Резултати от 1 до 11 от общо 11

Помощ и съвети при избор на нов ТВ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    31
    #1

    Помощ и съвети при избор на нов ТВ

    Здравейте, моля за малко помощ и съвети при избора на нов ТВ. След обикаляне на магазини и четене по форуми, а и не без помощта на приятел избора се сведе до 3 модела. Подреждам ги по цена на която ще мога да ги закупя. Максималния размер за който имам място е 50 инча. Сигнала на този етап цифрова кабеларка на Близу. 3Д не искам. Най-много ще се използва за телевизия, филми от флашка или лаптоп и клипове от Ютуб.

    - Sony KDL-50W756C - 1195 лв
    - PHILIPS 49PUS6501/12 - 1371 лв
    -
    Sony KDL-50W809C - 1380 лв

    Предварително благодаря на отзовалите и помогналите
    Този пост е редактиран от maxxx; 23-10-16 в 01:43.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #2

    Отговор: Помощ и съвети при избор на нов ТВ

    За да затрудня още малко избора ти, ще добавя и тези двата:
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...3D-LED/p/16610
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...HD-LED/p/15760

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #3

    Отговор: Помощ и съвети при избор на нов ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    За да затрудня още малко избора ти, ще добавя и тези двата:
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...3D-LED/p/16610
    http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-P...HD-LED/p/15760
    И двата модела са с по 50лв по-евтини в Емаг...

    Телевизор LED Smart Panasonic, 50" (126 см), TX-50DS630E, Full HD - eMAG.bg
    Телевизор LED Smart Android Philips, 49"(123 cм), 49PUS6501/12, 4K Ultra HD - eMAG.bg

    Мм, Филипса е 6501 в Емаг и 6561 в Технополис. Разлика не би трябвало да има, тази цифра означава партидата за кой купувач е, но моделите като характеристики трябва да са еднакви...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    58
    #4

    Отговор: Помощ и съвети при избор на нов ТВ

    6561 е с тристранен амбилайт, 6501 - с двустранен

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    31
    #5

    Отговор: Помощ и съвети при избор на нов ТВ

    Да разбирам ли че до тук коментираното Филипса е по добрия вариант от Сонито и да се насоча към него.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #6

    Отговор: Помощ и съвети при избор на нов ТВ

    Субективно е. Двата модела на Сони са най-препоръчвани във форума, аз бих избрал Панасоник-а, а някой друг - Филипс, или LG. Въпроса е какво би предпочел - 4К, или Full HD; Андроид, или друга операционна система; VA, или IPS; Direct LED, или Edge LED и т.н. Имай предвид, че плеъра на Панасоник не чете DTS аудио, което ще е проблем ако гледаш от хард диск (флашка), но няма да е проблем, ако ползваш външен плеър, компютър, или медиен сървър. Прегледай подфорумите на съответните марки и тествай избраните модели в магазина, за да видиш кой ще ти допадне най-много.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #7

    Отговор: Помощ и съвети при избор на нов ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Мм, Филипса е 6501 в Емаг и 6561 в Технополис. Разлика не би трябвало да има, тази цифра означава партидата за кой купувач е, но моделите като характеристики трябва да са еднакви...
    Грешиш и за цифрата и за разликата...
    Products comparison
    http://toengel.net/philipsblog/wp-co...rview_2016.png

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    31
    #8

    Отговор: Помощ и съвети при избор на нов ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    Субективно е. Двата модела на Сони са най-препоръчвани във форума, аз бих избрал Панасоник-а, а някой друг - Филипс, или LG. Въпроса е какво би предпочел - 4К, или Full HD; Андроид, или друга операционна система; VA, или IPS; Direct LED, или Edge LED и т.н. Имай предвид, че плеъра на Панасоник не чете DTS аудио, което ще е проблем ако гледаш от хард диск (флашка), но няма да е проблем, ако ползваш външен плеър, компютър, или медиен сървър. Прегледай подфорумите на съответните марки и тествай избраните модели в магазина, за да видиш кой ще ти допадне най-много.
    На живо гледах Сони-тата и няколко Лджи-та и най ми хареса като картина Сони. Приятел който е по на ти с техниката ми препоръчва и натиска за Филипса като за него ми урежда и прилична отстъпка от цената. 4К и 3д не ми трябват. Търся хубава картина до колкото ми позволява цифровата на Близу, читав плеар с който да си гледам филми от флашка например и т.н.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #9

    Отговор: Помощ и съвети при избор на нов ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от maxxx Виж публикацията
    На живо гледах Сони-тата и няколко Лджи-та и най ми хареса като картина Сони. Приятел който е по на ти с техниката ми препоръчва и натиска за Филипса като за него ми урежда и прилична отстъпка от цената. 4К и 3д не ми трябват. Търся хубава картина до колкото ми позволява цифровата на Близу, читав плеар с който да си гледам филми от флашка например и т.н.
    Които плаща той поръчва музиката мнения много решенията ги вземаш ти.Не мисля че в един и същ ценови клас техниката на „сони“е по лоша от тази на „филипс“ като ти харесва „сонито“ вземаш го и после го поливаш подобаващо.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    31
    #10

    Отговор: Помощ и съвети при избор на нов ТВ

    Почти се бях убедил да взимам сонито от 7та серия w756c докато не видях панасоник 50DS630E и сега дилемата е между тях като втория взима малко предимство заради по голямата гаранция. Помогнете в избора...кое ще е по малкото зло

  13. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #11

    Отговор: Помощ и съвети при избор на нов ТВ

    Цитат Първоначално публикувано от maxxx Виж публикацията
    Почти се бях убедил да взимам сонито от 7та серия w756c докато не видях панасоник 50DS630E и сега дилемата е между тях като втория взима малко предимство заради по голямата гаранция. Помогнете в избора...кое ще е по малкото зло
    Според мен по-малкото зло е Сонито...защото Панасоника не поддържа DTS..а повечето филми са именно с такъв звук...+ това на Сонито можеш да му качиш каквито си пожелаеш плеяри.....Успех...

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе