Страница 11 от 72 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1080

Samsung телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #151

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Върви го виж под ъгъл и ще разбереш.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #152

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    PLS това е вариант на IPS.
    http://i.rtings.com/images/reviews/j...xels-large.jpg
    Пропуснал си какво сме писали тук в периода 2009-2013 година Самсунг често поставят в един и същи модел и диагонал два различни видеопанела с различен тип матрици от различни производители.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 21-01-17 в 20:03.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    7
    #153

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    колеги, моля ви за мнение за модел : https://www.tehnomix.bg/samsung-ue-55-ju-6800

    цена качество може ли да се намери по добро на пазара и едно малко сравнение : https://www.tehnomix.bg/philips-55-pus-6501-12 ще ми свърши перфектна работа, дилемата е пред тези 2 модела и едно Сони 55 ХД7005 но то май ще отпадне от наддаването за момента.

  5. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #154

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Като си добавиш желания продукт в любими идват промени в цените в пощата.Та една добра оферта за тези които не им се чакат новите модели.SAMSUNG60''ks7002-2659лв.
    Телевизор SUHD Smart Samsung 60KS7002, 60`` (152 см), 4K Ultra HD - eMAG.bg

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    113
    #155

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Там го има и разопакован за 2359 лв, но защо ли са го върнали?

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #156

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Малии каква тояга го изкараха OLEDа в сравнение с QLEDа тук на 4.40


    cable;
    я гледай тука от какво растояние се гласи,човека да го гледа това нещо....ти се чудиш колко голям да вземеш

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #157

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Тва пък не изглежда чак толкова голямо от гледната точка в 29тата минута в края на видеото Самсунг да не са измислили някакъв маркетингов трик за мерене на инчовете на кашона ?!?

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #158

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Други също започнаха акции:55ks8000-2875лв.,B6-3953лв.
    https://edigital.bg/led-televizori/t...00lxxh-p417234
    https://edigital.bg/led-televizori/t...d55b6j-p446702
    Българските вериги май още се услушват.
    Интересни ще са цените на новата серия Q и дали ще продължи производството на SUHD серията,като минат към 6 серия например.

  11. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #159

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Здравейте,
    след около един месец ползване на "новия" телевизор 55KS7002 искам да обобщя впечатление:
    Като цяло съм изключително доволен (не вярвах че след плазмата ще мога да остана доволен от ЛЕД ТВ). Нещата за добър контраст, ъгъл на виждане и т.н. въобще няма да ги коментирам - ясни са на всички. Спорт се гледа идеално. По скоро искам да отразя нещата с които срещнах трудности и проблеми:
    1.Това е проблема с така нареченото заекване или насичане или както искате го наречете. Мисля че тук не е дискутирано но го имат всички собственици и то е при телевизионен сигнал 1080i. Не знам дали сте го забелязали (вижда се най добре когато гледате спорт) - от време на време за секунда заеква, насича картината. Общо взето се очаква някога, някъде във времето Самсунг да го оправят, ама... дано.
    2.Другото е HBBTV. Бяхме дискутирали тук въпроса че при този телевизор не работи. Писах до Samsung Electronics България. Ето кореспонденцията:
    Уважаеми г-н Веселин Цонев,

    Благодарим Ви, че се
    свързахте със Самсунг Електроникс България!
    Във връзка с Вашето искане Ви информираме следното:

    Вашият случай беше препратени към колегите от техническия отдел, за да можем да Ви предоставим информация.

    Отговорът който получихме е следния:

    HbbTV все още не е валидна опция за нашият регион и поради това не можем да Ви осигурим допълнителни инструкции относно услугата.

    По принцип HBB TV изглежда и функционира по един и същи начин на всички телевизори, независимо от марката или модела (както Телетекста, с разликата, че HbbTV е с по-висок клас).

    Ако телевизионните оператори желаят да приложат тази платформа е необходимо да се свържете със съответния доставчик и, ако е необходимо да бъдат направени допълнителни настройки на телевизора, които да не нарушават гаранционните условия на производителя, да получите необходимото съдействие и да тествате услугата.

    Общо взето... прехвърлят си топката! Не знам просто МСАТ как ще ми предложат тази услуга в такъв случай, която съвсем скоро ще пуснат! (тя всъщност и сега работи експрементално)

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #160

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Ми пиши им, че вече се предлага и в България и да го "отключат" , а и че това е някаква тъпня от тяхна страна , след като предлагат тв със сат. тунер и реално гледаш канали от цял свят , които предлагат услугата - все едно да му "заключат" 4К резолюцията/поддръжката щото видиш ли няма 4К БГ канали и не се продават 4К блу рей филми в България

    Ей , много мразя някой да ми казва какво ми е необходимо на мен и какво мога да ползвам от нещо дето съм си го платил!

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #161

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    brabusbg
    Смени държавата в настройките...и пробвай пак
    HbbTV 1.5 (FR, ES, EE)
    HbbTV1.0 (CZ, SK, PT, DE, AT, NW, PL, BE, NL, LU)

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #162

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    това с регионите го обсъждахме преди време....при смяна на държавите пак няма hbbtv

    в интерес на истината не фигурират държави като германия финландия или някой по западни страни

    наи вероятно както беше писал svetlio1 му е заданен източна европа като регион в сервизното

  16. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #163

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от frodo Виж публикацията
    това с регионите го обсъждахме преди време....при смяна на държавите пак няма hbbtv

    в интерес на истината не фигурират държави като германия финландия или някой по западни страни

    наи вероятно както беше писал svetlio1 му е заданен източна европа като регион в сервизното
    Да точно така е. Единствено можех да избера Чехия, но и с нея не стана.

    Между другото, някой може ли да сподели за този модел и други настройки на картината освен тези на Дарко и тези от Avforums (забравих му името на трстера), понеже никакви други не намирам, а ми се ще да пробвам и други. Сам да тръгна да променям... няма да стане - не знам какво да променя за да получа това което ми се иска. В USA как се води модела?
    Този пост е редактиран от brabusbg; 25-01-17 в 23:39.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #164

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    брабус пробвай така,че ми е интересно дали ще ти хареса...малко мешавица ама

    баланса на бялото като на от avforums
    10 точковото си стои както от настроиките на дарко(първо бях задал неговите и така си остана

    цветовата област пак като от avforums

    фон. осветл (6)

    яркост(45)

    контраст(90)

    острота (30)

    цвят(58)

    нюанs з/ч 50- 50

    цифров чист изглед_изкл.

    auto motion plus..по избор-намали размазване 10 намали трептене 2..лед чистодвижение-изкл

    smart led-слабо

    режим филм-изкл.

    динамичен контраст -изкл

    цветови тон-топла2

    гама-(-2)

  18. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #165

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от frodo Виж публикацията
    брабус пробвай така,че ми е интересно дали ще ти хареса...малко мешавица ама

    баланса на бялото като на от avforums
    10 точковото си стои както от настроиките на дарко(първо бях задал неговите и така си остана

    цветовата област пак като от avforums

    фон. осветл (6)

    яркост(45)

    контраст(90)

    острота (30)

    цвят(58)

    нюанs з/ч 50- 50

    цифров чист изглед_изкл.

    auto motion plus..по избор-намали размазване 10 намали трептене 2..лед чистодвижение-изкл

    smart led-слабо

    режим филм-изкл.

    динамичен контраст -изкл

    цветови тон-топла2

    гама-(-2)
    Довечера ще пробвам. Това което искам да постигна е червеното да е по червено, понеже сега малко ми е по розово - лилаво.


    Изпратено от моят HTC One с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 72 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 14:13
  2. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 17:42
  3. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 09:17
  4. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 23:00
  5. Отговори: 6
    Последно: 16-08-11, 14:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе