Страница 3 от 19 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 285
Like Tree30Одобрявам

Мнение за SONY KDL-50W809C?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на bisito
    Тук е от
    Jan 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    10
    #31

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Качеството е хубаво и на MX Player но трябва да си го инсталираш. Може ли някой да ми каже защо на дистанционното няма копче за 3Д. От къде се включва че не ми излиза от action menu?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #32

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    bisito
    Помощно ръководство | Гледане в 3D (само за 3D модели)

    • Подгответе 3D очилата.
    • Покажете съдържанието, което ще гледате в режим 3D, на екрана на телевизора.
    • Сложете си 3D очилата.Сега трябва да можете да гледате 3D изображения. Ако няма 3D ефект, изпълнете следните стъпки.
    • Натиснете бутона HOME, после изберете [Настройки] — [Екран] — [3D настройки].
    • Изберете режим [3D дисплей], който подхожда на показваното съдържание.В зависимост от входния сигнал или формат [3D (Една до друга)]/[3D (Една над друга)] може да не е възможно да бъдат избрани.

    Съвет


    • В допълнение към режима [3D дисплей] можете да използвате различни 3D опции в [3D настройки]. Натиснете бутона HOME, после изберете [Настройки] — [Екран] — [3D настройки].


  4. Junior Member Аватара на bisito
    Тук е от
    Jan 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    10
    #33

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Аз от [Настройки] — [Екран] го включвам ама не всеки път се включва и ако се включи след свършването на филма после пак в настройки за да изключиш 3D. Това е много неудобно

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    2
    #34

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Здравейте,аз имам Sony KDL-W809C,много съм доволен картината е много добра но ме разочарова,че няма skype,facebook,казаха ми че може да стане но как като от Google Play не става.Който знае да пише.Предварително благодаря!

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #35

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    За момента мисля, че не се предлага скайп за андроид телевизори. Може би вината е в Майкрософт ...

    I am sorry but the Skype TV client is not available for Android TV.

    The standard Android Skype client (for mobile/tablet) does not work on TV, and a significant amount of work is needed to produce a version of it that would operate on the TV.

    We are exploring the options, but at the moment I am afraid that at the moment I can't give you any concrete information around if and when we will be able to release an Android TV version.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    2
    #36

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Значи са ме метнали......можело

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #37

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    [QUOTE=goro7905;753945]Значи са ме метнали......можело[

    Недей да страдаш...има и Skype..има и Facebook и всичко останало(разбира се неофициално).....просто си направи труда да изчетеш темата за Сони.....

    И понеже е Нова Година....виж пост №319 на Kayso....
    Този пост е редактиран от iveto; 01-01-16 в 21:12.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #38

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    За много години! Някой има ли информация дали „интерактивна програма“в настройките може да се използва за „ай пи“телевизия от „Мтел“примерно.Или е нещо друго.Имам предвид сонито от подписа ми.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    13
    #39

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Здравейте, телевизора ми е KDL-43W805C. Пробвах да свържа няколко флашки и външни хардове, които бях и с FAT32 и с NTFS,но разпознава от тях само музиката и снимките. Като отворя видео файлове ми дава, че няма открити. С вградения плеър съм, евентуално ако инсталирам VLC или друг дали ще мога да гледам филми? Питам, понеже с подаване по Wi Fi чрез DLNA отново има проблеми и накрая с телевизор модел края на 2015 за 1,5к лв не можеш да си пуснеш 1 филм.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #40

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от rachevv Виж публикацията
    За много години! Някой има ли информация дали „интерактивна програма“в настройките може да се използва за „ай пи“телевизия от „Мтел“примерно.
    Не може.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #41

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от wassilzaza Виж публикацията
    Здравейте, телевизора ми е KDL-43W805C. Пробвах да свържа няколко флашки и външни хардове, които бях и с FAT32 и с NTFS,но разпознава от тях само музиката и снимките. Като отворя видео файлове ми дава, че няма открити. С вградения плеър съм, евентуално ако инсталирам VLC или друг дали ще мога да гледам филми? Питам, понеже с подаване по Wi Fi чрез DLNA отново има проблеми и накрая с телевизор модел края на 2015 за 1,5к лв не можеш да си пуснеш 1 филм.
    Не би трябвало да имаш проблеми имам KDL-50w809c телевизор и ми чете флашките и HDD и в двата формата които си посочил ползвал съм и вградения и MX плеяра без проблем единствено на вградения са малко ситни субтитрите.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    9
    #42

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    И аз имам 50w809c няма никакви проблеми с четенето на всякакви филми както каза колегата просто субтитрите на вградения плейър за много дребни !

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    13
    #43

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Благодаря ви за мненията, явно както се казва проблема е в моя телевизор. Освен да пробвам да го върна в магазина за ремонт друго май не ми остава. Поне е в гаранция още.

  17. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #44

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    На сайта на Сони,има обявен нов ъпдейт v3.169 от 06 01 2016г.

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    1
    #45

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Здравейте искам да попитам някой има ли престава някой хубав и добър 3D Player за SONY KDL-50W805C защото качих Мх плеар но насича и не зарежда веки път филма .Също някой знае ли подробности з програмата KODI .
    Този пост е редактиран от ma4u35; 12-01-16 в 21:42.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 19 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за Sony KDL-40HX750
    От evgenito във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 23-12-12, 22:09
  2. мнение и отзиви за dslr sony a33
    От todorie във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 21-09-10, 22:04
  3. Мнение за камера SONY HDR-TG3E
    От vladojo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 04-01-10, 12:07
  4. Мнение за DVD Sony
    От pr0bl3m във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 16-11-08, 16:49
  5. Мнение за DVD recorder Sony RDR-GX350
    От wert7544 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 12
    Последно: 22-01-08, 13:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе