Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By kalcheff1

Продавам: чекмедже/шейна (caddy) за вграждане на 2-ри HDD на мястото на CD-то на лаптоп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #1

    Продавам: чекмедже/шейна (caddy) за вграждане на 2-ри HDD на мястото на CD-то на лаптоп

    1. Устройство - модел и наименование:

    ....Попълнете тук.....


    2. Допълнителна информация

    ...Попълнете тук.....


    3. Състояние и гараниця

    ...Попълнете тук.....


    4. Задължително -Цена, възможност за бартер?

    ...Попълнете тук.....


    5. Задължително -Местонахождение - от кой град сте? Изпращате ли по куриер?

    ...Попълнете тук.....


    6. Задължително - Контакти - телефон, Skype или Email:

    ...Попълнете тук.....


    7. Снимки:

    ...Добавете тук.....

    - - - - - - - - - -

    1. Уcтpoйcтвo - мoдeл и нaимeнoвaниe:чeĸмeджe/шeйнa (саddу) зa вгpaждaнe нa 2-pи НDD нa мяcтoтo нa СD-тo нa лaптoп. Cтaндapтeн paзмep
    2. Дoпълнитeлнa инфopмaция ...Πoпълнeтe тyĸ....
    .3. Cъcтoяниe и гapaниця - yпoтpeбявaн, 1г. Не помня да е имало някаква фабрична гаранция.Бeз зaбeлeжĸи пo външeн вид или paбoтa, пpи интepec щe пyблиĸyвaм cнимĸи.
    4. Зaдължитeлнo -Цeнa, възмoжнocт зa бapтep? - Цeнa, нaпoлoвинa oт пocoчeнa пpoдaжнa, c oглeд нa фopyмнитe пpaвилa, ĸaзвaм 20лв c oпция зa aĸтyaлизиpaнe нaдoлy....Πoпълнeтe тyĸ.....
    5. Зaдължитeлнo -Mecтoнaxoждeниe - oт ĸoй гpaд cтe? Изпpaщaтe ли пo ĸypиep?Bapнa. ДA,Изпpaщaм пo ĸypиep
    6. Зaдължитeлнo - Koнтaĸти - тeлeфoн, Ѕkуре или Еmаіl:0897 832033 - Bacĸo, личнo cъoбщeниe във фopyмa или kаlсhеff1@уаhоо.соm
    Този пост е редактиран от avenger; 29-12-16 в 13:29.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #2

    Отговор: Продавам: чекмедже/шейна (caddy) за вграждане на 2-ри HDD на мястото на CD-то на лаптоп

    Айде на евтината шейничкаааааа...неразличима от новааааа....

  4. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #3

    Отговор: Продавам: чекмедже/шейна (caddy) за вграждане на 2-ри HDD на мястото на CD-то на лаптоп

    Иеално предколедно време за обзавеждане с SSD на старата кочина и преместването на големия хард, на мястото на вече морално остарялото CD устройство, с помощтта на евтината шейничка за продан. Да повторя: НА ПОЛОВИН ЦЕНА ОТ КОЙТО И ДА Е ЦИТИРАН САЙТ ИЛИ МАГАЗИН за нова техника.

  5. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #4

    Отговор: Продавам: чекмедже/шейна (caddy) за вграждане на 2-ри HDD на мястото на CD-то на лаптоп

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #5

    Перящ ЗЕЛМЕР, използван 10 пъти за пране 150 лв.

    1. Устройство - модел и наименование:
    Zelmer Aquawelt ZVC752ST (919.0ST)



    2. Допълнителна информация

    Не съм доволен. А пък може и аз да не върша нещо както трябва, т.к. в нет-а домакините много й се радват. Даже в БГ мама, някаква мама я давала на бабите от блока срещу 10лв да си перат чергите... Иначе, на мен ми тежи и е обемиста, заради това, жена ми отказва да я ползва и се налага само аз да работя с нея. Бях я взел специално за пране на мокет, но резервоарът ми идва малък, понеже имам 60 м2 мокети и пътеки, и трябва многократно да пълня и празня резервоарите. Нямам и място къде да я съхранявам, в кашона й може спокойно да нощува възрастна немска овчарка.
    Изхвърлил съм торбичката за боклук(за да спестя място), т.к. не виждам смисъл да има воден филтър и да се ползва торба вместо него. Май метнах в казана и една огромна, тежка четка. Всичко останало е налице. При интерес, мога да заснема всичко останало, което се намира в кашона и в самата прахосмукачка. Отразил съм в цената "олекотеността" на окомплектовката.

    Лично, за цената, която съм дал, си струва човек да разбере от първо лице що е то перяща прахосмукачка и такава с воден филтър, но да се цака двойно и отгоре за същото нещо - не си заслужава.

    Айде и нещо хубаво да кажа, много добре пере тапицерийки с една малка лопатка. Малкият беше опикал дивана на воля, и ако не беше Зелмера, не знам какво щях да правя. За къща с мокет/килим и пес също би била незаменима за локално почистване. Всъщност, май в това й е силата - локално почистване на всякакви гнусотии (включително и засъхнали след накисване и потъркване с крак с чехъл или четка) от килими, мокети, канапета, столове и др.

    3. Състояние и гараниця

    Прано е с нея десетина пъти, за прахосмучене използвам друга, по- практична. Купувана е това лято от gumbo.bg., дават й 2 г гаранция, т.е. остават й около 1,5 г. За тази цена няма да търся гаранционните бумаги, за 200 лв бих се напънал да ги изровя, не знам дали изобщо са ми изпратили нещо или всичко се пази при търговеца, но може да се измисли нещо.


    4. Задължително -Цена, възможност за бартер?

    150 кинта, твърдо. Гледам пак са ги оцепили на 390 нови, не знам на какво отгоре.


    5. Задължително -Местонахождение - от кой град сте? Изпращате ли по куриер?

    Варна. Може и по куриер за дългогодишни членове на форума.


    6. Задължително - Контакти - телефон, Skype или Email:

    лично съобщение във форума, тук, в самата тема, kalcheff1@yahoo.com, 0897 832033 Васко


    7. Снимки:


    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от kalcheff1; 15-12-16 в 01:26. Причина: добавяне на снимки
    jonov одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #6

    Отговор: Перящ ЗЕЛМЕР, използван 10 пъти за пране 150 лв.

    Зелмерът е продаден.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 07-04-15, 09:43
  2. Отговори: 3
    Последно: 18-01-15, 02:40
  3. Продавам IBM Ultrabay 2000 DVD + HDD Caddy/Adapter
    От felixthecat във форум Продава
    Отговори: 4
    Последно: 19-06-12, 12:15
  4. купувам hdd caddy за лаптоп hp 6710b
    От iig във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-11, 10:13
  5. Проблем с Asus A7V8X след монтиране на HDD чекмедже
    От Eistee във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 30-11-05, 20:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе