Страница 47 от 58 ПърваПърва ... 37454647484957 ... ПоследноПоследно
Резултати от 691 до 705 от общо 867
Like Tree115Одобрявам

SONY телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,405

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #692

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Извития е...:-))
    Искам само да уточня.....въпросния телевизор е на приятел в германия.....изръсил се 2000евра за него и 3 дена ми мрънка че чак му се насълзяват очите като го гледа(малко е скаран с тия неща и знае само как да го пусне:-D )....Та за това питам за настройките.......ще има едни видео разговори по скайп с това настройване че чудо ще е:-))

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,405

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #694

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Имах в предвид настройки на картината.....тия другите неща са ясни донякаде.....рових се насам натам но не откривам баш за тоя модел настройки на контрасти яркост цвят и подобни

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    27
    #695

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Някой с наблюдения върху SONY KDL-48R550C? Най-вече ме интересуват мултимедийните възможности, поддръжка на субтитри и т.н.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,405
    #696

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Това трябва да е щатският му аналог
    Sony R510C Review (KDL40R510C, KDL48R510C)

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    27
    #697

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Ако е същият значи не е много на оферта, въпреки че до днес има промоция в технополис - 999лв. Оказва се, че ъгъла на черното не е никак добър - а мръднеш малко от центъра и почва да сивее...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    38
    #698

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от frodo Виж публикацията
    Струва ли си парите този телевизор-sony55s8505c ...благодаря предварително;-)

    Според мен цената на този модел е изкуствено завишена ,заради това ,че е извит.Много хора все още се лъжат ,че извитите телевизори са по-хубави от плоските.Не се мъчи с настройки на картината-по-добра няма да стане.Христослав написа ,че 55S8505C е огънат 55X8505C. Аз бих добавил-несполучливо огънат.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    7
    #699

    Отговор: SONY телевизори 2015

    моля за мнение.
    колебая се между два модела 43" W75xC и W80xC .ще се ползва за гледане на кабелна тв и филми..3д не е важно

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    30
    #700

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Здравейте!
    Закупих си телевизор Sony W809C и тази вечер имах възможност да се запозная с функциите му. Първо обнових операционната система до 5.1, след което гледах клипове в Youtube и останах много доволен от качеството като зададох режим на картината "ярък" и включих различните режими на Motionflow (останах най-впечатлен от режима "реално кино"). След това реших да пусна кабелната телевизия и там се появи някакъв проблем. На blizoo съм с приемник ADB-2840C свързан към телевизора с HDMI кабел към HDMI 2 на телевизора. Реших да включа BTV HD, където обаче се появи някакво забиване (прекъсване) на картината почти без да спира при режим на картината "ярък" и Motionflow "реално кино", като останалите настройки не съм ги променял. Помислих, че е от режима на Motionflow, който съм задал, и затова го изключих, но проблемът си остана. Тогава изключих телевизора и приемника от дистанционните и ги включих отново, но проблема продължава да го има. На стария телевизор картината никога не е забивала така, затова си мисля, че може би трябва да се направи някаква пренастройка на приемника на blizoo, но не съм сигурен.
    Моля за помощ!

  13. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #701

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Пробвай да изключиш телевизора от контакта за няколко минути...и пак го включи...и помисли за CA модул...по добре се вижда с него....

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    30
    #702

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Изключих телевизора и всички кабели от приемника дори, 30 минути не е насичал (може би е било от Motionflow-а, сега е изключен). Утре пак ще тествам как е положението. Възможно ли е да е необходимо да сменя HDMI кабела, който e от blizoo. Не е сменян откакто е сложен (лятото на 2011 г.), а на него не пише дали е стандарт 1.2; 1.3 или 1.4, а само е упоменато, че е HIgh Speed hdmi?
    Имам CA модул на телевизор в кухнята 22" на blizoo и ми възниква въпросът дали мога сам да го пробвам на Sony-то, за да сравня картината, или е необходимо да се обадя на техниците на доставчика за настройки. Не съм много наясно (поправете ме, ако греша), но от CA модула ще мога да записвам само като използвам PVR функцията на телевизора,а няма да мога както досега да записвам на флашка, която е включена към приемника на blizoo и въобще да използвам и другите функции като time shift и други.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #703

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Може да пробваш модула, но всички тези смени с модули и кабели ги прави, при изключен телевизор.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    38
    #704

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от AContador Виж публикацията
    Възможно ли е да е необходимо да сменя HDMI кабела, който e от blizoo. Не е сменян откакто е сложен (лятото на 2011 г.), а на него не пише дали е стандарт 1.2; 1.3 или 1.4, а само е упоменато, че е HIgh Speed hdmi?
    .
    Този проблем не е от кабела,не го сменяй.Телевизорите с Андроид владеят много номера, тепърва ще ги научиш .Ако искаш да пробваш модула го извади заедно с картата ,добре е да изгасиш телевизора, надписа Близу да сочи навън към стената и буташ внимателно в един момент се усеща как влиза в гнездото и спира.Трябва да включиш кабела със сигнала в тунера на телевизора и да го настроиш да извади програмите.Модула е само да ти отваря кодираните канали.А PVR функцията на телевизора ще може да я ползваш,ама някой друг път.Като свършиш с пробите свържи си АДБ-то и дай фабрични настройки на телевизора, пробвай само на ХД канали ли цикли или на всички .За кабела не се притеснявай-той е един и същ за всички стандарти.Може да влезеш в АДБ-то :Меню-настройки-инсталиране-ще ти поиска код 0000(четири нули) след това търсене на канали и там ще видиш ниво и качество на сигнала ,ако качеството е 99% всичко е наред,ако е по-малко от 90% има проблем със сигнала и знаеш какво да правиш.Ако ти хареса с модула ,а каналите са ти разбъркани ще ти кажа как да накараш телевизора да ги подреди като на АДБ-то.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Христо Христов Виж публикацията
    моля за мнение.
    колебая се между два модела 43" W75xC и W80xC .ще се ползва за гледане на кабелна тв и филми..3д не е важно
    Който и да вземеш няма да сгрешиш. От всички модели има по много бройки ,така че ще може да вземеш запечатан.Ако не си много претенциозен картината ще ти хареса.Аз разлика между телевизорите от серия"W" не намирам.
    Този пост е редактиран от Nikolay35; 04-12-15 в 00:20.

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    6
    #705

    Отговор: SONY телевизори 2015

    Аз съм със SONY X8307C и CA модул и имам същия проблем с BTV HD (ужасно много насича). Проблема се появи след актуализацията на телевизора до android 5.1

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 47 от 58 ПърваПърва ... 37454647484957 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  2. LG телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 467
    Последно: 02-01-16, 08:02
  3. Panasonic телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 677
    Последно: 02-01-16, 07:49
  4. Philips телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 426
    Последно: 02-01-16, 07:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе