Резултати от 1 до 3 от общо 3

Осветление за баня

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на emoivanov
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    46
    #1

    Осветление за баня

    Здравейте, съфорумци! Не знам дали тук е точното място на тази тема, но се надявам, че ще ми помогнете. Почти сме на финалната права с ремонта на банята, остава единствено за изберем осветлението. Разглеждах в Интернет, има толкова много различни модели осветителни тела, че взех да се обърквам и да не мога да избера. Много се колебая дали да разчитам на LED осветление или не, дайте съвет. Също така, би било добре да ми препоръчате фирма, която се занимава с осветление, защото в интернет има много, но не знам кои са надеждни и това прави изборът ми още по-труден. Също така се колебая дали да взема аплик или плафон. Очаквам вашите съвети.
    Този пост е редактиран от avenger; 25-09-16 в 23:20.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #2

    Отговор: Осветление за баня

    Няма какво толкова да го мислиш. Няма да живееш в банята. Аз на двете бани съм сложил по 1 CFL Osram по 17 W на E27. На голо,без да са в осветително тяло. Вече 2 години няма никакви проблеми.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    21
    #3

    Отговор: Осветление за баня

    Аз харесвам квадратните аплици, но всичко е въпрос на личен избор и вкус. Емо, не съм съгласен с теб. Много е важно осветлението в банята да бъде добро, защото преди в банята беше супер тъмно. Сутрин като се избръсна и след това се погледна на светло, изпадах в ужас. От едната страна перфектно избръснат, а от другата брадата си стои.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Осветление
    От genovsv във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 21
    Последно: 09-12-23, 16:11
  2. осветление с PIR датчици
    От bat-goiko във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 3
    Последно: 21-05-13, 08:08
  3. Осветление за баня - въпроси за лампи тип "лунички"
    От MitkoS във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 22
    Последно: 25-03-08, 21:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе