Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22
Like Tree1Одобрявам

Sony W800 50 HBO GO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    13
    #1

    Sony W800 50 HBO GO

    Здравейте, колеги!
    Има ли някакъв начин да инсталирам HBO GO?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #2

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    аз го инсталирах на w805 - свалих приложението от 4shared.com на флашка и от нея го инсталирах на тв-то. проблемът е, че след инсталация иконата не излиза в основното меню и стигам до нея с ES file explorer чрез "приложения" в ES file explorer.

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #3

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Свали си от маркета Sideload Launcher,и ще стигаш по-лесно до него...

  5. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #4

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Или с корекция на арк файла:
    SONY Android TV (2015) - Обсуждение - 4PDA

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    13
    #5

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от joro_kem Виж публикацията
    аз го инсталирах на w805 - свалих приложението от 4shared.com на флашка и от нея го инсталирах на тв-то. проблемът е, че след инсталация иконата не излиза в основното меню и стигам до нея с ES file explorer чрез "приложения" в ES file explorer.

    Може ли линк към апк-то?

    - - - - - - - - - -

    Така, така дръпнах HBO GO Bulgaria apk.
    Подкарах го, но не съм доволен от картината и това, че нямаш пълен контрол над менюто, но бива.
    Уж андроид, а то няма приложенията, които искам дано един ден се сетят да напишат едно HBO GO.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #6

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от Pstyle89 Виж публикацията
    Може ли линк към апк-то?

    - - - - - - - - - -

    Така, така дръпнах HBO GO Bulgaria apk.
    Подкарах го, но не съм доволен от картината и това, че нямаш пълен контрол над менюто, но бива.
    Уж андроид, а то няма приложенията, които искам дано един ден се сетят да напишат едно HBO GO.
    Всъщност ти приложението си го подкарал Значи си го има приложението, просто не е писано за телевизори. Но това че има андроид телевизора ти дава възможността да пуснеш приложението, без значение дали е за телевизора. Същия ефект го има и при таблетите и при телефоните, но там не се оплакваме, че не било андроид нали ?!? Интересни хора сте ... Като искаш андроид телевизор, купи си една безжична мишка, та да не ти е проблем. Хем андроид да е , хем само с дистанционното да го управляваш... Решение на ХБО е да НЕ направят приложение за телевизора, а не на сони или на който и да е друг разработчик... Пиши им на мейла какво не ти харесва в телевизора, може и да се вслушат в това... А дали можем на тизена да сложим приложение което не е за него ?!? Ами на уебос ?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #7

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    Или с корекция на арк файла:
    SONY Android TV (2015) - Обсуждение - 4PDA

    С тази е още по-лесно,въпроса е на кой,колко му се занимава

    https://forums.geforce.com/default/t...o-android-tv-/
    eleena одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    13
    #8

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Ти още малко, ще ми се скараш бе приятелю!
    Отивай някъде другаде, да си избиваш комплексите...тука изразих мнение, че не съм доволен от адроида на телевизора, а не от самия телевизор.

  11. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #9

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    Или с корекция на арк файла:
    SONY Android TV (2015) - Обсуждение - 4PDA

    Оказва се, че е най- лесно с App Cloner
    App Cloner - 4PDA

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #10

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от Pstyle89 Виж публикацията
    Може ли линк към апк-то?

    - - - - - - - - - -

    Така, така дръпнах HBO GO Bulgaria apk.
    Подкарах го, но не съм доволен от картината и това, че нямаш пълен контрол над менюто, но бива.
    Уж андроид, а то няма приложенията, които искам дано един ден се сетят да напишат едно HBO GO.
    HBO GO адаптира качеството на видеото към интернет връзката...това обяснява защо не си доволен от картината....

    IMAG3452.jpg

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    Оказва се, че е най- лесно с App Cloner
    App Cloner - 4PDA
    Добре,и след като се клонира..какво става? Като се инсталира клонинга на телевизора,пак не излиза в главното меню?..или бъркам някъде?...

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #11

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от Pstyle89 Виж публикацията
    Ти още малко, ще ми се скараш бе приятелю!
    Отивай някъде другаде, да си избиваш комплексите...тука изразих мнение, че не съм доволен от адроида на телевизора, а не от самия телевизор.
    Нито ти се карам, нито имам такова намерение. Подкара ли програмата ? Подкара я Андроид ли е ? Андроид е Бъгав ли е ? Бъгав е По какво се различава от телефона ? По количеството бъгове и размера на дисплея Ако имаш тъч скрийн ще разбереш , че няма разлика между двете, можеш и един нова ланчер да си сложиш дори... Проблема идва от управлението от дистанционното (което се решава с безжична мишка) или от хардуера на телевизора. При мене няма приложение което да не съм поискал и да не съм си пуснал... Това е "свободата" предоставена от андроида, носеща със себе си и голямо количество бъгове Наздраве

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията

    Добре,и след като се клонира..какво става? Като се инсталира клонинга на телевизора,пак не излиза в главното меню?..или бъркам някъде?...
    http://atvlauncher.trekgonewild.de/index.php
    От тука работи при мен безпогрешно. Намери си картинките които искаш да виждаш в менюто на телевизора. Инсталирай новосъздаденото приложение СЛЕД оригиналното. После при ъпдейт на оригиналното продължава да си излиза в менюто
    Този пост е редактиран от TUISTERa; 25-01-17 в 15:58.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #12

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    Нито ти се карам, нито имам такова намерение. Подкара ли програмата ? Подкара я Андроид ли е ? Андроид е Бъгав ли е ? Бъгав е По какво се различава от телефона ? По количеството бъгове и размера на дисплея Ако имаш тъч скрийн ще разбереш , че няма разлика между двете, можеш и един нова ланчер да си сложиш дори... Проблема идва от управлението от дистанционното (което се решава с безжична мишка) или от хардуера на телевизора. При мене няма приложение което да не съм поискал и да не съм си пуснал... Това е "свободата" предоставена от андроида, носеща със себе си и голямо количество бъгове Наздраве



    Generator for ATV-Launcher Apps
    От тука работи при мен безпогрешно. Намери си картинките които искаш да виждаш в менюто на телевизора. Инсталирай новосъздаденото приложение СЛЕД оригиналното. После при ъпдейт на оригиналното продължава да си излиза в менюто

    Значи,направих всичко както си го обяснил,наистина,картинката излиза в менюто на телевизора,но при стартиране ми излиза това: IMAG3455.jpg ,иначе от оригиналното си тръгва без проблем.

    Какво имаш предвид,като казваш за ъпдейт на оригиналното приложение?..

  16. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #13

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията

    - - - - - - - - - -



    Добре,и след като се клонира..какво става? Като се инсталира клонинга на телевизора,пак не излиза в главното меню?..или бъркам някъде?...
    Трябва да чекнеш в настройките на програмата в секцията "Android Wear& TV" ->leanback launcher и enable TV version. Няма търсене на иконки, автоматично ти я създава, можеш да изтриеш оригиналната след това, можеш и да архивираш, има и куп други неща, които можеш да префасонираш.

  17. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #14

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от eleena Виж публикацията
    Трябва да чекнеш в настройките на програмата в секцията "Android Wear& TV" ->leanback launcher и enable TV version. Няма търсене на иконки, автоматично ти я създава, можеш да изтриеш оригиналната след това, можеш и да архивираш, има и куп други неща, които можеш да префасонираш.
    Благодаря...сега всичко е точно

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #15

    Отговор: Sony W800 50 HBO GO

    За всички останали, които не са се справили -
    Стъпка едно - Инсталирате официалното приложение HBO GO за андроид - сваляте от =ТУК =
    Стъпка две - Инсталирате модифицираното приложение HBOGOFORTV върху официалното - сваляте от =ТУК=
    След инсталацията в google play store може да ви излизат ъпдейти за официалното приложение, няма проблем да ги инсталирате, приложението би трябвало да продължи да си работи.
    Тези, които вече имате инсталирано хбого е нужно да изпълните само стъпка 2
    Какво прави приложението от стъпка 2 - добавя нужната информация за да се разпознава приложението като за телевизор, нужния банер за да излиза в менюто, както и нужната иконка. Не модифицира оригиналното приложение.
    Нямам код за хбого и не мога да тествам картината при мен.
    Този пост е редактиран от TUISTERa; 25-01-17 в 21:12.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 11:37
  2. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  3. Продавам стерео ресийвър SONY STR-DE197 + SONY SS-MF450H
    От j1 във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 22-02-11, 14:21
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 21:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе