждaнe нa щeпceлa oт ĸoнтaĸтa) дaли cлeд ĸaтo ce възcтaнoви зaxpaнвaнeтo, paдиaтopa вĸлючвa ли ce бeз вaшa нaмeca cъc cъщитe нacтpoйĸи нa пpoгpaмa и тeмпepaтypa, или тpябвa oтнoвo дa ce пycĸa и нacтpoйвa?Мисля да го ползвам с електронен таймер за контакт, който всъщност прекъсва и възстановява захранването към уреда в настроения интервал от време и затова, ако не може да се ползва радиатора по този начин да знам да се ориентирам към друга марка.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #2

    Отговор: Въпрос към притежателите на Airlec Premier SAS Digital?!

    http://www.airelec.bg/files/upload/b...72f7c45db8.pdf
    AIRELEC - Електрически конвекторни радиатори, ел. лъчисти радиатори, отопление за баня

    Питай директно фирмата - вносител.
    Ама щом не видях да е записано в упътването, значи не съхранява настройките на температурата при спиране на тока. Поне не повече от 1 час.
    Ако не ме лъже паметта, толкова даваха на старите цифрови контролери на ADAX.
    Най-високият клас на Muler Groupe е Noirot, но е и по-скъп: Лъчисти инфрачервени радиатори

    Успех!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    32
    #3
    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    http://www.airelec.bg/files/upload/b...72f7c45db8.pdf
    AIRELEC - Електрически конвекторни радиатори, ел. лъчисти радиатори, отопление за баня

    Питай директно фирмата - вносител.
    Ама щом не видях да е записано в упътването, значи не съхранява настройките на температурата при спиране на тока. Поне не повече от 1 час.
    Ако не ме лъже паметта, толкова даваха на старите цифрови контролери на ADAX.
    Най-високият клас на Muler Groupe е Noirot, но е и по-скъп: Лъчисти инфрачервени радиатори

    Успех!
    Питах фирмата вносител и отговориха, че не са сигурни, но по скоро не ги запазва настройките, затова исках някой, който ползва и е пробвал или му се е случвало да гасне тока да каже. Ще видя, може и да се насоча към Noirot, мисля че те са с механично управление. Аз отначало се бях насочил към тях, специално модела Aurea SAS, че и като цена ме устройва, но сега май този модел е заменен с Aurea 2 SAS, които са по-скъпи.
    За Atlantic се чудех, но май не си заслужават така като чета коментари за тях.
    Благодаря все пак за инфото.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    32
    #4

    Отговор: Въпрос към притежателите на Airlec Premier SAS Digital?!

    Купих си въпросният лъчист радиатор - Аіrеlес Рrеmіеr ЅАЅ Dіgіtаl 2000W. Помни си настройките и след няколко дни даже, доколкото разбрах много дълго време би трябвало да ги помни. Реших да споделя, ако някой се интересува. Без проблем може да се ползва с таймер за контакт или самрт (WiFi) контакт.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    1
    #5

    Отговор: Въпрос към притежателите на Airlec Premier SAS Digital?!

    И как са тези лъчисти радиатори в крайна сметка?И аз съм се навила за лъчист радиатор-Airelec SAS 1500,но не мога да му намеря място-грее ли много отпред?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    74
    #6

    Отговор: Въпрос към притежателите на Airlec Premier SAS Digital?!

    Отпред има топлина само най-горе. По решетката е приятно топъл. Задължително монтирай срещу мястото където най-често се седи в помещението. Аз имам 2кв и 1.5кв от тези радиатори. В спалнята повече от 19С не пускам, 2кв беше в хола, но монтиран грешно и не беше оптимално поставен.

    Сега го преместих в детската срещу леглото на детето. Още не съм тествал, но едва ли ще го пускам на повече от 20С.

    Поръчал съм вертикален лъчист на Noirot но вече 20 дни го чакам, че нямаше наличен в БГ.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    74
    #7

    Отговор: Въпрос към притежателите на Airlec Premier SAS Digital?!

    В детската стая е много топло 14кв.м. вътрешна, южна. Съседа яко топли също и на 22С пуснат 2000w съм по тениска с къс ръкав. Бебето щастливо суче. Пълна идилия. Навън е 1С

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HDV-18A 5.1 Digital Audio Decoder Dolby Digital DTS AC3
    От martosblack във форум Аудиотехника
    Отговори: 18
    Последно: 11-12-10, 15:02
  2. Въпрос за Optical digital
    От daktylos във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 28-10-09, 19:27
  3. Въпрос към притежателите на ECS K7VTA
    От Eddie във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 8
    Последно: 28-02-03, 15:44
  4. Premier Manager 2000
    От hipo във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 16-01-02, 12:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе