Страница 15 от 19 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 285

Мнение за SONY KDL-50W809C?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #211

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Честито желая безаварийна и дълга употреба „юесбитата“ са 3 едното е за харт.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    14
    #212

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Честита придобивка! Дълго да се ползва и да носи радост! Може ли да ми кажеш от кой Сони център го взе и колко ти излезе? Благодаря!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    30
    #213

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Здравейте! Ще слагам КА-модул и доколкото разбирам от тази тема: SONY EU | Support - Can multiple hard disk drives be connected to my TV at the same time for content recording? ще мога да използвам едновременно два хард-диска на телевизора - един за запис и един, на който да държа филми, музика и т.н.
    Според Вас по отношение на захранването ще има ли някакви проблеми, ако и двата харда са без собствено захранване или е по-добре да взема такъв със собствено захранване - например: Външен хард диск WD Elements, 2TB, 3.5", USB 3.0, Черен - eMAG.bg

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #214

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Не,няма проблем ако двата харда са без собствено захранване,въпроса е,че когато изгасиш телевизора,те продължават да си работят...

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #215

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от bobolin05 Виж публикацията
    Честита придобивка! Дълго да се ползва и да носи радост! Може ли да ми кажеш от кой Сони център го взе и колко ти излезе? Благодаря!
    Благодаря!
    1360лв, беше последния на склад. Не се знае дали ще доставят пак.
    Хубавото е, че може още 3г гаранция (реална) да доплатя когато си искам, 130лв е някъде, включва и "Злополука".

    Най- сетне да му обърна внимание.

    Обмислям как да подготвя окабеляването.
    Имам две Heco Precision 200 80/130W, и усилвател Kenwood-KA-7010 300W
    https://www.fein-hifi.de/images/prod...a_7010grof.jpg
    http://www.audiovintage.fr/leforum/d...e.php?id=40673

    Засега стерео музиката я плейвам:
    PC > DAC > усилвател (не съм открил още достъоен метод за CD-та, иначе имам записвачка за audio CD)

    Следващото нещо, което ще набавя ще е 5.1 ресивър (след 2000г , до 400лв - Denon, Yamaha, Маранц, Onkyo) и 3 хубави колонки + суб бас, за домашното кино
    ----
    Това ли е най-икономичния и качествен начин да направя връзката:
    1. Лаптоп -> ТВ с LAN (DLNA), от оптиката на ТВ -> рисийвър (тук трябва да направя сървър - как става, имам рутер Cisco?). Усилвателя няма оптичен вход, но звука пак ще е добър през чинчовете.

    2. Не мога да си намеря HDMI кабела, за да пусна през лаптопа директно филм. Той трябва да е High speed?

    3. Директно с флашка какви са недостатъците, в момента само това ми е вариант. Ще купувам по-голяма, има ли значение каква ще е (ако примерно не искам да ми работят други машини, някой път)?
    Пробвах за малко през ...Коди, онлайн филм...не ми се видя много качествено?!

    Съвети за оптимални настройки на картината?
    Нямам кабелна. Мисля евентуално да прикача стайна антена за ефирните канали.
    Този пост е редактиран от hakama; 07-01-17 в 20:30.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #216

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от hakama Виж публикацията
    Благодаря!
    1360лв, беше последния на склад. Не се знае дали ще доставят пак.
    Хубавото е, че може още 3г гаранция (реална) да доплатя когато си искам, 130лв е някъде, включва и "Злополука".
    Не е когато искаш, имаш 360 дни след датата на покупката. Просто да си знаеш, аз моя съм планувал към юни да му я купя...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #217

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    Не е когато искаш, имаш 360 дни след датата на покупката. Просто да си знаеш, аз моя съм планувал към юни да му я купя...
    Така е. А каква е идеята за юни?

    Ако закупите разширена гаранция с включена защита срещу злополука, тя влиза в сила 1 месец след закупуването ѝ.
    Аз ще я взема по-скоро.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #218

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от hakama Виж публикацията
    Така е. А каква е идеята за юни?

    Ако закупите разширена гаранция с включена защита срещу злополука, тя влиза в сила 1 месец след закупуването ѝ.
    Аз ще я взема по-скоро.
    Лични финанси - до март имам двойни сметки за ток, април е Великден, май имам семейни празници - Гергьовден, юни ми е "айляк"

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #219

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от hakama Виж публикацията
    Обмислям как да подготвя окабеляването.
    Имам две Heco Precision 200 80/130W, и усилвател Kenwood-KA-7010 300W
    https://www.fein-hifi.de/images/prod...a_7010grof.jpg
    http://www.audiovintage.fr/leforum/d...e.php?id=40673
    Засега стерео музиката я плейвам:
    PC > DAC > усилвател (не съм открил още достъоен метод за CD-та, иначе имам записвачка за audio CD)

    Следващото нещо, което ще набавя ще е 5.1 ресивър (след 2000г , до 400лв - Denon, Yamaha, Маранц, Onkyo) и 3 хубави колонки + суб бас, за домашното кино
    ----
    Това ли е най-икономичния и качествен начин да направя връзката:
    1. Лаптоп -> ТВ с LAN (DLNA), от оптиката на ТВ -> рисийвър (тук трябва да направя сървър - как става, имам рутер Cisco?). Усилвателя няма оптичен вход, но звука пак ще е добър през чинчовете.

    2. Не мога да си намеря HDMI кабела, за да пусна през лаптопа директно филм. Той трябва да е High speed?

    3. Директно с флашка какви са недостатъците, в момента само това ми е вариант. Ще купувам по-голяма, има ли значение каква ще е (ако примерно не искам да ми работят други машини, някой път)?
    Пробвах за малко през ...Коди, онлайн филм...не ми се видя много качествено?!
    Съвети за оптимални настройки на картината?
    Нямам кабелна. Мисля евентуално да прикача стайна антена за ефирните канали.
    Явно ще е вариант 2 - с 3 или 5м HDMI.
    Интересно ми е звука как да го пусна през усилвателя? Като гледам за олдскул феновете са оставили само 3.5мм phone жак
    Засега ще карам на стерео, а ресийвъра остава за по-натам и се замислям за такава джаджа:
    https://www.aliexpress.com/item/NEW-...751211500.html
    Кой от двата варианта е да избера?
    ПП: Има ли вариант звука направо от лаптопа през моя ДАК да го пренасоча, а HDMI-а само картина да прехвърля?

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #220

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Що само 3.5 мм жак да е ? От скарта си излиза супер звук, какво повече искаш ?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #221

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Хм, взех 3m HDMI-HDMI от Конрад, но сега установих, че и двата лаптопа са с вградени карти (Lenovo T420s; HP 8540p) - и имат само само VGA и Display port, VGA не предава на HD 1080.
    При Display port - ще може ли през него да предава и звука (ако не го вадя през скарта към усилвателя)?

    Сега въпроса е преходник ли да търся или нов кабел (които са цифра вече)...или флашка (3.0)?

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #222

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от hakama Виж публикацията
    ................................
    При Display port - ще може ли през него да предава и звука (ако не го вадя през скарта към усилвателя)?

    Сега въпроса е преходник ли да търся или нов кабел (които са цифра вече)...или флашка (3.0)?
    Минава си и звука . Има и кабели и преходници , който са евтини , понеже не са маркови . Флашката е вариант също , понеже звука ще идва от телевизора и според усилвателя ще чуваш това , което има като звукови пътечки .за лаптопите нямам идея какво имат като кодеци и поддръжка на формати и как ще се погодят с телевизора .

    Този пост е редактиран от civica; 05-02-17 в 15:24.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #223

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Здравейте!След инсталиране на ъпдейта(андроид 6) на 50w805c определено нещата като цяло са по-добре.Днес обаче реших да пусна 3д филмче на детето и греда!Оказа се ,че бутона 3д от приложението-video and tv side view:remote не работи т.е след пускане на филма и натискане на този бутон на екрана на телевизора излиза надпис:функцията не действа!Каква може да бъде причината!?Актуализирах самото приложение,рестартирах телевизора и пак така.Може би пореден бъг на андроид 6!?

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #224

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    И аз останах изненадан като тебе а решението е да ползваш вградения плеър където в екшън менюто присъства 3D менюто.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    76
    #225

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от slaitt Виж публикацията
    И аз останах изненадан като тебе а решението е да ползваш вградения плеър където в екшън менюто присъства 3D менюто.
    Да така става,обаче аз искам чрез universal media server да пусна 3д филмите от компютъра.Това,обаче няма как да стане с вградения плеър за жалост!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 19 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за Sony KDL-40HX750
    От evgenito във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 23-12-12, 23:09
  2. мнение и отзиви за dslr sony a33
    От todorie във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 21-09-10, 23:04
  3. Мнение за камера SONY HDR-TG3E
    От vladojo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 04-01-10, 13:07
  4. Мнение за DVD Sony
    От pr0bl3m във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 16-11-08, 17:49
  5. Мнение за DVD recorder Sony RDR-GX350
    От wert7544 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 12
    Последно: 22-01-08, 14:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе