Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20
Like Tree4Одобрявам

Избор на хладилник с фризер 2016

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    7
    #16

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Днес реших да взема LG-то.
    У нас с двама тинейджъри храна почти не се задържа, но все пак ще бъде нофрост. Благодаря на всички, които се включиха.

    - - - - - - - - - -

    Здравейте, днес реших да взема този Бош от Технополис
    http://www.technopolis.bg/bg/Combo-f...6VL31/p/663831
    Казаха ми, че имат само мостра. При положение, че вчера закупих от тях пералня, котлон и фурна, поисках да ми направят отстъпка за хладилника, плюс това е и мостра. Останах втрещена когато чух, че ми правят 4% отстъпка за хладилника!!! И то за мостра.

    - - - - - - - - - -

    Да споделя, след разговор с управителя на Технополис в Пловдив отстъпката за мострата на Бош е вече 5 % .
    Този пост е редактиран от Nina24; 09-02-16 в 21:40.

  2.  
     
  3. Member Аватара на brave
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    London UK
    Мнения
    295
    #17

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Бих казал че този Бош е доста скъпичък и дори няма (Дисплей и дръжки за отваряне). Но всеки сам си решава.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    7
    #18

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Наистина е скъп, но пък има отделение 0 С, както и голяма кутия за свежи зеленчуци.Вградените му дръжки не ми харесват, ще са трудни за почистване. Колебаех се между подобен AEG, със дръжки , но без кутия 0 С и със 66 лв. по-евтин от Боша( на който ми правят 5% отстъпка). Така, че за сега остава Боша.

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2015
    Живее в
    София
    Мнения
    5
    #19

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    Здравейте, бихте ли споделили какво ви е мнението за този модел Liebherr - LIEBHERR CNPesf 4003

    От една страна в избора ми ме разколебават негативните мнения, които прочетох за продуктите и за сервизното обслужване на марката. От друга страна, при 3 годишна пълна гаранция и при възможност за нейното удължаване до 5 или 10 години /пълна гаранция, чрез доплащане/, мисля че вариантът на който съм се спрял не е никак лош и като марка и като гаранционни условия.

    Вие на какво мнение сте за марката като цяло или за конкретния модел /ако имате наблюдения/?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,604
    #20

    Отговор: Избор на хладилник с фризер 2016

    От Либхер има едно основно оплакване от нас собствениците - дълготрайността на "вградения изпарител" при някои модели, който се оказа, че почти не подлежи на ремонт при пробив. Но няма негативни мнения за гаранционното и сервизното обслужване. Когато ми се развали на 3-тата година (имах оригинална 55 месеца гаранция без доплащане след регистрация към Либхер-България), хората си дойдоха веднага и смениха хладилника без никакви разправии. Предполагам и достатъчно части си има за сервизно обслужване ако повредата е ремонтно пригодна. Иначе с изключение на тази повреда други проблеми не съм имал с моя модел. Лошото е, че гаранцията ми е към края си и дано и новия не даде същия дефект, защото този път ще трябва да си купувам нов хладилник отново.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор на климатик 2016 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3492
    Последно: 01-01-17, 17:50
  2. трансформиране фризер в хладилник
    От kearny във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 14-06-14, 09:14
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Теч на вода от хладилник с фризер LG
    От angushev във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 28-08-10, 18:20
  5. Преработка на фризер в хладилник ?
    От Lupus във форум Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 10-07-06, 20:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе