Резултати от 1 до 7 от общо 7

Телевизор Philips 40PFL3008H/12 Не се включва ! Помощ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    4
    #1

    Телевизор Philips 40PFL3008H/12 Не се включва ! Помощ

    Добър ден искам да ви попитам дали можете да ми помогнете , че имам сериозен проблем с телевизор Philips 40PFL3008H/12 закупен от Магазин Зора преди три години и не е в гаранция вече !
    Проблема е следния че в момента телевизора показва само емблемата на Philips на екрана в син фон и червения сетодиод от долу посредата свети в червен цвят в период от няколко секудни постоянно мига ! За да се стигне до този момент какво направих Телевизора беше вързан със настолен компютър и беше на HDMI работеше безупречно докато не вкарах CA-Модул на Нет 1 за да се откодират платените канали и както пуснах CA-модула Изчезна картината на телевизора и остана само звук без картина, а досега поне 10-тина пъти съм слагал и вадил СА-модула и е нямало проблеми и аз какво направих изключих телевизора от захранването уж да се рестартира Тв-то изчаках го 30-тина минути после го пуснах пак от захранването и дойде проблема със мигането на светодиода и емблемата на филипс четох по форуми за моя проблем никъде не намерих точно този промблем за това се обръщам към вас ако можете да ми помогнете по някакъв начин какво мога да направя , и друго забравих да ви кажа че нито дистанционното показва някаква индикация с телевизора нито копчето отзаде за стартирането оставих го изключен от захранването 24 часа и пак няма оправия същия проблем си остава !
    Благодаря предварително .
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    • Тип файл: jpg 1.jpg‎ (37.3 KB, 764 Прегледи)

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Живее в
    BG
    Мнения
    43
    #2

    Отговор: Телевизор Philips 40PFL3008H/12 Не се включва ! Помощ

    Здравей. Може софтуера да се бъгнал. Решение ако е така.. незнам вероятно помощ от сервиз.

  4. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Телевизор Philips 40PFL3008H/12 Не се включва ! Помощ

    Здравей . И аз така мисля довечера ще пробвам да кача новия софтуер ако не стане ще го нося на сервиз , благодаря все пак за отговора

    - - - - - - - - - -

    Пробвах да кача новия софтуер и пак не става никаква индикация проблема си остава ! Моля помощ ?

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #4

    Отговор: Телевизор Philips 40PFL3008H/12 Не се включва ! Помощ

    Разкачи всичко и пробвай пак.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    4
    #5

    Отговор: Телевизор Philips 40PFL3008H/12 Не се включва ! Помощ

    Всичко пробвах и не става ! ДАдох го на ремонт в един сервиз в София в Надежда още миналия вторник и не могат да го оправят казаха че софтуера е заминал и ше го мъчат !

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #6

    Отговор: Телевизор Philips 40PFL3008H/12 Не се включва ! Помощ

    Съмнявам се да го оправят - трябва зареждане на EEPROM и софтуер или смяна на Main board.
    Единици са сервизите които правят първото.
    Например за LG е само един в София.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    4
    #7

    Отговор: Телевизор Philips 40PFL3008H/12 Не се включва ! Помощ

    Лоша работа значи за сега чакам да видя какво ще кажът от сервиза ама за сега го мъчат без успех благодаря за инфото !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ имам Проблем с Philips LCD телевизор
    От modano във форум Philips телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 16-08-15, 21:50
  2. Отговори: 11
    Последно: 20-01-15, 12:29
  3. Отговори: 5
    Последно: 07-11-13, 22:00
  4. Помощ за дистанционно на телевизор Philips 42PFL7662D/12
    От sev 80 във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 13-01-13, 10:51
  5. Отговори: 24
    Последно: 20-09-12, 20:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе