Страница 9 от 72 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 1080

Samsung телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #121

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Ъпсурд....по скоро при теб става нещо...в продължение на 1час съм се опитвал да го забия някак си...

    И точно това ме кефи на тоя тв.а именно,че всичко в смарт хъба се случва светкавично бързо,грам лаг няма и отвара и излиза от всичко веднага...

    Нека някои друг колега да каже как е

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    494
    #122

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    И при мен е така но аз имам други проблеми

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от bobkatagaz Виж публикацията
    Имам samsung 32J5500 от година и половина вече,и при мен не свети диода.Подменял съм му 3 пъти вече батериите и на мен ми направи впечатление че при натискане на който и да е бутон диода не свети.Иначе дистанционното си бачка.
    При мен винаги свети а на авера само като се натисне бутон При мен батериите свършват за 2 месеца.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #123

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Сашо...проблем има някакъв...трябва само когато натискаш да свети

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #124

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от frodo Виж публикацията
    Сашо...проблем има някакъв...трябва само когато натискаш да свети
    Е добре де,а при мен защо пък грам не свети..даже и при натискане на бутон......хах,шашава работа...Да не би да е заради модела???При мен от скоро се появи и друг проблем след последните 2 ъпдейта..функцията незабавно вкл.на тв.си бачка когато си поиска..Знам че когато се изкл.от мрежата при първото вкл.после на тв..функцията не бачка,ма после трее да няма ядове,а при мен при вкл.функция си бачка когато си иска...

  6. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #125

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Честно този телевизор може да му скъса нервите. С нищо не съм се ядосвал така както с него. YouTube от телефона никога не тръгва от първия път - с това свикнах. Тази вечер както пусках клипове на децата... просто връзката между телефон и телевизор се загуби и край. Моя телефон, на жена ми, рестарт на рутери, на телевизори, на телефони... Няма и няма. Не мога от телефона да прехвърля. На всяко устройство по отделно има интернет. Просто... съм му бесен.

    Изпратено от моят One с помощта на Tapatalk

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #126

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Връзката тв-рутер с кабел ли е или безжично?
    На моето Сони докато не му пуснах кабелче към рутера така и не заработи тяхното си приложене за връзка с телефон, пък абсурд да приеме нещо пратено - явно днешните тв са доста своенравни и не се харесват с всеки рутер ... Старата плазма никога не е виждала кабел към рутера и няма проблеми - само както някой спомена по-назад и при нея често си "забравя" профила за YouTube и трябва на ново да го "свързвам" ...


    http://www.hdtvtest.co.uk/news/qled-...1701044404.htm - и на мен ми се видя , че по клиповете в тубата не личеше да се променя картината като ги даваха от различни ъгли ... явно не е само рекламно подготвени клипове ...
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от svetlio1; 17-01-17 в 23:25.

  8.  
     
  9. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #127

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    С кабел наистина не съм го пробвал, но някъде назад в темата четох че при WI-FI скоростта била по-висока! За запомнянето на профила пък забрави - АБСОЛЮТНО всяка вечер съм на youtube.com/activate преди да пусна нещо.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    113
    #128

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    При мен дистанционното премигва само ако натискам бутоните иначе си е изгасен диода.

    Абурдно е по WI-FI скороста да е по-висока от кабел. Едното е 100 мегабита, другото best case scenario е 54, но често е 25-30 примерно.
    Аз го ползвам с кабел и нямам ядове, като съм му сложил ръчни настройки за IP, subnet, dns и т.н. Пълня си 60+ мегабита без проблеми, колкото ми е макса.
    В началото като бяха динамични настройките, телевизора нещо се шашкаше. Често ми даваше кабела е изваден и веднага след това кабела е включен.
    Предполагам бе нещо от домашната ми мрежа.

    - - - - - - - - - -

    brabus, относно бандинга, отиди и изтегли тези двата клипа:

    1. http://demo-uhd3d.com/fiche.php?cat=uhd&id=151
    2. http://demo-uhd3d.com/fiche.php?cat=uhd&id=144

    Като ги гледаш наблюдавай слънцето и небето, обикновено там се вижда бандинг ако го има.
    После ела напиши как ти се струва .

    Само за пример с лошата камера:

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #129

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Гледам сега реклама на 50 инча Самсунг 4К HDR - това гаранция ли е че ще бъде кристално излъчването щом е хдр? Или нищо не значи???

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    113
    #130

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Колега, де да беше толкова просто. Това нищо не значи, кажи точния модел. На много телевизори можеш да пуснеш HDR клип, но дали ще го възпроизведе коректно вече е друг въпрос.

    За да е "кристално" излъчването, трябва да това което му подаваш(видео материала) да е с кристално качество.
    Добрите HDR телевизори са сертифицирани с ULTRA HD PREMIUM стандарта.
    Той има няколко изисквания:

    1. Резолюция минимум 3840х2160
    2. 10 битов панел
    3. Mинимум 90% покритие на цветовата палитра P3
    4. Минимум динамичен рейндж (разликата между най-светло и най-тъмно), който пък има две опции за да покрие двете технологии:

    а) Ниво за LCD телевизорите: Повече от 1000 нита максимална яркост и по-малко от 0,05 нита за черното
    б) Нива за OLED телевизорите: Повече от 540 нита максимална яркост и по-малко от 0,0005 нита за черното

    Мисля, че това е в общи линии. Като телевизорите които покриват тези изисквания, не са много в момента.
    Този пост е редактиран от modem; 18-01-17 в 00:48.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #131

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Естествено става въпрос за най-ниския клас 50KU6072, който в момента е 1099лв - по-добре ще е от оня Филипс ама не очаквай чудеса

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #132

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    С кабел наистина не съм го пробвал, но някъде назад в темата четох че при WI-FI скоростта била по-висока! За запомнянето на профила пък забрави - АБСОЛЮТНО всяка вечер съм на youtube.com/activate преди да пусна нещо.
    Колега...чел си въпроса на христислав,който е породен от мнение от друг форум в който някой е писал,че през wifi има скорост 400мб/с..а по кабел 100
    което обаче не означава,че е по добре а по скоро бе въпрос може ли телевизора по кабел да ползва повече от 100мб/с

    реално според мен това 100 на 400 е от рутера,който по кабел е ограничен на 100мб/с(като например tp-link c50)
    няма как обаче да дам отговор по въпроса понеже интернета за който плащам е 100мб/с

    иначе на спиидтест ми вади еднакава скорост и на кабела и на wifi но с кабела е по стабилна работата

    а по въпроса ти за you tube...нали не си мислиш,че телефона ти прехвърля нещо на телевизора(от телефона просто му казваш кой клип да възпроизведе)
    Този пост е редактиран от frodo; 18-01-17 в 01:38.

  16. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #133

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Ето как е при мен: снимка 1-през Wi-Fi,снимка 2-с кабел в телевизора.
    Рутера ми е под телевизора и е: Iinksys Ea6900 в случай че ме попитате.

    01.jpg
    02.jpg

  17. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #134

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от frodo Виж публикацията
    а по въпроса ти за you tube...нали не си мислиш,че телефона ти прехвърля нещо на телевизора(от телефона просто му казваш кой клип да възпроизведе)
    E разбира се, "прехвърляне" беше просто израз.
    И след теста на @iveto веднага слагам кабела, макар и при мен рутера да е под телевизора!
    Благодарности за съпорта!
    Цитат Първоначално публикувано от modem Виж публикацията
    Като ги гледаш наблюдавай слънцето и небето, обикновено там се вижда бандинг ако го има.
    После ела напиши как ти се струва .
    Довечера ще ги пусна и кача снимки!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    113
    #135

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Има нов ъпдейт, преди малко ме пита дали да ъпдейтне и го направих. Нямам представа дали нещо се е променило.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 72 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 14:13
  2. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 17:42
  3. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 09:17
  4. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 23:00
  5. Отговори: 6
    Последно: 16-08-11, 14:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе